آدرس : خیابان طالقانی نبش غذادارو  -    تلفن تماس : 66475055

 • Cougar

  متن تصویر

 • Lions

  متن تصویر

 • Snowalker

  متن تصویر

 • Howling

  متن تصویر

 • Sunbathing

  متن تصویر

یک لرن مرجع تخخصی وبلاگ نویسان
شرکت فعال بیمارستان فارابی در ششمین همایش بزرگ ایثارگران دانشگاه - اخبار عمومی - اخبار : ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی تهران
اطلاعیه
داوطلبین گرامی لطفا قبل از طرح سوال جدید سوالات موجود در آرشیو سوالات را با دقت مطالعه نمایید زیرا به سوالات تکراری پاسخ داده نمیشود.
اخبار عمومی : شرکت فعال بیمارستان فارابی در ششمین همایش بزرگ ایثارگران دانشگاه
فرستنده esmaeili در تاريخ ۱۳۹۶/۳/۹ ۱۲:۲۴:۳۵ (76 بار خوانده شده)در ششمین همایش بزرگ ایثارگران که به مناسب سالروز آزادی خرمشهر برگزار شد،حضور بیمارستان فارابی بسیار پررنگ بود.

در این مراسم که شامگاه سوم خرداد ۹۶ و با حضور دکتر محقق مشاور رئیس دانشگاه در امور ایثارگران و حضور چشمگیر ایثارگران برگزار شد،  بیمارستان فوق تخصصی فارابی نیز همانند سایر مراکز با ایجاد غرفه ای در این مراسم شرکت کرد اما ویژگی خاص حضور این مرکز حضور فعال بسیجیان پایگاه شهید محمد سهرابی و انجام ویزیت رایگان در مراسم بود.
بوژآبادی مدیر داخلی کانون بسیج شهید سهرابی در این مورد گفت:" بیمارستان فارابی  با همراهی دو نفر متخصص چشم پزشکی و ۲۰ نفر همکاران درمانی از گروه های مختلف شامل: اپتومتریست ها، پرستاران و ... از ساعت ۱۹ تا ساعت ۲۴ در محل برگزاری مراسم حضور پیدا کردند و تعداد ۲۲۰ نفر از شرکت کنندگان در مراسم و حاضرین را مورد معاینه چشم پزشکی و بینائی سنجی قراردادند؛ در این برنامه ویزیت رایگان، در صورت تجویز دارو ، داروها به صورت رایگان در اختیار مراجعین قرار گرفت و کسانی که  نیاز به درمان های بیشتری داشتند برای انجام ادامه درمان به بیمارستان ارجاع داده شدند. "

در حاشیه برگزاری این مراسم غرفه بیمارستان فارابی مورد بازدید دکتر محقق مشاور رئیس دانشگاه در امور ایثارگران ، دکتر مقیمی مدیر و دکتر حجازی کارشناس دفتر امور ایثارگران دانشگاه قرار گرفت. 

توضیح اینکه غرفه بیمارستان با فضا سازی جالب، از زیباترین غرفه ها ی حاضر در این همایش بود و مورد توجه حاضران قرار گرفت. 

 

 

خبر قبلی - خبر بعدی صفحه مناسب چاپ پیشنهاد این صفحه از این خبر یک pdf بساز


سایر خبرها
۱۳۹۶/۶/۲۹ ۱۰:۰۰:۰۰ - به مناسبت هفته دفاع مقدس با رزمنده گرامی دکتر رئیس کرمی عضو محترم هیئت‌علمی و رئیس گروه کودکان بیمارستان امام خمینی (ره) به گفتگو نشستیم
۱۳۹۶/۶/۲۰ ۸:۴۰:۰۰ - میلاد کاظم آل محمد(ص) مبارک باد
۱۳۹۶/۶/۱۵ ۱۲:۵۰:۰۰ - سلام بر صاحب غدیر
۱۳۹۶/۶/۱۳ ۱۵:۰۰:۰۰ - گفتگوی صمیمی و جذاب با رزمنده و جانباز گرامی، حجت‌الاسلام‌والمسلمین دکتر غفاری معاون محترم دفتر نهاد رهبری در دانشگاه
۱۳۹۶/۶/۸ ۱۵:۴۰:۰۰ - عید قربان با نماز و عبادتش، با ذکر و دعایش، با قربانى و صدقات و احسانش، بسترى براى جارى ساختن مفهوم عبودیت و بندگى است .

 

وبساز : منصور سرلک

شماره تماس : 09127769108