Home » اخبار » وزیر بهداشت و رئیس دانشگاه با دکتر طهماسبی یکی از جانبازان دفاع مقدس دیدار کردند

وزیر بهداشت و رئیس دانشگاه با دکتر طهماسبی یکی از جانبازان دفاع مقدس دیدار کردند

وزیر بهداشت در دیدار با دکتر طهماسبی عضو هیئت‌علمی دانشگاه و از جانبازان و پیشکسوتان دوران دفاع مقدس گفت: ما برای دل خودمان به دیدار شما آمدیم.

به گزارش روابط عمومی دفتر امور ایثارگران، وزیر بهداشت را در این دیدار که شامگاه یکشنبه ۲۷ آبان ۹۷ در منزل دکتر طهماسبی انجام شد، دکتر کریمی رئیس دانشگاه، دکتر موسوی مشاور وزیر در امور شاهد و ایثارگر و دکتر مقیمی مدیر امور ایثارگران دانشگاه را همراهی می‌کردند.

در این نشست صمیمانه دکتر هاشمی گفت: باعث افتخار است که دیدار ایثارگران و به‌ویژه جانبازان نصیب ما می‌شود این دیدارها را ما برای دل خودمان انجام می‌دهیم تا باانرژی بیشتر به مردم خدمت کنیم.

در ادامه دکتر طهماسبی ضمن مرور خاطرات عملیات مختلف در دوران دفاع مقدس و تشکر از وزیر بهداشت و همراهان گفت: با مشغله‌های که دارید من به این زحمت راضی نبودم هرچند که این سنت حسنه موجب دلگرمی و امید در خانواده شهدا و ایثارگران می‌شود.

توضیح اینکه دکتر محمد نقی طهماسبی متولد ۱۳۳۲ فارغ‌التحصیل رشته پزشکی در سال ۱۳۵۹ از دانشگاه تهران، فارغ‌التحصیل رشته ارتوپدی از دانشگاه علوم پزشکی، فوق تخصص جراحی زانو از دانشگاه لندن در سال ۱۳۷۴ و استاد گروه ارتوپدی دانشگاه علوم پزشکی تهران از سال ۱۳۸۵ است.

از مسئولیت‌های او در  هشت سال دفاع مقدس و بعدازآن می‌توان به مسئول بهداری جنگ و استان‌های درگیر جنگ، ریاست بیمارستان دکتر شریعتی عضو هیئت ممتحنه دانشنامه تخصصی رشته جراحی استخوان و مفاصل، مسئول و عضو هیئت ممتحنه ارتقای گواهینامه رشته جراحی استخوان و مفاصل، عضو هیئت ممتحنه پذیرش دستیار رشته جراحی استخوان و مفاصل، عضو هیئت ممتحنه پیش کارورزی رشته جراحی استخوان و مفاصل و عضو هیئت ممتحنه، ارزشیابی رشته پزشکی ورزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، عضو کمیته فرصت‌های مطالعاتی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، مسئول کمیته علمی پژوهشی بانک استخوان (بانک اعضاء کشور)، معاونت پژوهشی گروه ارتوپدی دانشگاه علوم پزشکی تهران، عضو شورای پژوهشی دانشکده پزشکی تهران اشاره کرد.

خبر: اسماعیلی
عکس: گلمحمدی

Comments are closed.