آدرس : خیابان طالقانی نبش غذادارو  -    تلفن تماس : 66475055

 • Cougar

  متن تصویر

 • Lions

  متن تصویر

 • Snowalker

  متن تصویر

 • Howling

  متن تصویر

 • Sunbathing

  متن تصویر

یک لرن مرجع تخخصی وبلاگ نویسان
فرارسیدن ماه رحمت و مغفرت الهی مبارک باد - اخبار عمومی - اخبار : ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی تهران
اطلاعیه
داوطلبین گرامی لطفا قبل از طرح سوال جدید سوالات موجود در آرشیو سوالات را با دقت مطالعه نمایید زیرا به سوالات تکراری پاسخ داده نمیشود.
اخبار عمومی : فرارسیدن ماه رحمت و مغفرت الهی مبارک باد
فرستنده esmaeili در تاريخ ۱۳۹۶/۳/۶ ۹:۳۰:۰۰ (188 بار خوانده شده)خدایا ازت ممنونم که یک‌بار دیگر مرا به مهمانی‌ات خوانده‌ای.. پروردگارا؛ من نمی‌دانم که در این‌یک سال چگونه برایت بندگی کرده‌ام و چه اندازه توانسته‌ام واجبات را همان‌طور که مورد رضای شماست انجام دهم و از محرماتت دوری‌کنم. اما فقط این را خوب می‌دانم که سعی کرده‌ام تمام امورم را در هر شرایطی که هستم، برای خودت انجام دهم ولا غیر.

به‌راستی چه زیبا می‌شود که آدمی عاقبت کارهایش به ربَّش بسپارد و از او در هر کاری طلب خیر نماید. آری شما هم می‌توانید آزمایش کنید…

خدایا؛ با این مقدمه، می‌خواهم از خودم، از حسّم و از فضای دلم که در این روزها مسرور این است که بار دیگر به مَنِ سراپا تقصیر توفیق زیارت ماه میهمانی‌ات را داده‌ای، بگویم…

بزرگان دین ما می‌گویند که ماه رجب و شعبان به‌مانند دریایی است که در آن اوج بندگی و ابراز عجز و ناتوانی مؤمنین در دنیا، مقابل خالقشان موج می‌زند و هرکسی شناگر قهّاری باشد و به‌خوبی این مسیر را بگذراند، زودتر به مقصد می‌رسد.

خُب طبیعی است که مقصدش جز رسیدن به صاحب این دریا و آسمان‌ها و زمین نمی‌تواند باشد و باید گفت که بعد از گذر کردن از این مسیر (ماه رجب و شعبان)، مقصد ما رسیدن به خودِ خداست که به‌عبارتی‌دیگر باید گفت که ماه رمضان، میعادگاه ما و پروردگارمان است.  

رمضان یعنی رسیدن به خدا
رمضان یعنی ضیافت الله
رمضان یعنی ماه دلدادگی
رمضان یعنی الَذی اُنزِلَ فیهِ القُرآن
و در یک جمله، رمضان یعنی نقطه اتصال عبد به معبودش و خلق به مخلوقش.

 

 

خبر قبلی - خبر بعدی صفحه مناسب چاپ پیشنهاد این صفحه از این خبر یک pdf بساز


سایر خبرها
۱۳۹۶/۱۱/۳۰ ۸:۵۵:۰۵ - عرض تسلیت به مناسبت فرارسیدن ایام فاطمیه
۱۳۹۶/۱۱/۲۸ ۱۲:۴۰:۰۰ - مدیر شبکه بهداشت درمان شهرستان اسلامشهر ، مدیر دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه و مدیر دفتر امور ایثارگران به همراه کارشناسان دفتر امور ایثارگران به دیدار خانواده معزز شهیدخورسند فرد محمودآباد رفتند.
۱۳۹۶/۱۱/۱۸ ۱۵:۲۷:۰۵ - سالگرد یوم الله 22 بهمن گرامی باد
۱۳۹۶/۱۱/۱۸ ۱۰:۲۰:۰۰ - دیدار مشاور ، مدیر و کارشناسان دفتر امور ایثارگران با خانواده شهید والامقام دوران انقلاب اسلامی حبیب سیف
۱۳۹۶/۱۱/۱۶ ۱۵:۴۳:۵۱ - جلسه مشترک کمیته ورزشی و سرپرستان تیم های ورزشی ایثارگران برگزار شد

 

وبساز : منصور سرلک

شماره تماس : 09127769108