آدرس : خیابان طالقانی نبش غذادارو  -    تلفن تماس : 66475055

 • Cougar

  متن تصویر

 • Lions

  متن تصویر

 • Snowalker

  متن تصویر

 • Howling

  متن تصویر

 • Sunbathing

  متن تصویر

یک لرن مرجع تخخصی وبلاگ نویسان
برپایی غرفه دندانپزشکی در ششمین همایش ایثارگران دانشگاه - اخبار عمومی - اخبار : ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی تهران
اطلاعیه
داوطلبین گرامی لطفا قبل از طرح سوال جدید سوالات موجود در آرشیو سوالات را با دقت مطالعه نمایید زیرا به سوالات تکراری پاسخ داده نمیشود.
اخبار عمومی : برپایی غرفه دندانپزشکی در ششمین همایش ایثارگران دانشگاه
فرستنده esmaeili در تاريخ ۱۳۹۶/۳/۹ ۱۲:۳۱:۴۳ (65 بار خوانده شده)
در ششمین همایش بزرگ ایثارگران از رتبه‌های برتر ورزشی دانشگاه و رابطین برگزیده دفتر ایثارگران که رتبه نخست آن مختص رابط دانشکده دندانپزشکی بود، تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی: در ششمین همایش بزرگ ایثارگران از رتبه‌های برتر ورزشی دانشگاه و رابطین برگزیده دفتر ایثارگران که رتبه نخست آن، خانم فهیمه باقری رابط فعال دانشکده دندانپزشکی بود، تقدیر شد. این مراسم چهارشنبه سوم خرداد 96 با استقبال چشمگیر ایثارگران در ستاد مرکزی دانشگاه همراه با برپایی غرفه‌های هر واحد برگزار شد.
غرفه دانشکده دندانپزشکی با ارائه طرح خدمات دندانپزشکی در کلینیک تخصصی ویژه خانواده محترم ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی تهران، پذیرش و معاینه رایگان بیش از 100 مراجع کننده را با تشکیل پرونده دندانپزشکی کلینیک تخصصی انجام داد و ارائه خدمات دندانپزشکی با تخفیف 10 درصدی کارت ایثارگران، امکان استفاده از اعتبار بیست میلیون ریالی خدمات بانک ملت را فراهم کرد.
دکتر رضایی متخصص بیماری‌های دهان و چند تن از دانشجویان سال آخر دندانپزشکی به معاینه بیماران پرداختند و پرونده مراجعین را تشکیل دادند. کارت تخفیف ویژه خانواده محترم ایثارگران نیز به مراجعین و بازدیدکنندگان غرفه اهدا شد.

خبر قبلی - خبر بعدی صفحه مناسب چاپ پیشنهاد این صفحه از این خبر یک pdf بساز


سایر خبرها
۱۳۹۶/۶/۲۹ ۱۰:۰۰:۰۰ - به مناسبت هفته دفاع مقدس با رزمنده گرامی دکتر رئیس کرمی عضو محترم هیئت‌علمی و رئیس گروه کودکان بیمارستان امام خمینی (ره) به گفتگو نشستیم
۱۳۹۶/۶/۲۰ ۸:۴۰:۰۰ - میلاد کاظم آل محمد(ص) مبارک باد
۱۳۹۶/۶/۱۵ ۱۲:۵۰:۰۰ - سلام بر صاحب غدیر
۱۳۹۶/۶/۱۳ ۱۵:۰۰:۰۰ - گفتگوی صمیمی و جذاب با رزمنده و جانباز گرامی، حجت‌الاسلام‌والمسلمین دکتر غفاری معاون محترم دفتر نهاد رهبری در دانشگاه
۱۳۹۶/۶/۸ ۱۵:۴۰:۰۰ - عید قربان با نماز و عبادتش، با ذکر و دعایش، با قربانى و صدقات و احسانش، بسترى براى جارى ساختن مفهوم عبودیت و بندگى است .

 

وبساز : منصور سرلک

شماره تماس : 09127769108