دیدار با دکتر رقیه ورمزیاری فرزند معزز شهیده به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس


دکتر مقیمی و دکتر قیوم زاده، به همراه کارشناسان دفتر امور ایثارگران و شبکه بهداشت جنوب روز سوم مهر ۱۳۹۷ به دیدار خانواده معزز شهید ورمزیاری رفتند.
به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس مدیر امور ایثارگران، مدیر مرکز بهداشت جنوب، مهندس میر اسماعیلی، به همراه کارشناسان دفتر امور ایثارگران با خانواده شهید ورمزیاری دیدار کردند. در ابتدا دکتر مقیمی از جمع خواست نثار روح شهید والامقام فاتحه‌ای بخوانند و ی ضمن تسلیت ایام محرم و گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت در این روزها حادثه اهواز را داشتیم که بسیار تأسف‌بار بود و بار دیگر مدعیان دروغی حقوق بشر را رسوا کرد. وی گفت: پیام خون شهدا این است که بر عقیده خود استوار باشید. مبادا ناملایمات و سختی‌ها کمبودها و گرفتاری‌ها بر شما غلبه کند. خانواده شهدا بدانند تمام مردم ایران با هر گرایشی مدیون شهدا و ایثارگران هستند و آنان را تکریم می‌کنند؛ زیرا شهدا ولی‌نعمت ما هستند و خانواده‌های شهدا چشم‌وچراغ این مردم‌اند.
سپس فرزند شهید ضمن خیرمقدم و تشکر گفت: ما در شهر ازنا از استان لرستان زندگی می‌کردیم خانواده پرجمعیتی بودیم پدرم کشاورز و مادرم خانه‌دار بود در ۲۲ شهریور سال ۶۶ هنگامی‌که برای تهیه لوازم‌تحریر به‌اتفاق مادرم راهی خیابان شدیم توسط هواپیماهای دشمن مورد بمباران قرار گرفتیم مادرم درحالی‌که بیش از ۴۰ سال سن نداشت با برخورد ترکش از ناحیه گردن به درجه رفیع شهادت رسید و من نیز مجروح شدم آن زمان ۱۲ ساله و در کلاس اول راهنمایی مشغول به تحصیل بودم وی گفت ما با الهام از حادثه کربلا مشکلات را پشت سر گذاشتیم و خدا را شکر می‌کنیم که در کشوری که متبرک است به نام امام زمان (عج) زندگی می‌کنیم
در پایان با اهدا لوح یادبود از فرزند شهیده قدردانی کرد.
گفتنی است رقیه ورمزیاری فرزند شهیده فاطمه بازیار، دکترای عمومی باسابقه چندین سال فعالیت در دانشگاه لرستان از یک سال قبل در شبکه بهداشت جنوب مشغول به خدمت است.

mahdavifar

Next Post

همایش مشاورین ایثارگر روسا ی دانشگاه های علوم پزشکی کشور با حضور دکتر موسوی و دکتر مقیمی به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی شیراز برگزار شد.

ی سپتامبر 30 , 2018
قرائت بیانیه نشست مشاورین ایثارگر دانشگاه‌های سراسر کشور به‌منظور ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و تکریم و خدمات‌رسانی به ایثار گران در همایش سراسر کشور در ۷ مهر ۱۳۹۷٫ به گزارش روابط عمومی دفتر امور ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی تهران، این جلسه با حضور و ریاست دکتر موسوی مشاور وزیر […]

آمار بازدید

وب ساز : منصور سرلک
Call Now Buttonمشاوره تلفنی کرونا