بسیج مکتب مجاهدت معنوی و مخلصانه است

مقام معظم رهبری: بسیج پیرو مکتب عاشوراست،بسیج جمعی فداکار در حرکت عظیم ملت مجاهد است.

از زمان شکل گیری نظام مقدس جمهوری اسلامی و بویژه در طی دوران هشت سال دفاع مقدس بسیجیان و ایثارگران سلحشورانه  از این مرز و بوم دفاع کردند و در این مقطع نیز همراه و همگام  مدافعان سلامت وارد میدان مبارزه با ویروس منحوس کرونا شدند.

کرونا مهمان ناخوانده که از اواخر سال ۹۸ وارد کشور شد و باعث مشکلات متعدد اجتماعی ،فرهنگی واقتصادی شد . اما کادر درمان ، گروه های جهادی و بسیجیان داوطلب بدون توجه به مشکلات بوجود آمده داوطلبانه آماده ارائه خدمات درمانی به مبتلایان ورسیدگی به بیماران شدند . دور از خانواده و نزدیکان و حتی فرزندان خود در بیمارستان ها و مراکز درمانی به مدت طولانی حضور پیدا کرده و با کوئید۱۹ مقابله کردند و در این مسیربالاترین سرمایه خویش یعنی جان خود را نیزدر طبق اخلاص گذاشتند .گرامی باد حضور فعالانه، خالصانه و ایثارگرانه پزشکان، پرستاران و کادر درمان که تجلی ایثارگری مردمانی پیشتاز در عرصه‌های مختلف انقلاب اسلامی است.

حسین علیشاری

Next Post

دانلود فایل جلسات گذشته

د نوامبر 23 , 2020
  برای آموزش دانلود از آپلودبوی کلیک کنید    جلسه اول–پاورپوینت جلسه دوم جلسه سوم جلسه چهارم–پاورپوینت جلسه پنجم–پاورپوینت جلسه ششم: قسمت۱/قسمت۲/قسمت۳-پاورپوینت جلسه هفتم جلسه هشتم–پاورپوینت جلسه نهم جلسه دهم جلسه یازدهم جلسه دوازدهم جلسه سیزدهم جلسه چهاردهم جلسه پانزدهم جلسه شانزدهم جلسه هفدهم جلسه هجدهم جلسه نوزدهم جلسه بیستم

مطالب داغ

آمار بازدید

وب ساز : منصور سرلک
Call Now Buttonمشاوره تلفنی کرونا