آدرس : خیابان طالقانی نبش غذادارو  -    تلفن تماس : 66475055

 • Cougar

  متن تصویر

 • Lions

  متن تصویر

 • Snowalker

  متن تصویر

 • Howling

  متن تصویر

 • Sunbathing

  متن تصویر

یک لرن مرجع تخخصی وبلاگ نویسان
چهارمین جلسه کمیته آموزش وپژوهش ایثارگران دانشگاه - اخبار عمومی - اخبار : ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی تهران
اطلاعیه
داوطلبین گرامی لطفا قبل از طرح سوال جدید سوالات موجود در آرشیو سوالات را با دقت مطالعه نمایید زیرا به سوالات تکراری پاسخ داده نمیشود.
اخبار عمومی : چهارمین جلسه کمیته آموزش وپژوهش ایثارگران دانشگاه
فرستنده esmaeili در تاريخ ۱۳۹۴/۱۲/۹ ۹:۵۰:۰۰ (574 بار خوانده شده)


به گزارش روابط عمومی دفترامورایثارگران دانشگاه چهارمین جلسه‌ی کمیته‌ی آموزش و پژوهش با حضور مدیر امور ایثارگران و اعضای محترم کمیته روز سه‌شنبه 4 اسفند در دفتر امور ایثارگران برگزار شد .چهارمین جلسه‌ی کمیته‌ی آموزش و پژوهش ایثارگران دانشگاه روز شه شنبه4 اسفند در دفتر امور ایثارگران دانشگاه برگزار شد.
 در ابتدای این نشست دکتر مقیمی ضمن خیرمقدم به اعضای جلسه و ارائه  گزارشی اجمالی از فعالیت‌های علمی دفتر ایثارگران   از دکتر عمادی  به دلیل برگزاری  کنگره علمی تبعات  جسمی ، روحی و اجتماعی  قربانیان سلاح‌های شیمیایی تشکر کرد و افزود این حرکت  بازخورد بسیار مثبتی  در دانشگاه داشت . در ادامه دکتر عمادی رئیس کمیته آموزش و پژوهش از همکاران کمیته که در کنگره شرکت کردند  تشکر ویژه کرد و خلاصه‌ای از برگزاری کنفرانس آسیب‌های قربانیان شیمیایی به جلسه ارائه نمود  .و ی همچنین  از بازتاب  این کنگره  نه نتها در دانشگاه  تهران بلکه در خارج از دانشگاه ابراز خرسندی کرد و گفت: امیدوارم کمیته برای برگزاری  چنین کنفرانس‌های در سال آینده برنامه‌ریزی نماید وی در ادامه از دکتر نوروزی به جهت پیگیری‌های  کاره‌های مرکز تحقیقات و سلامت ایثارگران  تشکر کرد .
 دکتر پور محمدیان ضمن تقدیر از دکتر عمادی  اظهار داشت این کنگره‌ها می‌تواند دیدگاه مردم را در جامعه عوض نماید .
دکتر احمدی دبیر کمیته آموزش و پژوهش اظهار امیدواری کرد کنگره سال آینده با برنامه‌ریزی دقیق در سطح کشوری برگزار گردد.
 دکتر نوروزی گزارشی در خصوص مرکز تحقیقات سلامت ارائه دادند و قرار شد درزمینهٔ ناباوری و انکولوژی افراد صاحب‌نظر دیگر هم دعوت شوند وی در ادامه پیشنهادهای زیر را برای برگزاری کنگره سال بعد مطرح کرد در اولین قدم بعد ساختاری آن است که تمام سوابق دیگر کنگره‌ها در مورد گازهای شیمیایی استخراج شود و از سازمان هایی راکه در این زمینه‌ها تبحر و مهارت کافی دارند مانند : پدافند غیرعامل، بنیاد شهید، هلال‌احمر ،  وزارت کشور ، خبرگزاری‌های داخلی ، سازمان نشر دفاع مقدس و...... کمک گرفته شود .
 در ادامه این نشست دکتر مریم سعیدی در خصوص کنگره سال آینده  نکات زیر را  یادآور شد . در گام نخست روی بعد صدمات جسمی وروحی و یا صدمات اجتماعی در حملات شیمیایی آسیب‌شناسی شود بهتر است به  ایده‌های برتر فکر کرد که می‌تواند زمینه‌ساز تحولات شگرف شود  .
 دستور جلسه آینده:
ضرورت ارزیابی تدوین اهداف  کنگره درواقع به‌نوعی سیاست‌گذاری و جلب حمایت
جستجو درزمینهٔ های برگزاری کنفرانس قربانیان سلاح‌های شیمیایی و انجام بانک اطلاعاتی مراکز برگزاری این‌گونه همایش‌ها

خبر قبلی - خبر بعدی صفحه مناسب چاپ پیشنهاد این صفحه از این خبر یک pdf بساز


سایر خبرها
۱۳۹۶/۱۱/۳۰ ۸:۵۵:۰۵ - عرض تسلیت به مناسبت فرارسیدن ایام فاطمیه
۱۳۹۶/۱۱/۲۸ ۱۲:۴۰:۰۰ - مدیر شبکه بهداشت درمان شهرستان اسلامشهر ، مدیر دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه و مدیر دفتر امور ایثارگران به همراه کارشناسان دفتر امور ایثارگران به دیدار خانواده معزز شهیدخورسند فرد محمودآباد رفتند.
۱۳۹۶/۱۱/۱۸ ۱۵:۲۷:۰۵ - سالگرد یوم الله 22 بهمن گرامی باد
۱۳۹۶/۱۱/۱۸ ۱۰:۲۰:۰۰ - دیدار مشاور ، مدیر و کارشناسان دفتر امور ایثارگران با خانواده شهید والامقام دوران انقلاب اسلامی حبیب سیف
۱۳۹۶/۱۱/۱۶ ۱۵:۴۳:۵۱ - جلسه مشترک کمیته ورزشی و سرپرستان تیم های ورزشی ایثارگران برگزار شد

 

وبساز : منصور سرلک

شماره تماس : 09127769108