آدرس : خیابان طالقانی نبش غذادارو  -    تلفن تماس : 66475055

 • Cougar

  متن تصویر

 • Lions

  متن تصویر

 • Snowalker

  متن تصویر

 • Howling

  متن تصویر

 • Sunbathing

  متن تصویر

یک لرن مرجع تخخصی وبلاگ نویسان
دیدار مدیر امور ایثارگران دانشگاه با خانواده شهیدسید برقی - اخبار عمومی - اخبار : ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی تهران
اطلاعیه
داوطلبین گرامی لطفا قبل از طرح سوال جدید سوالات موجود در آرشیو سوالات را با دقت مطالعه نمایید زیرا به سوالات تکراری پاسخ داده نمیشود.
اخبار عمومی : دیدار مدیر امور ایثارگران دانشگاه با خانواده شهیدسید برقی
فرستنده esmaeili در تاريخ ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ ۱۴:۱۰:۰۰ (350 بار خوانده شده) 
صبح روز چهارشنبه دکتر مقیمی مدیر امور ایثار گران  همراه با  دکتر حجازی و سرکار خانم اسماعیلی کارشناسان دفتر امور ایثارگران با فرزند و همسر شهید سید برقی دیدار کردند
در این دیدار دکتر مقیمی تأکید کرد دیدار  و تجلیل از خانواده شهدا یکی از دغدغه‌های مهم دفتر امور ایثارگران است. ایشان افزود : امنيت، اقتدار و سربلندي جمهوري اسلامي ايران مديون خون پاك شهدا و رشادت و ايثارگري رزمندگان ديروز و جانبازان امروز ايران اسلامي است، بر همين اساس ما بايد جهت حفظ آرمان‎هاي انقلاب اسلامي رهرو و پيرو مكتب اين انسان‌هاي والامقام باشيم.
مدیر امور ایثارگران گفت: تكريم و تجليل از خانواده شهدا و ايثارگران بايد از اصلي‌ترين مسائل موردتوجه مسئولان باشد، ترويج وزنده نگه‌داشتن فرهنگ ايثار و شهادت به تعبير رهبر انقلاب كمتر از شهادت نيست. وی در پایان گفت: دیدار با خانواده معظم شهدا و رسیدگی به مشکلات آنان وظیفه همه مسئولان است و در نظام مقدس جمهوری اسلامی سرکشی و دلجویی از خانواده‌های شهدا و ایثارگران افتخار است.
 
سپس همسر شهید سید برقی از مقام و جایگاه  شهیدش باافتخار عزت  یادکرد و گفت شهید سید برقی در شهر تکاب از توابع استان کردستان در سال 1361 با توجه به این‌که 39 سال بیشتر نداشت به درجه رفیع شهادت نائل گردید. از شهید  گران‌قدر سه فرزند  به یادگار مانده است وی افزود  زمانی که بچه‌ها کوچک بودند مجبور بودم خودم به‌تنهایی بار مشکاتشان را بدوش بکشم و برایشان هم پدر باشم و هم مادر. و  اکنون افتخار می‌کنم  که توانستم فرزندانی خوب و تحصیل‌کرده تحویل جامعه بدهم  ایشان ضمن تقدیر از اهتمام  مسئولین دانشگاه در تکریم ایثارگران تأکید کرد  حضور شما در این محفل باعث نشا ط و دلگرمی است  و قابل‌مقایسه با  هیچ اقدام دیگری نیست .    
توضیح این که، فرزند شهید سید برقی، از همکاران دانشگاه و شاغل در مرکز شورآباد شبکه بهداشت و درمان شهرری است.

خبر قبلی - خبر بعدی صفحه مناسب چاپ پیشنهاد این صفحه از این خبر یک pdf بساز


سایر خبرها
۱۳۹۶/۱۱/۳۰ ۸:۵۵:۰۵ - عرض تسلیت به مناسبت فرارسیدن ایام فاطمیه
۱۳۹۶/۱۱/۲۸ ۱۲:۴۰:۰۰ - مدیر شبکه بهداشت درمان شهرستان اسلامشهر ، مدیر دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه و مدیر دفتر امور ایثارگران به همراه کارشناسان دفتر امور ایثارگران به دیدار خانواده معزز شهیدخورسند فرد محمودآباد رفتند.
۱۳۹۶/۱۱/۱۸ ۱۵:۲۷:۰۵ - سالگرد یوم الله 22 بهمن گرامی باد
۱۳۹۶/۱۱/۱۸ ۱۰:۲۰:۰۰ - دیدار مشاور ، مدیر و کارشناسان دفتر امور ایثارگران با خانواده شهید والامقام دوران انقلاب اسلامی حبیب سیف
۱۳۹۶/۱۱/۱۶ ۱۵:۴۳:۵۱ - جلسه مشترک کمیته ورزشی و سرپرستان تیم های ورزشی ایثارگران برگزار شد

 

وبساز : منصور سرلک

شماره تماس : 09127769108