آدرس : خیابان طالقانی نبش غذادارو  -    تلفن تماس : 66475055

 • Cougar

  متن تصویر

 • Lions

  متن تصویر

 • Snowalker

  متن تصویر

 • Howling

  متن تصویر

 • Sunbathing

  متن تصویر

یک لرن مرجع تخخصی وبلاگ نویسان
نشست پنجمین جلسه کمیته رفاهی ایثارگران - اخبار عمومی - اخبار : ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی تهران
اطلاعیه
داوطلبین گرامی لطفا قبل از طرح سوال جدید سوالات موجود در آرشیو سوالات را با دقت مطالعه نمایید زیرا به سوالات تکراری پاسخ داده نمیشود.
اخبار عمومی : نشست پنجمین جلسه کمیته رفاهی ایثارگران
فرستنده esmaeili در تاريخ ۱۳۹۵/۴/۸ ۹:۱۰:۰۰ (497 بار خوانده شده)


پنجمین جلسه رفاهی ایثارگران در سال 95 برگزار شد 
پنجمین جلسه کميته رفاهي ، با حضور مدير امور ايثارگران و اعضاي محترم کميته  ، دکتر کیانی دکتر ذاکریان دکتر احمدی ، دکتر حجازی ، مهندس ارسیلو،آیت اله اکبری و خلیلی مسئول رفاهی دانشگاه به میزبانی دفتر برون‌سپاری دانشگاه برگزار شد .  در ابتدا مدير امور ايثارگران ضمن خيرمقدم به اعضاي کميته  و تبریک ماه رمضان  به  بحث اساسنامه شرکت تعاونی و مسائل رفاهی  و شناخت نیازهای واقعی در ابعاد مختلف ، بهداشتی، درمانی، بیمه‌ای، رفاهی پرداخت  . وی با اشاره به  افزایش  هزینه‌ی دندانپزشکی اظهار امیدواری کرد با همفکری  اعضای کمیته بتوان برای این مشکل راه‌حلی پیدا کرد . دکتر مقیمی  در ادامه اعتراضات مکتوب جانبازان در خصوص  نارضایتی از بیمه درمانی را مطرح کرد و تأکید کرد  بر اساس قانون پرداخت  صددرصدی هزینه درمانی و بهداشتی جانبازان و فرزندان شهدا به عهده دولت است و محدودیت اعتبار نیز در این خصوص اعمال نشده است
سپس دکتر احمدی مسئول کمیته رفاهی ایثارگران گزارشی از عملکرد کمیته را حول سه محور 1 – تعاونی چندمنظوره و بررسی مفاد اساسنامه آن 2 –امکان استفاده از اماکن تفریحی دانشگاه 3 – طراحی برنامه عملیاتی کمیته رفاهی ،توضیحات ارائه داد . سپس درخواست ورود به دستور جلسه در خصوص سامان‌دهی وضعیت درمان ایثارگران و(کمیته درمان ایثارگران)، برگزاری جلسه مشترک با معاونت محترم توسعه دانشگاه و مطالعه‌ی اساسنامه تعاونی را مطرح نمود..
 در ادامه مهندس ارسیلو اظهار داشت لازم است  پیشنهاد‌ها  به شکل شفاف مطرح شود دانشگاه وظیفه دارد  مواردی که در قانون برای ایثارگران پیش‌بینی‌شده را اجرا کند .
سپس  دکتر حجازی اظهار داشت : بهتر است در وهله اول به شیوه اجرای قانون ایثارگران فکر کرد و قانون را بازخوانی  کنیم از میان آن کارهای اجرایی به‌صورت عملیاتی استخراج کرد و پیگیر اجرای آن شویم
 دکتر ذاکریان یکی دیگر از اعضای کمیته رفاهی ایثارگران پیشنهاد داد  قوانین موجود را به اطلاع دکتر توکلی معاون توسعه دانشگاه رسانده شود تا راهکاری  برای تصمیم‌گیری  و برنامه‌ریزی بهتر فراهم شود
آقای اکبری مترون بیمارستان فارابی عضو دیگر کمیته  رفاهی به موضوع تعاونی مسکن دانشگاه  اشاره کرد و در ادامه تأکید کرد: در راستای ارج نهادن به خدمات ایثارگران و خانواده‌های آنان و کاستن از مشکلات‌ مسکن این عزیزان بایستی با تعاونی مسکن دانشگاه  که در دو منطقه تهران به نام دانشگاه  در حال ساخت ساز است و تعدادی واحدهای آماده نیز دارد و به شکل آزاد به متقاضیان واگذار می‌کند  وارد تعامل شد و سهم کارکنان و ایثارگران را مطالبه نمود .
 دکتر کیانی تأکید کرد  با تشکیل مجمع تعاونی  زودتر کار را شروع شود   و به زمانه‌ای دیگر موکول نشود .

مصوبات جلسه  :
1 –پیگیری و بررسی اساسنامه تعاونی چندمنظوره توسط دکتر ذاکریان
2 –  پیگیری کمیته درمان ایثارگران و موارد مرتبط با درمان آن‌ها توسط مهندس ارسیلو
3 –مقر رشد قوانین مرتبط با موضوعات رفاهی و تسهیلاتی که دیگر دستگاه‌های اجرایی در قالب رفاهی در اختیار  ایثارگران خود  قرار  می‌دهند  به معاونت محترم توسعه دانشگاه ارائه شود .
4 – موافقت شد ایثارگران با اولویت از امکانات رفاهی و اقامتی دانشگاه استفاده نمایند
در پایان پیشنهاد شد جلسات کمیته رفاهی به‌صورت ماهیانه و چهارشنبه آخر هرماه برگزار گردد .

خبر قبلی - خبر بعدی صفحه مناسب چاپ پیشنهاد این صفحه از این خبر یک pdf بساز


سایر خبرها
۱۳۹۶/۱۱/۳۰ ۸:۵۵:۰۵ - عرض تسلیت به مناسبت فرارسیدن ایام فاطمیه
۱۳۹۶/۱۱/۲۸ ۱۲:۴۰:۰۰ - مدیر شبکه بهداشت درمان شهرستان اسلامشهر ، مدیر دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه و مدیر دفتر امور ایثارگران به همراه کارشناسان دفتر امور ایثارگران به دیدار خانواده معزز شهیدخورسند فرد محمودآباد رفتند.
۱۳۹۶/۱۱/۱۸ ۱۵:۲۷:۰۵ - سالگرد یوم الله 22 بهمن گرامی باد
۱۳۹۶/۱۱/۱۸ ۱۰:۲۰:۰۰ - دیدار مشاور ، مدیر و کارشناسان دفتر امور ایثارگران با خانواده شهید والامقام دوران انقلاب اسلامی حبیب سیف
۱۳۹۶/۱۱/۱۶ ۱۵:۴۳:۵۱ - جلسه مشترک کمیته ورزشی و سرپرستان تیم های ورزشی ایثارگران برگزار شد

 

وبساز : منصور سرلک

شماره تماس : 09127769108