آدرس : خیابان طالقانی نبش غذادارو  -    تلفن تماس : 66475055

 • Cougar

  متن تصویر

 • Lions

  متن تصویر

 • Snowalker

  متن تصویر

 • Howling

  متن تصویر

 • Sunbathing

  متن تصویر

یک لرن مرجع تخخصی وبلاگ نویسان
پیام رییس دانشگاه به مناسبت روز 22 اسفند، روز «گرامي داشت شهدا» - اخبار عمومی - اخبار : ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی تهران
اطلاعیه
داوطلبین گرامی لطفا قبل از طرح سوال جدید سوالات موجود در آرشیو سوالات را با دقت مطالعه نمایید زیرا به سوالات تکراری پاسخ داده نمیشود.
اخبار عمومی : پیام رییس دانشگاه به مناسبت روز 22 اسفند، روز «گرامي داشت شهدا»
فرستنده esmaeili در تاريخ ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ ۱۰:۲۰:۰۰ (131 بار خوانده شده)دکتر علی جعفریان، رییس دانشگاه به مناسبت روز 22 اسفند روز «گرامي داشت شهدا» در پیامی از جایگاه رفیع معنوی آنان تجلیل کرد.

 

 متن پیام به شرح زیر است:

 

«هيچ كس حقي به اندازه شهدا بر بشريت ندارد»  امام خميني (ره)

 

شهدا علاوه بر جايگاه رفيع معنوي كه قلم‌ها از توصيف آن ناتوانند مشعلدار آزادي و استقلال ملت‌اند و حقي بزرگ بر بشريت دارند. معبري كه شهدا با خون خود از ميان ميدان نيرنگ و غفلت گشودند و رنگ و بوي ايثار و شهادت به آن دادند، مي‌تواند در زمان حاضر راهنماي ما در انجام وظائفمان باشد.

اينجانب به مناسبت روز 22 اسفند كه روز «گرامي داشت شهدا» نام‌گذاري شده، به نمايندگي از اساتيد، كاركنان و دانشجويان دانشگاه علوم پزشكي تهـران ضمن عرض احترام به همه ايثارگران، به روح پرفتوح شهيد عزيز محمدسعيد محققي كه باقيمانده جسمش پس از 33 سال در خاك ميهن آرميد، سلام و درود مي‌فرستم و براي خانواده گرامي ايشان خصوصاً استاد گرامي جناب آقاي دكتر محمدعلي محققي طول عمر مقرون با سلامتي و سربلندي مسئلت مي‌نمايم.

خبر قبلی - خبر بعدی صفحه مناسب چاپ پیشنهاد این صفحه از این خبر یک pdf بساز


سایر خبرها
۱۳۹۶/۶/۲۹ ۱۰:۰۰:۰۰ - به مناسبت هفته دفاع مقدس با رزمنده گرامی دکتر رئیس کرمی عضو محترم هیئت‌علمی و رئیس گروه کودکان بیمارستان امام خمینی (ره) به گفتگو نشستیم
۱۳۹۶/۶/۲۰ ۸:۴۰:۰۰ - میلاد کاظم آل محمد(ص) مبارک باد
۱۳۹۶/۶/۱۵ ۱۲:۵۰:۰۰ - سلام بر صاحب غدیر
۱۳۹۶/۶/۱۳ ۱۵:۰۰:۰۰ - گفتگوی صمیمی و جذاب با رزمنده و جانباز گرامی، حجت‌الاسلام‌والمسلمین دکتر غفاری معاون محترم دفتر نهاد رهبری در دانشگاه
۱۳۹۶/۶/۸ ۱۵:۴۰:۰۰ - عید قربان با نماز و عبادتش، با ذکر و دعایش، با قربانى و صدقات و احسانش، بسترى براى جارى ساختن مفهوم عبودیت و بندگى است .

مصاحبه ها

 

وبساز : منصور سرلک

شماره تماس : 09127769108