آدرس : خیابان طالقانی نبش غذادارو  -    تلفن تماس : 66475055

 • Cougar

  متن تصویر

 • Lions

  متن تصویر

 • Snowalker

  متن تصویر

 • Howling

  متن تصویر

 • Sunbathing

  متن تصویر

یک لرن مرجع تخخصی وبلاگ نویسان
چرا خدمت سربازان در جبهه های جنگ غرب و جنوب کشور در هشت سال دفاع مقدس غیر داوطلبانه تلقی شده - سوالات ایثارگران - اخبار : ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی تهران
اطلاعیه
داوطلبین گرامی لطفا قبل از طرح سوال جدید سوالات موجود در آرشیو سوالات را با دقت مطالعه نمایید زیرا به سوالات تکراری پاسخ داده نمیشود.
سوالات ایثارگران : چرا خدمت سربازان در جبهه های جنگ غرب و جنوب کشور در هشت سال دفاع مقدس غیر داوطلبانه تلقی شده
فرستنده منصور سرلک در تاريخ ۱۳۹۴/۱۲/۱۳ ۱۱:۰۰:۰۰ (1080 بار خوانده شده)

سلام . می خواستم جواب قانع کننده ای دریافت کنم که چرا خدمت سربازان در جبهه های جنگ غرب و جنوب کشور در هشت سال دفاع مقدس غیر داوطلبانه تلقی شده ، چه کسی آنها را با زور برده و در جبهه نگه داشته است مگر اقدام به ایثار جان و این حماسه بزرگ را می شود وظیفه بدون مزد یک انسان دانست ؟ واگر چنین نیست چرا خدمت جبهه این مردان بزرگ شامل ایثارگری و قانون خدمت رسانی به ایثارگران نمی شود ؟ایثارگر گرامی
 با سلام و تبریک سال نو
 به اطلاع می رساند  که بر اساس قوانین جدید سه چهارم از خدمت سربازی در منا طق عملیاتی جزء خدمات داوطلبانه محسوب می شود و ذینفع می تواند از مزایای خدمات داوطلبانه استفاده نمائید .

خبر قبلی - خبر بعدی صفحه مناسب چاپ پیشنهاد این صفحه از این خبر یک pdf بساز


سایر خبرها
۱۳۹۶/۱۲/۲۷ ۱۴:۱۰:۰۰ - تقدير از عوامل اجرايي مسابقات بزرگداشت دهه مبارک فجر 1396 ويژه ايثارگران
۱۳۹۶/۱۲/۲۷ ۱۰:۵۰:۲۹ - ماه رجب؛ ماه توحید و هم نشینی با محبوب و موسم نجوا و سخن گفتن با حضرت دوست است. حلول ماه مبارک رجب، مبارک باد.
۱۳۹۶/۱۲/۲۶ ۹:۳۱:۵۳ - به مناسبت 22 اسفندماه روز بزرگداشت شهدا، رياست دانشگاه در فضايي صميمي با پنج همسر شهيد و تنها پدر شهيد دانشگاه ديدار کرد.
۱۳۹۶/۱۲/۲۳ ۱۵:۴۰:۰۰ - دکتر مقیمی،کارشناسان دفتر، دکتر تاجیک، پناهی رابط ایثارگر شبکه بهداشت ری و تعدادی از همکاران قدرشناس شبکه بهداشت ری با خانواده معزز شهید زرینی دیدار کردند
۱۳۹۶/۱۲/۲۳ ۱۵:۳۷:۰۰ - مدير دفتر امور ايثارگران، مدير شبکه بهداشت جنوب، رابط ايثارگر شبکه بهداشت جنوب، به همراه کارشناسان دفتر امور ايثارگران به ديدار خانواده معزز شهيد علي کوهي رفتند.

مصاحبه ها

 

وبساز : منصور سرلک

شماره تماس : 09127769108