آدرس : خیابان طالقانی نبش غذادارو  -    تلفن تماس : 66475055

 • Cougar

  متن تصویر

 • Lions

  متن تصویر

 • Snowalker

  متن تصویر

 • Howling

  متن تصویر

 • Sunbathing

  متن تصویر

یک لرن مرجع تخخصی وبلاگ نویسان
دیدار با خانواده شهید عبائیان به مناسبت گرامی داشت هفته دفاع مقدس - اخبار عمومی - اخبار : ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی تهران
اطلاعیه
داوطلبین گرامی لطفا قبل از طرح سوال جدید سوالات موجود در آرشیو سوالات را با دقت مطالعه نمایید زیرا به سوالات تکراری پاسخ داده نمیشود.
اخبار عمومی : دیدار با خانواده شهید عبائیان به مناسبت گرامی داشت هفته دفاع مقدس
فرستنده esmaeili در تاريخ ۱۳۹۵/۷/۶ ۹:۲۰:۰۰ (567 بار خوانده شده)با احترام و تعظیم به مقام شامخ شهدا روز گذشته  دکتر مقیمی مدیر امور ایثارگران ، دکتر قیوم زاده مدیر شبکه بهداشت جنوب  و مهندس میر اسماعیلی  رابط شبکه بهداشت و همکاران شبکه بهداشت جنوب  با همسر و فرزند شهید حبیب‌الله عبائیان" از شهدای گران‌قدر  ۸سال دفاع مقدس دیدار کردند.
 
در این دیدار مدیر امور ایثارگران  ضمن تبریک اعیاد قربان و غدیر، و هفته دفاع مقدس بابیان اینکه  : شهدا شمع محفل بشریت‌اند، وراه شهدا چون چراغی روشن تا ابد ادامه دارد و خانواده محترم شهدا  ادامه‌دهندگان واقعی راه این بزرگ‌مردان حماسه‌آفرین انقلاب اسلامی هستند افزود: شهادت واژه‌ای است که در مکتب اسلام به‌طور ویژه مطرح‌شده است.
ایشان در ادامه خطاب به فرزند شهید گفت شما باید به داشتن چنین پدرانی افتخار کرده و تلاش کنید تا بیش از گذشته نام و یاد پدران خود را زنده نگاه‌دارید.
دکتر مقیمی تصریح کرد: شهید کسی است که برای حفظ ارزش‌های اعتقادی، مکتبی و حراست از ناموس خود بهترین سرمایه خود را که جانش است تقدیم انقلاب کرد .
در ادامه خانم لیلا عبائیان فرزند شهید اظهار داشت: مادرم هميشه از غيرت بالاي ايشان برای ما بازگو می‌نماید .
همسر شهید از شخصیت و اعتقاد همسر شهیدش باافتخار یادکرد و گفت شهید عبائیان در عملیات سر پل ذهاب در سال 1360 با توجه به این‌که 29 سال بیشتر نداشت به درجه رفیع شهادت نائل گردید. از شهید  چهار فرزند  که سه دختر و یک پسر به یادگار مانده است  آن زمان بچه‌ها همه کوچک بودند اما مجبور بودم خودم به‌تنهایی برایشان هم پدر باشم و هم مادر. و  این باعث افتخار است که توانستم فرزندانی خوب و تحصیل‌کرده تحویل جامعه بدهم .

دکتر قیوم زاده مدیر شبکه بهداشت جنوب  تصریح کرد : باید فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه نهادینه شود و آثار و برکات جنگ را به نسل‌های آینده منعکس کرد.
 

 مهندس میر اسماعیلی افزود:  کشورهایی مثل فرانسه  ، روسیه ، امریکاِ ، آلمان تاکنون از نسل چهارم و نوادگان جنگجویان و کشته‌های جنگ  با احترام خاصی یاد می‌کنند و از مزیت‌های فوق‌العاده‌ای برخوردارند اما این مظلومیت شهدای ما و خانواده‌های معززشان است که گاهی مورد بی‌مهری افراد بی‌اطلاع  جامعه قرار می‌گیرند وظیفه همه آحاد جامعه است که به شهدا و ایثارگران ادای احترام نمایند. 

خبر قبلی - خبر بعدی صفحه مناسب چاپ پیشنهاد این صفحه از این خبر یک pdf بساز


سایر خبرها
۱۳۹۶/۱۱/۳۰ ۸:۵۵:۰۵ - عرض تسلیت به مناسبت فرارسیدن ایام فاطمیه
۱۳۹۶/۱۱/۲۸ ۱۲:۴۰:۰۰ - مدیر شبکه بهداشت درمان شهرستان اسلامشهر ، مدیر دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه و مدیر دفتر امور ایثارگران به همراه کارشناسان دفتر امور ایثارگران به دیدار خانواده معزز شهیدخورسند فرد محمودآباد رفتند.
۱۳۹۶/۱۱/۱۸ ۱۵:۲۷:۰۵ - سالگرد یوم الله 22 بهمن گرامی باد
۱۳۹۶/۱۱/۱۸ ۱۰:۲۰:۰۰ - دیدار مشاور ، مدیر و کارشناسان دفتر امور ایثارگران با خانواده شهید والامقام دوران انقلاب اسلامی حبیب سیف
۱۳۹۶/۱۱/۱۶ ۱۵:۴۳:۵۱ - جلسه مشترک کمیته ورزشی و سرپرستان تیم های ورزشی ایثارگران برگزار شد

 

وبساز : منصور سرلک

شماره تماس : 09127769108