آدرس : خیابان طالقانی نبش غذادارو  -    تلفن تماس : 66475055

 • Cougar

  متن تصویر

 • Lions

  متن تصویر

 • Snowalker

  متن تصویر

 • Howling

  متن تصویر

 • Sunbathing

  متن تصویر

یک لرن مرجع تخخصی وبلاگ نویسان
چهارمین جلسه کمیته رفاهی ایثارگران دانشگاه - اخبار عمومی - اخبار : ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی تهران
اطلاعیه
داوطلبین گرامی لطفا قبل از طرح سوال جدید سوالات موجود در آرشیو سوالات را با دقت مطالعه نمایید زیرا به سوالات تکراری پاسخ داده نمیشود.
اخبار عمومی : چهارمین جلسه کمیته رفاهی ایثارگران دانشگاه
فرستنده esmaeili در تاريخ ۱۳۹۴/۱۲/۹ ۱۰:۰۰:۰۰ (629 بار خوانده شده)

جلسه کمیته رفاهی ایثارگران به‌منظور بررسی پیشرفت برنامه‌ها رفاهی ایثارگران به میزبانی واحد برون‌سپاری دانشگاه برگزار شد .به گزارش روابط عمومي دفترامورايثارگران دانشگاه چهارمین جلسه کميته رفاهي ، با حضور دکتر مقيمي مدير امور ايثارگران و اعضاي محترم کميته  ، خانم فلاح نماینده بیمه ایران وآقای خلیلی مسئول رفاهی دانشگاه به میزبانی دفتر برون‌سپاری دانشگاه برگزار شد .  در ابتدا مدير امور ايثارگران ضمن خيرمقدم به اعضاي کميته به مشکلات و مسائل رفاهی اشاره کرد و اظهار امیدواری کرد با همفکری بتوان این موانع را برطرف نمود . سپس دکتر احمدی رئیس کمیته رفاهی ایثارگران گزارشی از عملکرد 2 ماهه کمیته را به جلسه ارائه نمود  وی ابتدا در مورد شیوه‌نامه کمیته رفاهی ایثارگران تأکید کرد پیش‌نویس برنامه عملیاتی توسط دکتر رحمانی تهیه‌شده که به جلسه ارائه خواهد شد .ایشان یادآور شد در مورد  تعاونی مصرف ایثارگران  نشستی در هفته آینده  با آقای دکتر بیگلر معاون توسعه برگزار خواهد شد .
سپس  مدیر امور ایثارگران  تأکید کرد برای فعالیت  تعاونی نیاز به یک مدیرعامل باتجربه و کاردان است که سوابق  کار اقتصادی سالم را در کارنامه خود داشته باشد .  وی اشاره کرد  مشاور رئیس دانشگاه در امور ایثارگران از طرح تعاونی استقبال کرد .
دکتر احمدی پیشنهاد داد درگام اول بر اساس اساسنامه ، الگوها شناسایی شوند و بر اساس تجربه‌های دیگران که در این زمینه کار کردن حرکت کنیم به نظر من کار تعاونی تا 70 % پیش رفته است  این بهترین حالت است و در ادامه کار می‌توانیم یک فراخوان جهت عضوگیری انجام دهیم .  
دکتر کیانی اظهار داشت : سعی شود بر اساس تجربیات دیگران و  همچنین با مشارکت  و پشتکار قوی  با  دیگر گروه‌های توانمند که درگذشته روی این موضوع کارکردند مشورت‌ها ادامه یابد  .
از دیگر  موضوعات مطرح‌شده در این جلسه استفاده از اماکن اقامتی که مقرر شد تفاهم‌نامه‌ای بین امور رفاهی و ایثارگران در این خصوص تنظیم شود .
 در ادامه جلسه در خصوص بیمه تکمیلی ایثارگران بحث و تبادل‌نظر شد و مدیر ایثارگران با اشاره به عدم پرداخت هزینه‌های درمان بعضی از ایثارگران خواستار تسریع در پرداخت هزینه‌ها شد  وی پیشنهاد داد  مبلغی به‌عنوان تنخواه هزینه درمان توسط  معاونت توسعه اختصاص یابد و با نظر کمیته درمان در مواقع ضروری به ایثارگران  مشمول پرداخت شود . در مورد بیمه درمان  افراد تحت تکفل فرزندان شهدا مقرر شد موضوع مجدداً پیگیری شود  . خانم فلاح اعلام کرد کارت‌های درمان ایثارگران از تاریخ 5/12/94 در بین واحدها توزیع می‌شود . وی همچنین  ازپرداخت هزینه‌های درمانی ایثارگران  تا پایان اسفند خبر داد.

دستور جلسه آینده

1 –  دریافت اساسنامه  شرکت تعاونی چندمنظوره  ایثارگران  
2 _  تنظیم تفاهم‌نامه رفاهی در مورداستفاده از اماکن اقامتی توسط دکتر احمدی و دکتر کیانی
3- ارائه برنامه عملیاتی امور رفاهی ایثارگران توسط دکتر رحمانی

خبر قبلی - خبر بعدی صفحه مناسب چاپ پیشنهاد این صفحه از این خبر یک pdf بساز


سایر خبرها
۱۳۹۶/۱۱/۳ ۱۰:۲۲:۵۵ - ولادت باسعادت الگوی پرستاران و روز پرستار مبارک
۱۳۹۶/۱۱/۲ ۱۳:۳۰:۰۰ - دومین جلسه بررسی پیش‌نویس برنامه چهارساله فرهنگی دانشگاه در حوزه ایثارگران
۱۳۹۶/۱۱/۲ ۱۱:۲۰:۰۰ - سلسله گفتگوهای دفتر امور ایثارگران با رزمندگان هشت سال دفاع مقدس /جناب آقای محمود معصومی مدیر بیمارستان بهارلو
۱۳۹۶/۱۱/۱ ۱۳:۲۲:۴۹ - جلسه بررسی پیش‌نویس برنامه چهارساله فرهنگی دانشگاه در حوزه ایثارگران
۱۳۹۶/۱۱/۱ ۱۲:۰۰:۰۰ - عیادت مدیر و کارشناسان دفتر امور ایثارگران از آقای عباس پیران ، جانباز هشت سال دفاع مقدس

 

وبساز : منصور سرلک

شماره تماس : 09127769108