آدرس : خیابان طالقانی نبش غذادارو  -    تلفن تماس : 66475055

 • Cougar

  متن تصویر

 • Lions

  متن تصویر

 • Snowalker

  متن تصویر

 • Howling

  متن تصویر

 • Sunbathing

  متن تصویر

یک لرن مرجع تخخصی وبلاگ نویسان
در سالروز میلاد حضرت ابوالفضل العباس(ع) و روز جانباز دکتر پرویز و همراهان با دو جانباز گرامی دانشگاه دیدار کردند. - اخبار عمومی - اخبار : ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی تهران
اطلاعیه
داوطلبین گرامی لطفا قبل از طرح سوال جدید سوالات موجود در آرشیو سوالات را با دقت مطالعه نمایید زیرا به سوالات تکراری پاسخ داده نمیشود.
اخبار عمومی : در سالروز میلاد حضرت ابوالفضل العباس(ع) و روز جانباز دکتر پرویز و همراهان با دو جانباز گرامی دانشگاه دیدار کردند.
فرستنده esmaeili در تاريخ ۱۳۹۶/۲/۱۲ ۱۲:۲۰:۰۰ (223 بار خوانده شده)دیدار با دو جانباز 70 درصد در سالروز ولادت حضرت ابوالفضل العباس (ع)


 به گزارش روابط عمومی دفتر امور ایثارگران در این دیدار که به مناسبت سالروز ولادت حضرت ابوالفضل العباس  (ع) و گرامیداشت روز جانباز انجام شد دکتر مقیمی مدیر امور ایثارگران ، دکتر پور محمدیان مدیر ستاد شاهد ایثارگر  ، مهندس ارسیلو مدیر نظارت و توسعه امور عمومی   و آقای یوسفی نژاد رزمنده مدافع حرم  ، آقای یار محمدی و آقای رضایی از مدیریت نیروی انسانی دانشگاه   حضور داشتند از جانبازان گرامی  دکتر کیانی جانباز ویلچری  و محمد میر خانی ، جانبازان 70 درصد،تجلیل به عمل آمد
در این دیدار دکتر مقیمی ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و روز جانباز گفت: به فرموده حضرت امام خميني (ره) «جانبازان رهبران اين نهضت‌اند» و اين جمله از امام راحل (ره) قدر و منزلت جانبازان عزيز را براي همگان روشن ساخته است و سربلندی امروز ایران اسلامی به‌واسطه مقاومت و ایستادگی خالصانه کسانی است که برای دفاع از کیان اسلامی جان‌فشانی  کردند و این ایثار خود را همچون مدالی ارزشمند می‌دانند.

مدیر امور ایثارگران افزود :  جانبازان بوی بهشت و رحمت الهی می‌دهند وجود اینان روشنی‌بخش و موجب برکت است زیرا هر جانباز شهید زنده‌ای است که اشتیاق پرواز و اتصال به‌حق در وجودش شعله‌ور‌است و خداوند نیز به‌طور یقین و اجر و فداکاری این عمل صالح  را به جانبازان  عنایت خواهد کرد
گفتنی است: دکتر کیانی سرپرست واحد برون‌سپاری و محمد میر خانی سرپرست معاون مدیریت نظارت و توسعه امور عمومی از جانبازان گرامی شاغل در دانشگاه  می‌باشند.

خبر قبلی - خبر بعدی صفحه مناسب چاپ پیشنهاد این صفحه از این خبر یک pdf بساز


سایر خبرها
۱۳۹۶/۱۱/۳۰ ۸:۵۵:۰۵ - عرض تسلیت به مناسبت فرارسیدن ایام فاطمیه
۱۳۹۶/۱۱/۲۸ ۱۲:۴۰:۰۰ - مدیر شبکه بهداشت درمان شهرستان اسلامشهر ، مدیر دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه و مدیر دفتر امور ایثارگران به همراه کارشناسان دفتر امور ایثارگران به دیدار خانواده معزز شهیدخورسند فرد محمودآباد رفتند.
۱۳۹۶/۱۱/۱۸ ۱۵:۲۷:۰۵ - سالگرد یوم الله 22 بهمن گرامی باد
۱۳۹۶/۱۱/۱۸ ۱۰:۲۰:۰۰ - دیدار مشاور ، مدیر و کارشناسان دفتر امور ایثارگران با خانواده شهید والامقام دوران انقلاب اسلامی حبیب سیف
۱۳۹۶/۱۱/۱۶ ۱۵:۴۳:۵۱ - جلسه مشترک کمیته ورزشی و سرپرستان تیم های ورزشی ایثارگران برگزار شد

 

وبساز : منصور سرلک

شماره تماس : 09127769108