این جلسه با حضور دکتر پور غريب مدير تربيت‌بدني، دکتر پورمحمديان مدير ستاد شاهد دانشگاه، دکتر حجازي، دکتر ديرنده، شعبان نيا، سالاريان زاده، شهبازي، حاتمي و دکتر مقيمي مدير امور ايثارگران روز يکشنبه ۱۰ تير‌ماه ۱۳۹۷ در د فتر امور ايثارگران برگزار شد.
دکتر مقیمی مدير امور ايثارگران ضمن خوش‌آمد گويي به حاضرين و تشکر و قدرداني از همکاري صميمانه مدير محترم تربيت‌بدني و کارکنان آن مديريت گزارشي از فعاليت‌هاي تيم‌هاي ورزشي شنا، تيراندازي، واليبال، فوتبال و ديگر رشته‌هاي ورزشي در بخش خواهران و برادران ارائه داد.
وي گفت: قرار است براي رشته کوهنوردي تصميم‌گيري‌ها لازم صورت بگيرد.
حاتمي مسئول هماهنگي تيم‌هاي ورزشي ايثارگران در مورد استقبال ايثارگران در رشته‌هاي تيمي گزارشي ارائه داد؛ و از ايثارگران خواست با حضور مستمر در جلسات تمرينات، تيم‌هاي ورزشي را تقويت نمايند.
دکتر حجازي کارشناس دفتر ايثارگران گزارش جامعي از تشکيل تيم تيراندازي آقايان در گروه الف وب استقبال ايثارگران از اين رشته ورزشي ارائه داد وي اظهار داشت: اين رشته تيمي به علت نداشتن وسايل کافي براي تمرينات با مشکل روبرو هستند. از مسئولين خواست تا اين مشکلات، پيش روي برداشته شود.
دکتر ديرنده دبير کميته ورزشي ايثارگران گفت: اگر ورزش براي دانشجويان لازم است براي کارکنان واجب است وي با اشاره به تجربيات سال‌هاي گذشته در خصوص تنگناهاي اعتباري گفت: لازم است پيش‌بيني اعتبار ورزشي انجام شود. ايشان زمان مناسبت براي تمرينات ورزشي راساعت ۱۳ تا ۱۵ اعلام کرد و از مسئولين دانشگاه خواست اين فرصت را بر اساس قوانين در اختيار کارکنان دانشگاه قرار دهند.
دکتر پور غريب مدير تربيت‌بدني دانشگاه گفت: بحث خدمات‌دهي به ايثارگران جزء برنامه کاري ما است. وي گفت علاوه بر پرداختن به بحث تيم‌هاي ورزشي به ورزش همگاني در مراکز دانشگاهي بايد اهميت داد.
مدير تربيت‌بدني تأکيد کرد: در بحث تيراندازي ما با مشکلات کمبود سلاح روبرو هستيم از دفتر امور ايثارگران خواست اگر تعاملي با ارگان‌هاي نظامي وجود دارد و امکان دريافت تسهيلاتي وجود دارد در اين خصوص تربيت‌بدني را کمک نمايند
وی در خصوص سرانه ورزش گفت: سرانه کارکنان در اختيار واحدها است و بحث بودجه تربيت‌بدني بيشتر در مورد ورزش همگاني و مسابقات ورزشي و المپيادهاي ورزشي است.
مدير تربيت‌بدني با اشاره به اين موضوع که: ما مي‌توانيم از طريق مديريت بودجه براي مسابقات ورزشي ايثارگران اول جايگاه آن را در تقويم دانشگاه ببينيم. سپس راجع بودجه آن تصمیم گیری شود.
دکتر مقيمي در بحث هزينه‌ها گفت: ما از سرجمع اعتباري که در اختيارداريم بر اساس برنامه‌هاي اعلامي مي‌توانيم هزينه کنيم ولي در بخش مربي با تعاملي که باتربيت بدني داريم مي‌توانيم کار رادنبال نماییم. در بحث ورزش همگاني هم با برگزاري اردوهاي ورزشي يک‌روزه ايثارگري موافق هستيم و تاکنون نيز استقبال خوبي شده است.
دکتر پورمحمديان مدير ستاد دانشجويان شاهد و ايثارگر تأکيد کرد: يکي از دغدغه‌هاي موجود تعداد شرکت‌کنندگان در مسابقات هست که اين کمبود ما مي‌توانيم از طريق دانشجويان شاهد و ايثارگر جبران نمايم، اگر آيين‌نامه اين اجازه به ما دهد.
آقاي شهبازي از مديريت تربيت‌بدني دانشگاه گفت: بحث ورزش همگاني تنها نبايد به يک مقطع زماني خاص باشد بلکه اين کار بايد در طول سال فعال باشد. وي همچنين در مورداستفاده از تجهيزات نظامي براي مسابقات ورزشي ايثارگران اعلام آمادگي کرد.
آقاي شعبان نيا در خصوص آمادگي مجموعه ورزشي بيمارستان امام خميني گفت: ما با برنامه‌ريزي‌هاي انجام‌شده زمان‌هايي را براي تمرينات ورزشي خواهران و برداران ايثارگر جهت تمرينات تيمي اختصاص داديم و در اين خصوص محدوديت وجود ندارد.
آقاي سالاريان نيز در اين جلسه از تلاش و همکاري همه اعضاء کميته قدرداني کرد.

نشست هم‌انديشي کميته ورزشي ايثارگران با حضور مدير تربيت‌بدني دانشگاه