به مناسبت ۲۶ مرداد سالروز ورود افتخارآمیز آزادگان سرفراز به میهن اسلامی مراسمی با حضور آزادگان و خانواده‌های آنان در باغ‌موزه دفاع مقدس برگزار شد.

در این مراسم که با اقامه نماز جماعت مغرب عشاء در مسجد جامع خرمشهر شروع شد دکتر مقیمی ضمن تبریک ولادت باسعادت دهمین اختر تابناک آسمان ولایت و امامت امام هادی (ع) متقارن میمون و مبارک آن با گرامیداشت ۲۶ مرداد سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی، گفت آزادگان نماد مقاومت، ایثار و ایستادگی ملت ایران هستند، صبر و استقامت عزیزان آزاده در طول دوران طاقت‌فرسای اسارت باعث خلق حماسه‌های جاودان و ماندگار گردید.
وی اظهار داشت: شهدا، جانبازان و آزادگان در مسیر حق گام برداشتند و خانواده‌های آنان با صبر و بردباری به جمهوری اسلامی ایران عزت اقتدار بخشیدند.
مدیر دفتر امور ایثارگران ادامه داد: این ذخایر و سرمایه‌های انسانی و معنوی و اسناد زنده نظام و دوران درخشان دفاع مقدس همیشه باید گرامی و عزیز باشند.
دکتر مقیمی با تأکید بر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، افزود: امنیت و آرامش امروزی ما مدیون جان‌فشانی دیروز آزادگان، جانبازان، شهدا و همه ایثارگران است.
وی گفت افتخار بزرگی است که امروز سعادت پیدا کردیم در خدمت آزادگان و خانواده محترم آن‌ها باشیم
در ادامه دکتر نوروزی مدیر مشارکت‌های مردمی معاونت فرهنگی ضمن بیان وظایف مدیریت مذکور از ایثارگران و بخصوص آزادگان دعوت کرد که در خصوص برنامه‌های مثل مبحث وقف، توسعه فرهنگ در حوزه سلامت و خیرین سلامت این مدیریت را یاری نمایند.
خبر: اسماعیلی
عکس: گلمحمدی

mahdavifar

Next Post

سومین جلسه کمیته آموزش وپژوهش ایثارگران به بحث بر رسی پروژهای تحقیقاتی مورد نیاز ایثارگران پرداخت

ش آگوست 31 , 2019
به گزارش روابط عمومی دفتر امور ایثارگران این جلسه روز سه‌شنبه ۵ شهریور ۹۸ با حضور دکتر سید ناصر عمادی، دکتر احسان مقیمی، دکتر علیرضا همتی، دکتر سید حسین حجازی، دکتر مهدی نوروزی، دکتر اکبر احمدی، دکتر احسان پورمحمدیان، در دفتر امور ایثارگران برگزار شد ابتدا مدیر امور ایثارگران ضمن […]

آمار بازدید

وب ساز : منصور سرلک
Call Now Buttonمشاوره تلفنی کرونا