آدرس : خیابان طالقانی نبش غذادارو  -    تلفن تماس : 66475055

 • Cougar

  متن تصویر

 • Lions

  متن تصویر

 • Snowalker

  متن تصویر

 • Howling

  متن تصویر

 • Sunbathing

  متن تصویر

یک لرن مرجع تخخصی وبلاگ نویسان
ایا سوایقی از محمدعلی جوانشیر دارید ؟ - سوالات ایثارگران - اخبار : ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی تهران
اطلاعیه
داوطلبین گرامی لطفا قبل از طرح سوال جدید سوالات موجود در آرشیو سوالات را با دقت مطالعه نمایید زیرا به سوالات تکراری پاسخ داده نمیشود.
سوالات ایثارگران : ایا سوایقی از محمدعلی جوانشیر دارید ؟
فرستنده منصور سرلک در تاريخ ۱۳۹۲/۱/۱۱ ۸:۴۰:۰۰ (1969 بار خوانده شده)

باسلام وتحییات وارزوی سلامتی برای خدمتگذاران. به افراد و وابستگان افرادیکه برای ارزوها و اعتقادات بسیار بزرگ وپاک بدون هیچ چشم داشتی به دفاع کشور در ایام پرمخاطریکه کشور. نگذاشدر گذراندن هر لحظه نیاز به خون و ایثار (البته این واژه ها برای خیلی ها حتی ملال اور و گاه افرادی انان را مجرم به ادامه جنگ ویا دفاع میدانند) نیاز داشت وانها از تمام عزیزانشان ، یعنی پدر و مادر ، و زن و بچه و حتی گاه بچه که هنوز پا به دنیا نیامده بود ، که هر خواننده متن که درحال پدر شدن است میداند که با چه ذوقی برای فرزند اتیش ، جان میکند ، ولی این مردان وگاه شیرزنان از دنیا دست شستن این نه یک متن ادبی یا تراژدی است بلکه در این لحظات نوشتن ناخوداگاه از زخم این خاطرات والله. منقلب و به مظلومیت انها اشک سوز جاری میکنم ، عاقبت انهاییکه رفتن و این جنگهای زیر ونامردانه خودیها را ندیدند و بد بخت هایکه ماندند و کاردبه جایی رسید که امروز حتی بعضی از خانوادهایشان وحتی مادرانشان از نداشتن امکانات ویا گلایه همسایه ها این عزیزان و متبرکین را مظلومانه به اسایشگاهها روانه کرد و برخی دیگر برای گرفتن یک دست یا پای مصنوعی که مانند هر انسان حتی مفتی بتواند خود را حرکت دهد ، فقط درخواست یک پای مصنوعی المانی اصلی ،که انهم چون مال شرکت بزرگی است و باجی به هیچ وارد کننده نمیدهد ، جنس مشابه اش را وارد میکنند ، واقعا خواسته زیادی است؟ و گروهی دیگر برای تامین نیازهایاولیه خود ومخارج خانواده اش مجبور شده به راهی تن دهد که مانند زن عفیفه ایکه برای نجات زندگی جگر گوشه اش تنفروشی کند ، بله همانند این موضوع دست به کلک و دروغ بزند که یک ویلچیر یا یک عصای خارجی و یا مجوز تاکسی تلفنی و. ... بگیرد که انها را در بازار ازاد بقیمت یک صدم بفروشد که ابرو داری و مرد خانواده یا نان اور باشد ،و صدها مطلب که دل هر انسان حتی یهودی خداشناس را هم بدرد میاورد ،نمیخواهم برایتان انشا بنویسم ولی. فقط بنابه دینم به مردانیکه دها بار در خطر ازمن سبقت گرفتند ، را با التماس عاجزانه از کسی که میخوند و سایر مسیولین بگویید ترا بجان جگر گوشهایتان به کلمه بکلمه این متن برای ادای دین و احترام به راهه رفته حسین که به مظلومیت گریه میکنیم و بریزید لعنت میفرستیم ،برای هرکلمه این از عمق جان فکر و لحظه ای خودرا دران حال ببینید ، و اگر چنین کنید و آنوقت غیرتتان به جوش میاید و برای انان احقاق حق و برای خود مقام والایی بدست میاورید. والسلام. ، فدای خاک پای مردان وزنان مسیول و غیرتمند ی که برای منافع سایرین و حفظ کیان و باورهایشان. حسینوار از خود گذشتند. جوانشیر دانشکده توانبخشی. کبا سلام

جناب آقای جوانشیر برای دادن اطلاعات بیشتر در خصوص سوابقتان با شماره تلفن 66475055 دفتر امور ایثارگران دانشگاه تماس حاصل فرمائید.

خبر قبلی - خبر بعدی صفحه مناسب چاپ پیشنهاد این صفحه از این خبر یک pdf بساز


سایر خبرها
۱۳۹۶/۱۱/۳۰ ۸:۵۵:۰۵ - عرض تسلیت به مناسبت فرارسیدن ایام فاطمیه
۱۳۹۶/۱۱/۲۸ ۱۲:۴۰:۰۰ - مدیر شبکه بهداشت درمان شهرستان اسلامشهر ، مدیر دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه و مدیر دفتر امور ایثارگران به همراه کارشناسان دفتر امور ایثارگران به دیدار خانواده معزز شهیدخورسند فرد محمودآباد رفتند.
۱۳۹۶/۱۱/۱۸ ۱۵:۲۷:۰۵ - سالگرد یوم الله 22 بهمن گرامی باد
۱۳۹۶/۱۱/۱۸ ۱۰:۲۰:۰۰ - دیدار مشاور ، مدیر و کارشناسان دفتر امور ایثارگران با خانواده شهید والامقام دوران انقلاب اسلامی حبیب سیف
۱۳۹۶/۱۱/۱۶ ۱۵:۴۳:۵۱ - جلسه مشترک کمیته ورزشی و سرپرستان تیم های ورزشی ایثارگران برگزار شد

 

وبساز : منصور سرلک

شماره تماس : 09127769108