دیدار صمیمی مدیر امور ایثارگران با  معاون فرهنگی معاونت غذا ودارو


دکتر مقیمی مدیر امور ایثارگران با دکتر ابوالفضل نجاریان ومهندس محمد فتاحی رابط ایثارگران در معاونت غذا دارو دیدار کرد .

به گزارش روابط عمومی دفتر امور ایثارگران در ابتدای این دیدار مدیر امور ایثارگران  با اشاره به این  نکته که  ایثارگران  در طول هشت سال دفاع مقدس، مخلصانه از میهن اسلامی دفاع کردند و امنیت، اقتدار و صلابت امروز، مرهون زحمات این قشر ایثارگر است.
دکتر مقیمی اشارهای به جانبازان وخانواده آنان کرد و اظهار داشت : خانواده جانبازان اعصاب و روان مظلوم‌ترین قشر جامعه هستندزندگی با آن‌ها هم سختی‌های خاص خودش را دارد.د ر خانه‌ای که یک جانباز اعصاب و روان حضور دارد، خود جانباز بیمار اولیه است و کسانی که در آن خانه زندگی می‌کنند، بیمار ثانویه هستند، چون آن‌ها نیز خواسته و ناخواسته دچار آسیب‌های روحی و روانی می‌شوند،

در ادامه ی این  دیدار معاون فرهنگی  معاونت غذا ودارو گفت: حماسه های دوران دفاع مقدس مانند نگینی بر تارک تاریخ حماسه و پایداری می‌درخشد. تاریخ جنگ پر از درس های ایثار و رشادت مردان بزرگی است و چنین قضیه ای در کربلا اتقاق افتاد و کربلای ایران هم کمتر از کربلای امام حسین (ع) نیست وا مید وارم امور ایثارگران نسبت به گذشته بیشتر بدرخشد .

دکتر نجاریان در ادامه افزود: دکتر حاج محمودی معاون غذا داروها همیشه سفارش اکید می کند که حتما در جلسات ما حتما نماینده دفتر امور ایثارگران حضور داشته باشند و این ارادات خاصی که ایشان نسبت به دفتر امور ایثارگران دارد.
معاون فرهنگی غذا دارو اظهار داشت : خداوند توفیق دهد تا بتوانیم  یاد شهدا را تا همیشه زنده نگه  داریم و این یک وظیفه است که شهدا  بر ما حق دارند و این که ما باید از جانبازا ن  کشورمان قهرمان بسازیم .
دکتر مقیمی در ادامه از تلاش های مهندس فتاحی رابط معاونت غذا دارو به خاطر داشتن تجربه  های کاری  قدرانی کرد .

issar issar

Next Post

انالله و انا الیه راجعون

ش ژانویه 4 , 2020
مِنَ المُؤمِنینَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَیهِ ۖ فَمِنهُم مَن قَضىٰ نَحبَهُ وَمِنهُم مَن یَنتَظِرُ ۖ وَما بَدَّلوا تَبدیلًا بالاخره طاقت نیاوردی و سبقت گرفتی و رفتی؛ پر کشیدنت گوارای وجود به رفتنت بی پا، به بال گشودنت بی دست، به سینه‌ی سوخته و شرحه شرحه ات حسرت بر […]

آمار بازدید

وب ساز : منصور سرلک
Call Now Buttonمشاوره تلفنی کرونا