دیدار دکتر هاشمی، وزیر بهداشت و دکتر کریمی، رئیس دانشگاه و هیئت همراه با خانواده جانباز نبی اله چمنی

در این دیدار که شامگاه یک‌شنبه در منزل جانباز گران‌قدر نبی‌الله چمنی انجام شد دکتر کریمی رئیس دانشگاه، دکتر موسوی مشاور وزیر در امور شاهد و ایثارگر، دکتر پارسا پور مدیر روابط عمومی و دکتر مقیمی مدیر امور ایثارگران دانشگاه وزیر بهداشت را همراهی می‌کردند.
دکتر هاشمی گفت: باعث افتخار است که دیدار ایثارگران و به‌ویژه جانبازان نصیب ما می‌شود و این حداقل کاری است که مسئولین می‌توانند انجام دهند تادر این ملاقات‌ها از این عزیزان روحیه بگیرند و باانرژی بیشتر به مردم خدمت کنند.
در ادامه آقای چمنی ضمن تشکر از وزیر بهداشت و همراهان گفت تکرار دیدار با جانبازان و ایثار گران موجب ارتباط مستقیم مسئولین با ایثارگران می‌شود و این سنت حسنه موجب دلگرمی و امید در خانواده شهدا و ایثارگران می‌شود

گفتنی است: نبی‌الله چمنی در سال ۱۳۴۵ در آمل متولد شد و در سال ۱۳۶۶  در منطقه فاو  از ناحیه سر و پا به مقام جانبازی نائل آمد وی ۳۱ ماه سابقه حضور در مناطق عملیاتی جنوب کشور را در کارنامه خود داردو ۲۷ سال است که کارمند بیمارستان امام خمینی (ره) است و در پذیرش اورژانس مشغول به خدمت است.

mahdavifar

Next Post

گفتگو باجانباز و آزاده سرافراز مصطفی آبیار کارمند تلاشگر بیمارستان روزبه

چ آگوست 8 , 2018
بسم‌الله الرحمن الرحیم در ادامه مصاحبه دفتر امور ایثارگران، با ایثارگران دانشگاه این بار به مناسبت سالگرد بازگشت آزادگان به میهن اسلامی با آزاده سرافراز مصطفی آبیار به گفتگو نشستیم. آزادگان اسطوره‌های صبر و استقامت هشت سال دفاع مقدس و سند زنده افتخار ملت غیور ایران هستند. ۲۶ مرداد هرسال، […]

مطالب داغ

آمار بازدید

وب ساز : منصور سرلک
Call Now Buttonمشاوره تلفنی کرونا