Home » اخبار » تیم‌های ورزشی ایثارگران در هر دو بخش بانوان و آقایان، در رشته‌های تیمی و انفرادی در جشنواره ورزشی ایثارگران که به مناسبت دهه مبارک فجر برگزار شد به رقابت پرداختند.

تیم‌های ورزشی ایثارگران در هر دو بخش بانوان و آقایان، در رشته‌های تیمی و انفرادی در جشنواره ورزشی ایثارگران که به مناسبت دهه مبارک فجر برگزار شد به رقابت پرداختند.

بیش از ۱۰۰ ورزشکار در جشنواره ورزشی ایثارگران به رقابت پرداختند.
به گزارش روابط عمومی دفتر امور ایثارگران، مسابقات ورزشی ایثارگران در سال ۹۷ طبق روال هرسال، با مشارکت تیم‌های ورزشی در رشته‌های مختلف برگزار شد. در بخش بانوان رشته‌های شنا، دارت و در بخش آقایان: شنا، تیراندازی، دارت، تنیس روی میز، گل‌کوچک برگزار شد.
رشته‌های ورزشی و عناوین به‌دست‌آمده ایثارگران در سال ۹۷ به شرح زیر است:
شنا آقایان ، ماده کرال سینه ۵۰ متر رده سنی ۴۶ الی ۵۰ سال
مقام اول: محمدابراهیم مقدم از بیمارستان امام خمینی
ماده کرال سینه ۵۰ متر رده سنی بالای ۵۰ سال
مقام اول: آقای رحمان شعبان نیا از بیمارستان امام خمینی
مقام دوم: آقای حسن کهکی از بیمارستان امام خمینی
ماده قورباغه ۵۰ متر رده سنی بالا ۵۰ سال
مقام اول: دکتر محمدرضا منقچی از بیمارستان امام خمینی
مقام دوم : دکتر علی رضا همتی از معاونت بین الملل
شنای بانوان:
مقام اول: لیلا آرمیده از بیمارستان روزبه
مقام دوم: دکتر زهرا خزاعی پور از بیمارستان امام خمینی
مقام سوم: نرگس آرمیده از بیمارستان سینا
دارت آقایان:
کسب مقام اول: محمدرضا محمدی از بیمارستان امام خمینی
کسب مقام دوم: محمد علیمی از بیمارستان امام خمینی
کسب مقام سوم: علی‌قلی نژاد از بیمارستان امام خمینی
دارت بانوان:
کسب مقام اول: لیلا قاسمی از بیمارستان سینا
کسب مقام دوم: خدیجه درزی از بیمارستان سینا
تنیس روی میز آقایان:
کسب مقام اول: حسین ابراهیمی معاونت غذا و دارو
کسب مقام دوم: علی روزبهانی از هسته گزینش دانشگاه
کسب مقام سوم: قباد ظفری معاونت توسعه
تیراندازی در ماده تفنگ بادی:
کسب مقام اول: سید رمضان فتوحی از بیمارستان امام خمینی
کسب مقام دوم: نبی ا… چمنی از بیمارستان امام خمینی
کسب مقام سوم: دکتر عبدالرضا محمدیان سازمان مرکزی
تیراندازی در ماده تپانچه بادی:
کسب مقام اول: مهدی جعفری از دانشکده بهداشت
فوتبال دستی آقایان:
کسب مقام اول: تیم فجر؛ با بازی قباد ظفری و امیر شاهرودی
کسب مقام دوم: تیم طبیبان عرشی؛ با بازی حسن امین زاده و دکتر محمدرضا منقچی
کسب مقام سوم: تیم شهید رحیمی؛ با بازی دکتر علی‌رضا همتی و دکتر سید محسن رحیمی

‌گل کوچک آقایان:
کسب مقام اول: تیم سپید جامگان؛ با بازی ابوالفضل ساریان زاده، محمدابراهیم مقدم، کاظم کارگر و مجید آقاجانی به سرپرستی حسن امین زاده
کسب مقام دوم: تیم شهید کاووسی؛ با بازی رحمان شعبان نیا، سید رمضان فتوحی، محمد علیمی و حسن کهکی به سرپرستی محمدرضا مهدی پور
کسب مقام سوم: تیم شهدای کارمند دانشگاه؛ با بازی رضا سلطانی روزبهانی، محمدرضا محمدی، مرتضی حسینی به سرپرستی ابراهیم افشاری
خبر : اسماعیلی
عکاس: گلمحمدی

Comments are closed.