Home » اخبار » نشست مدیر امور ایثارگران با اعضای کمیته ورزشی ایثارگران و سرپرستان تیم‌های ورزشی جشنواره دهه فجر

نشست مدیر امور ایثارگران با اعضای کمیته ورزشی ایثارگران و سرپرستان تیم‌های ورزشی جشنواره دهه فجر


دکتر مقیمی گفت: مطالعات نشان می‌دهد که ورزش علاوه برافزایش توان جسمی فعالیت‌های مغز را افزایش می‌دهد استرس را کم و شادی را افزایش می‌دهد.
به گزارش روابط عمومی دفتر امور ایثارگران، این نشست روز سه‌شنبه دو بهمن ۹۷ با حضور اعضای محترم کمیته ورزشی و سرپرستان تیم‌ها در سالن شورای دفتر امور ایثارگران برگزار شد.
در ابتدا مدیر امور ایثارگران ضمن خیرمقدم به اعضای کمیته ورزشی ایثارگران و سرپرستان تیم‌ها گفت همه ما در خصوص اثرات ورزش بر سلامت قلب، افزایش طول عمر استخوان‌ها بهبود عملکرد دستگاه گوارش می‌دانیم اما مطالعات نشان می‌دهد که ورزش علاوه برافزایش توان جسمی، فعالیت‌های مغز را افزایش می‌دهد استرس را کم و شادی را افزایش می‌دهد، اعتمادبه‌نفس را بالا می‌برد، زوال عقل را عقب می‌اندازد، ذهن را قدرتمند می‌کند، خواب را تنظیم می‌کند و خلاقیت را افزایش می دهد.
دکتر مقیمی اظهار امیدواری کرد برگزاری مسابقات ورزشی ایثارگران بسترهای لازم جهت ایجاد رقابت سالم در میان ایثارگران را فراهم نماید.
مدیر ایثارگران در ادامه به برگزاری اردوی فرهنگی تفریحی ویژه ایثارگران و خانواده ایثارگران در ۱۲ بهمن اشاره کرد و گفت این اردو به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران در اولین روز دهه مبارک فجر در مجموعه کاخ‌موزه سعدآباد از ساعت ۸:۳۰ صبح برگزار می‌شود ایثارگران گرامی می‌توانند از شنبه مورخ ۶ بهمن تا ۹ بهمن به‌صورت حضوری جهت دریافت کارت اردو به دفتر امور ایثارگران مراجعه نمایند.

در ادامه دکتر حجازی مسئول برگزاری مسابقات ورزشی ایثارگران در این جلسه پیرامون لیست نهایی رشته‌ها و تعداد ورزشکاران شرکت‌کننده در مسابقات ورزشی دهه فجر ۹۷ توضیحاتی ارائه داد. وی در ادامه جلسه مقررات آیین‌نامه جشنواره ورزشی را مطرح و با همکاری اعضای کمیته به بازنگری بعضی از مفاد این قوانین و مقررات پرداخت.
در ادامه اعضای کمیته ورزشی دیدگاه‌های خود را در جهت هرچه بهتر برگزار نمودن مسابقات ورزشی و اردوی فرهنگی بیان کردند.
توضیح اینکه: مسابقات ورزشی ایثارگران به مناسبت دهه مبارک فجر در ۶ رشته: تیراندازی، فوتسال، تنیس روی میز، فوتبال دستی، دارت و شنا برای آقایان و در سه رشته:، تنیس روی میز، دارت و شنا برای خانم‌ها از ۸ بهمن تا ۱۵ بهمن برگزار می‌شود.
خبر: اسماعیلی
عکس: گلمحمدی

Comments are closed.