نشست هم‌اندیشی کمیته ورزشی ایثارگران با حضور مدیر تربیت‌بدنی دانشگاه


نشست کمیته ورزشی ایثارگران با حضور مدیر تربیت‌بدنی و مدیر امور ایثارگران با موضوع اعلام برنامه‌های مسابقات ورزشی دهه فجر برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دفتر امور ایثارگران این جلسه روز چهارشنبه ۲۵ دی ۹۸ با حضور دکتر حامدشفارودی مدیر تربیت‌بدنی، دکتر احسان پور محمدیان مدیر ستاد شاهد ایثارگر، دکتر علیرضا همتی، رحمن شعبان نیا، ابوالفضل سالاریان زاده، علی دیرنده، لیلا حاتمی، فهیمه باقری و دکتر احسان مقیمی مدیر امور ایثارگران در سالن شورای شهدای دفتر امور ایثارگران برگزار شد.
در ابتدای این نشست دکتر مقیمی ضمن تسلیت شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و همچنین شهادت ۱۷۶ نفر از مسافران سانحه هوایی و خیرمقدم و تبریک به دکتر شفارودی در سمت مدیر جدید تربیت‌بدنی به شرح وظیفه کمیته ورزشی ایثارگران اشاره کرد.
مدیر امور ایثارگران گزارشی از فعالیت‌های کمیته را در سال جاری ارائه داد و تأکید کرد این جلسه به‌منظور تنظیم جدول زمان‌بندی مسابقات دهه فجر ایثارگران برگزارشده است.
سپس دیرنده دبیر کمیته ورزشی ایثارگران گزارشی از مسابقات سال جاری دانشگاهی، استانی و کشوری ارائه داد.
وی گفت: برنامه فوتسال پیشکسوتان از سه بهمن ۹۸ و مسابقات کارکنان هم از پنج بهمن در هشت رشته تیمی برای برادران و خواهران شروع می‌شود.
در ادامه‌ی این نشست مدیر تربیت‌بدنی گفت، امیدوارم بتوانم برای ورزش و خصوصاً ورزش ایثارگران مثمر ثمر باشم،
این عضو هیئت‌علمی دانشگاه افزود: در این مقطع که من به‌عنوان مدیر تربیت‌بدنی آمدم ترافیک کار بسیار سنگین است ان‌شاءالله با برنامه‌ریزی‌های مدون بتوانیم کار را به نحو مطلوب با کمک و همکاری شما عزیزان به‌پیش ببریم.
در ادامه اعضای کمیته ورزشی نظرات خود را در مورد زمان برگزاری مسابقات و رشته‌های ورزشی بیان کردند.
مصوبات این جلسه: برگزار مسابقات در ۶ رشته (شنا، دارت، گل‌کوچک، تیراندازی، تنیس روی میز و فوتبال دستی) برای برادران و

۵ رشته برای خواهران (شنا، دارت، تنیس روی میز، فوتبال دستی، تیراندازی) در نظر گرفته شد.

زمان مسابقات از ۱۲ بهمن تا ۲۰ بهمن‌ماه
۹۸

شروع ثبت‌نام: از ۱ بهمن تا ۶ بهمن ۹۸ از طریق سایت issar.tums.ac.ir در نظر گرفته‌شده است شرایط ثبت‌نام و افراد واجد شرایط ثبت‌نام در سایت ایثارگران شرح داده‌شده است.

issar issar

Next Post

اعضای کمیته امور ورزشی ایثارگران

ی ژانویه 19 , 2020
شرح وظایف: • طراحی و تدوین برنامه های راهبردی ورزش ایثارگران در دانشگاه. • برنامه ریزی در جهت توسعه و گسترش ورزش ایثارگران در دو بعد همگانی و قهرمانی. • سیاست گذاری و ترویج فعالیت های ورزشی و حرکتی در راستای نهادینه نمودن ورزش ایثارگران دانشگاه. • برنامه ریزی در […]

آمار بازدید

وب ساز : منصور سرلک
Call Now Buttonمشاوره تلفنی کرونا