آدرس : خیابان طالقانی نبش غذادارو  -    تلفن تماس : 66475055

 • Cougar

  متن تصویر

 • Lions

  متن تصویر

 • Snowalker

  متن تصویر

 • Howling

  متن تصویر

 • Sunbathing

  متن تصویر

یک لرن مرجع تخخصی وبلاگ نویسان
ششمین جلسه کمیته فرهنگی و اطلاع‌رسانی ایثارگران در سالن شورای معاونت فرهنگی دانشگاه برگزار شد - اخبار عمومی - اخبار : ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی تهران
اطلاعیه
داوطلبین گرامی لطفا قبل از طرح سوال جدید سوالات موجود در آرشیو سوالات را با دقت مطالعه نمایید زیرا به سوالات تکراری پاسخ داده نمیشود.
اخبار عمومی : ششمین جلسه کمیته فرهنگی و اطلاع‌رسانی ایثارگران در سالن شورای معاونت فرهنگی دانشگاه برگزار شد
فرستنده esmaeili در تاريخ ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ ۱۶:۲۰:۰۰ (310 بار خوانده شده).
به گزارش روابط عمومی دفتر امور ایثارگران ،ششمین جلسه کمیته فرهنگی ایثارگران در سال 95 با حضور اعضای محترم کمیته ، دکتر پرویز، ، دکتر پورمحمدیان، حجت‌الاسلام دکتر غفاری  ، دکتر خسروانی و دکتر مقیمی  و فرزند معزز شهید دکتر فیاض بخش در سالن شورای معاونت فرهنگی دانشگاه برگزار شد .
پس از تلاوت آیاتی از کلام‌الله مجید توسط دکتر فیاض بخش ابتدا  دکتر پرویز معاونت فرهنگی دانشگاه به نکاتی که رهبر انقلاب در دیدار با جمع محدودی از شاعران و نویسندگان داشتند  اشاره کرد . نکته اول   .رهبر معظم انقلاب  توجه ویژه‌ای نسبت به تنها جانباز حاضر در جلسه  داشتند و مشخص بود که عنایت خاصی نسبت به جانبازان و ایثارگران دارند . نکته دوم که از ایشان سؤال شد در مورد عملکرد بعضی از مسئولین کشور ایشان  پاسخ فرمودند نیت مسئولین الحمدالله خیر است و نکته‌ای هم اگر وجود داشته باشد از روی بی‌اطلاعی است و عمدی در آن نیست  . نکته سوم در پاسخ بعضی که نگران بود‌ند  فرمودند جای نگرانی نیست و من به آینده خوش‌بین هستم .
در ادامه مدیر امور ایثارگران ضمن عرض خیرمقدم به حاضرین گزارش  مبسوطی از پنجمین نشریه الکترونیکی فصلنامه  ندای ایثار  نشریه دفتر امور ایثار گران دانشگاه علوم پزشکی تهران به‌صورت تصویری ارائه داد  و از دوستان اعضای کمیته خواستند در این موردنظرت خود را بیان دارند . سپس دکتر خسروانی طرح برگزاری سلسله مسابقات کتاب‌خوانی رحمت للعالمین (ص)  را معرفی کرد وی گفت این طرح درزمینهٔ برگزاری مسابقاتی که معرف شخصیت‌های اصیل دین‌مداری است که می‌تواند با ایجاد انگیزه کافی جامعه دانشگاه را به سمت ارزش های متعالی راهنمایی نمایند.ایشان درخواست نمود که دیگر واحدهای دانشگاه در این طرح مشارکت نمایند مقرر شد این مبحث در جلسه‌ی  کارشناسی موردبررسی دقیق قرار گیرد.

 
در ادامه دکتر فیاض بخش ،فرزند شهید دکتر فیاض بخش پیشنهاد برگزاری جشنواره شهدای هفتم تیر را مطرح کرد و افزود درسال 92 با سرپرست دانشگاه  نشستی داشتیم و پیشنهادی در مورد شهدای سال‌های اول بعد از پیروزی انقلاب  من‌جمله  تعدادی  از شهدای هفت‌تیر که از افراد نخبه کشور و انسان‌های برجسته بودند مطرح شد و از این شهدا 27 نفر فارغ‌التحصیل دانشگاه تهران بودند این کار به‌تدریج دنبال شد تا زمان دکتر جعفریان و مجدداً این طرح مطرح شد و بعد از پیگیری‌های مکرر مشخص شد  که فقط یک نفر از این شهدا مربوط به دانشگاه علوم پزشکی تهران هستند و بقیه مربوط به دانشگاه تهران هستند  با توجه به توضیحات و آمار ارائه‌شده مقرر شد موضوع با دانشگاه تهران مطرح و پیگیری شود
در این خصوص دکتر حجت اسلام غفاری بیان داشتند شهدا طبقه‌بندی نشوند جشنواره مختص یک گروه برگزار نشود بهتر است جشنواره به نام تمام شهدای دانشگاه باشد  
در خاتمه دکتر پورمحمدیان  رئیس کمیته فرهنگی با اشاره به این موضوع که بین ایثار دفاع مقدس که فدا کردن همه‌چیز برای زنده نگه‌داشتن اسلام است و ایثار انسان دوستانه که صرف زمان است تفاوت‌های زیادی وجود دارد  .وی افزود که کسی که ایثار می‌کند و از جانش فرزندش و همه تعلقاتش می‌گذارد این‌ قابل‌ستایش است و متأسفانه در دانشگاه کمتر به آن پرداخته می‌شود ما حسرت می‌خوریم کما اینکه چهره‌های شاخص ایثارگر در دانشگاه کم نیستند .

خبر قبلی - خبر بعدی صفحه مناسب چاپ پیشنهاد این صفحه از این خبر یک pdf بساز


سایر خبرها
۱۳۹۶/۱۱/۳۰ ۸:۵۵:۰۵ - عرض تسلیت به مناسبت فرارسیدن ایام فاطمیه
۱۳۹۶/۱۱/۲۸ ۱۲:۴۰:۰۰ - مدیر شبکه بهداشت درمان شهرستان اسلامشهر ، مدیر دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه و مدیر دفتر امور ایثارگران به همراه کارشناسان دفتر امور ایثارگران به دیدار خانواده معزز شهیدخورسند فرد محمودآباد رفتند.
۱۳۹۶/۱۱/۱۸ ۱۵:۲۷:۰۵ - سالگرد یوم الله 22 بهمن گرامی باد
۱۳۹۶/۱۱/۱۸ ۱۰:۲۰:۰۰ - دیدار مشاور ، مدیر و کارشناسان دفتر امور ایثارگران با خانواده شهید والامقام دوران انقلاب اسلامی حبیب سیف
۱۳۹۶/۱۱/۱۶ ۱۵:۴۳:۵۱ - جلسه مشترک کمیته ورزشی و سرپرستان تیم های ورزشی ایثارگران برگزار شد

 

وبساز : منصور سرلک

شماره تماس : 09127769108