آدرس : خیابان طالقانی نبش غذادارو  -    تلفن تماس : 66475055

 • Cougar

  متن تصویر

 • Lions

  متن تصویر

 • Snowalker

  متن تصویر

 • Howling

  متن تصویر

 • Sunbathing

  متن تصویر

یک لرن مرجع تخخصی وبلاگ نویسان
دیدار مشاور رئیس دانشگاه در امور ایثارگران به همراه مدیر امور ایثارگران با خانواده جانباز دکتر نخستین انصاری - اخبار عمومی - اخبار : ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی تهران
اطلاعیه
داوطلبین گرامی لطفا قبل از طرح سوال جدید سوالات موجود در آرشیو سوالات را با دقت مطالعه نمایید زیرا به سوالات تکراری پاسخ داده نمیشود.
اخبار عمومی : دیدار مشاور رئیس دانشگاه در امور ایثارگران به همراه مدیر امور ایثارگران با خانواده جانباز دکتر نخستین انصاری
فرستنده esmaeili در تاريخ ۱۳۹۵/۱۱/۲۴ ۱۰:۲۰:۰۰ (433 بار خوانده شده)
روایت فجر آفرینان / عشق به اسلام و امام خمینی(ره) مرا به صحنه تظاهرات کشاند.
به مناسبت ایام‌الله دهه فجر وسی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران روز چهارشنبه 20 بهمن ،دکتر مصطفی محقق  مشاور رئیس دانشگاه  در امور ایثارگران به همراه  حجت‌الاسلام‌والمسلمین دکتر غفاری معاون محترم نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ودکتر مقیمی مدیر دفتر امور ایثارگران  ، به همراه کارشناسان دفتر امور ایثارگران با خانواده جانباز دوران انقلاب  دکتر نخستین انصاری دیدار کردند.

مشاور رئیس دانشگاه در این دیدار، ضمن تبریک دهه فجر انقلاب اسلامی، در فضایی معنوی و صمیمی گفت: دیدار با جانبازان و خانواده‌های آنان وظیفه و توفیقی برای ما است.
دکتر محقق در این میان به‌پای خاطرات  دکتر نخستین از جانبازان انقلاب اسلامی که در آبان سال 7 5 در سن 17 سالگی از ناحیه چشم مجروح به درجه جانبازی نائل شد از حال و هوای دوران انقلاب اسلامی و مبارزه علیه رژیم ستم‌شاهی خاطراتی بیان کرد. وی علت حضور خود در تظاهرات علیه شاه را عشق به امام خمینی(ره) دانست و خاطرنشان کرد:افتخار می‌کنم که درراه امام راحل و اسلام گام برداشتم.
 این مبارز انقلابی تنها عامل پیروزی انقلاب اسلامی علیه رژیم ستم‌شاهی را در اعتقاد ملت ایران به قرآن و اسلام ذکر کرد و افزود: ملت ایران با توکل بر خدا و با الگو گیری از نهضت عاشورا و به رهبری حضرت امام خمینی(ره) در برابر ظلم و ستم‌های آن دوران ایستادند تا انقلاب به پیروزی رسید.

مدیر امور ایثارگران با تجلیل از صبر و فداکاری همسران جانبازان گفت: همسران جانبازان مسئولیت سنگینی را با رضایت قلبی خویش بر عهده گرفتند و با این فداکاری ، عزت دنیا و سرافرازی در آخرت را برای خود کسب کردند.

معاون محترم نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه گفت: جانبازان انقلاب اسلامی نماد هویت فرهنگی نظام جمهوری اسلامی هستند. وی از زحمات مدیر امور ایثارگران در نهادینه کردن این مراسمات قدردانی کرد .
 در پایان لوح تقدیری به‌رسم یادبود از سوی دفتر امور ایثارگران به این جانباز والامقام تقدیم شد.
  

  


خبر قبلی - خبر بعدی صفحه مناسب چاپ پیشنهاد این صفحه از این خبر یک pdf بساز


سایر خبرها
۱۳۹۶/۱۱/۳۰ ۸:۵۵:۰۵ - عرض تسلیت به مناسبت فرارسیدن ایام فاطمیه
۱۳۹۶/۱۱/۲۸ ۱۲:۴۰:۰۰ - مدیر شبکه بهداشت درمان شهرستان اسلامشهر ، مدیر دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه و مدیر دفتر امور ایثارگران به همراه کارشناسان دفتر امور ایثارگران به دیدار خانواده معزز شهیدخورسند فرد محمودآباد رفتند.
۱۳۹۶/۱۱/۱۸ ۱۵:۲۷:۰۵ - سالگرد یوم الله 22 بهمن گرامی باد
۱۳۹۶/۱۱/۱۸ ۱۰:۲۰:۰۰ - دیدار مشاور ، مدیر و کارشناسان دفتر امور ایثارگران با خانواده شهید والامقام دوران انقلاب اسلامی حبیب سیف
۱۳۹۶/۱۱/۱۶ ۱۵:۴۳:۵۱ - جلسه مشترک کمیته ورزشی و سرپرستان تیم های ورزشی ایثارگران برگزار شد

 

وبساز : منصور سرلک

شماره تماس : 09127769108