شهادت مظلومانه جوانترین شمع هدایت و نهمین بحر کرامت، تسلیت و تعزیت.


سلام بر جوادالائمه!

چه اضطرابی دامن زمین را فرامی‌گیرد، آنگاه‌که دلش مزار امامی می‌شود. گویی در آن هنگام، دست‌وپایش می‌لرزد! زمین از اینکه باید گوهری را در میان بگیرد، بسیار ناخشنود است. اکنون زمین چه شرمسار است که تنها بیست‌وپنج بهار، او را مهمان خوانش دیده بود؛ او که جواد بود و جود، قطره‌ای از پیشانی‌بلندش؛ تقی بود و پرهیزکاری، سطری از صحیفه وجودش.

او که در همان خردسالی امام شد و در نوجوانی، رهگشای گره‌های فکری؛ که بی‌درنگ، دشوارترین پرسش را پاسخ می‌گفت و خبر از اتصال خویش به دریای علم الهی می‌داد.

برای هروله از «مروه» دلت تا «صفای» کاظمین، راهی نیست. در این حج ولایت و عشق همیشه در «سعی» باش؛ که بی «سعی» نمی‌توان به «صفای» جمال معصوم علیهم‌السلام رسید

تنها «بیست‌وپنج» سال بود که نسیم «هل اتی» می‌وزید و نهرهایی که از سرچشمه «طه» سیراب می‌شود، جاری بود؛ و چه زود، این نسیم از وزیدن افتاد و این عطر دل‌نواز، دامن برچید! اما نه… چشم دلت را بازکن و ببین! هنوز آن نسیم در حال وزیدن است و این شمیم روح‌بخش به مشام می‌رسد

سلام بر توای جوادالائمه علیه‌السلام و بر آن بارگاه خدایی‌ات که تا دامنه قیامت، چشم‌نواز همه از ره رسیدگانِ خسته خواهد بود!

 

 

 

mahdavifar

Next Post

پیام تسلیت دفتر امور ایثارگران به مناسبت شهادت سرکار خانم فرحناز حسنی آذرپرستار فداکار بیمارستان شریعتی

چ جولای 22 , 2020

مطالب داغ

آمار بازدید

وب ساز : منصور سرلک
Call Now Buttonمشاوره تلفنی کرونا