Home » اخبار » کسب دو مدال طلا، چهار مدال نقره و یک برنز در دومین المپیاد ورزشی کارکنان جانباز و معلول وزارت بهداشت

کسب دو مدال طلا، چهار مدال نقره و یک برنز در دومین المپیاد ورزشی کارکنان جانباز و معلول وزارت بهداشت


تیم شنای کارکنان و اعضای هیئت‌علمی جانباز و معلول دانشگاه علوم پزشکی تهران موفق به کسب ۲ مدال طلا و ۲ مدال نقره و تیم تیراندازی نیز موفق به کسب ۲ مدال نقره و یک برنز در دومین المپیاد ورزشی کارکنان جانباز و معلول دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور شدند.

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی فرهنگی، در این مسابقات که هفته گذشته و به میزبانی خزرآباد ساری برگزار شد، تیم شنای کارکنان و اعضای هیئت‌علمی جانباز و معلول دانشگاه علوم پزشکی تهران که در رده چهارم مسابقات قرار گرفت، موفق به کسب ۲ مدال طلا توسط محمدرضا طاهر اسدی در ماده‌های ۵۰ متر قورباغه و ۵۰ متر آزاد رده سنی زیر ۵۰ سال، یک مدال نقره توسط زین‌العابدین آقا یاری در ماده ۵۰ متر کرال پشت در رده سنی زیر ۵۰ سال و نیز کسب مدال نقره توسط محمد علیمی در ماده ۵۰ متر کرال پشت رده سنی بالای ۵۰ سال شد.
همچنین ورزشکاران جانباز و معلول دانشگاه در رقابت‌های تیراندازی المپیاد نیز موفق به کسب یک مدال نقره توسط سید رمضان فتوحی و یک مدال برنز توسط علیرضا محمدی زاده در ماده تفنگ و نیز در رقابت‌های تیراندازی با تپانچه، محمد فتاحی دیگر ورزشکار دانشگاه موفق به کسب مدال نقره این دوره از مسابقات شد.
توضیح اینکه، در جریان برگزاری این المپیاد دکتر عجم در مسابقات تیراندازی سرپرستان و مربیان تیراندازی کاروان‌های ورزشی موفق به کسب مقام اول شد.

Comments are closed.