آدرس : خیابان طالقانی نبش غذادارو  -    تلفن تماس : 66475055

 • Cougar

  متن تصویر

 • Lions

  متن تصویر

 • Snowalker

  متن تصویر

 • Howling

  متن تصویر

 • Sunbathing

  متن تصویر

یک لرن مرجع تخخصی وبلاگ نویسان
دیدار مشاور رئیس دانشگاه در امور ایثارگران وهئیت همراه با دکتر عشاقی - اخبار عمومی - اخبار : ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی تهران
اطلاعیه
داوطلبین گرامی لطفا قبل از طرح سوال جدید سوالات موجود در آرشیو سوالات را با دقت مطالعه نمایید زیرا به سوالات تکراری پاسخ داده نمیشود.
اخبار عمومی : دیدار مشاور رئیس دانشگاه در امور ایثارگران وهئیت همراه با دکتر عشاقی
فرستنده esmaeili در تاريخ ۱۳۹۵/۲/۱۵ ۱۳:۱۰:۰۰ (536 بار خوانده شده)در هفته گرامیداشت مقام استاد از تلاش‌های صادقانه جناب آقای دکتر عشاقی از اساتید ایثارگر دانشکده بهداشت قدردانی شد .
در این دیدار که در کلاس درس استاد عشاقی و با حضور دانشجویان انجام شد دکتر فقیه مدیرکل آموزش عالی بنیاد شهید و امور ایثارگران، دکتر محقق مشاور ایثارگران دانشگاه ، دکتر رحیمی مدیرکل دانشجویان شاهد و ایثارگر وزارت بهداشت ، دکتر قاضی خوانساری مدیر امور تحصیلات تکمیلی معاونت آموزشی دانشگاه ، دکتر مقیمی مدیر امور ایثارگران دانشگاه  حضور داشتند از تلاش‌های استاد دکتر علی عشاقی با اهدای لوح سپاس قدردانی شد.

در شروع این برنامه دکتر رحیمی با اشاره به زحمات اساتید دانشگاه تأکید کرده وظیفه همه ماست که از مقام افرادی که در تعلیم و تربیت فرزندان این کشور خالصانه خدمت می‌کنند با الهام ازجمله  «من لم تشکر المخلوق لم یشکر الخالق» تشکر و قدردانی کنیم زیرا با سپاس کردن نعمت‌ها پایان نمی‌پذیرد و کفران نعمت‌ها را باقی نمی‌گزارد
.
سپس مدیرکل آموزش عالی بنیاد شهید با اشاره به حضور بیش از دو هزار نفر اساتید ایثارگر کشور یادآوری نمود برای بنیاد امکان حضور در محضر همه این عزیزان  وجود ندارد و به‌عنوان سمبل توفیق پیدا کردیم که خدمت استاد دکتر عشاقی برسیم ایشان تأکید کرد معلمی انسان‌ساز و فردا پرداز است و تکریم و تعظیم  عالم  تعظیم علم است .
در ادامه دکتر محقق ضمن تشکر از دکتر عشاقی اشاره نمود دانشگاه تهران افتخار حضور  بیش از 1500 دانشجو و 1300 کارمند و هیئت‌علمی را در مجموعه خود دارد که بیش از 100 نفر از این عزیزان از ایثارگران هیئت‌علمی می‌باشند .
در پایان دکتر قاضی خوانساری به این نکته اشاره نمود که از ایثارگری اساتید فقط به این نکته اشاره می‌کنم که الآن که ساعت 17 بعدازظهر است کلاس اساتید برقرار و دانشجویان باعلاقه به کسب دانش مشغول  هستند

خبر قبلی - خبر بعدی صفحه مناسب چاپ پیشنهاد این صفحه از این خبر یک pdf بساز


سایر خبرها
۱۳۹۶/۱۱/۳۰ ۸:۵۵:۰۵ - عرض تسلیت به مناسبت فرارسیدن ایام فاطمیه
۱۳۹۶/۱۱/۲۸ ۱۲:۴۰:۰۰ - مدیر شبکه بهداشت درمان شهرستان اسلامشهر ، مدیر دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه و مدیر دفتر امور ایثارگران به همراه کارشناسان دفتر امور ایثارگران به دیدار خانواده معزز شهیدخورسند فرد محمودآباد رفتند.
۱۳۹۶/۱۱/۱۸ ۱۵:۲۷:۰۵ - سالگرد یوم الله 22 بهمن گرامی باد
۱۳۹۶/۱۱/۱۸ ۱۰:۲۰:۰۰ - دیدار مشاور ، مدیر و کارشناسان دفتر امور ایثارگران با خانواده شهید والامقام دوران انقلاب اسلامی حبیب سیف
۱۳۹۶/۱۱/۱۶ ۱۵:۴۳:۵۱ - جلسه مشترک کمیته ورزشی و سرپرستان تیم های ورزشی ایثارگران برگزار شد

 

وبساز : منصور سرلک

شماره تماس : 09127769108