آدرس : خیابان طالقانی نبش غذادارو  -    تلفن تماس : 66475055

 • Cougar

  متن تصویر

 • Lions

  متن تصویر

 • Snowalker

  متن تصویر

 • Howling

  متن تصویر

 • Sunbathing

  متن تصویر

یک لرن مرجع تخخصی وبلاگ نویسان
سومین جلسه فرهنگی واطلاع رسانی ایثارگران در سال 96 برگزارشد. - اخبار عمومی - اخبار : ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی تهران
اطلاعیه
داوطلبین گرامی لطفا قبل از طرح سوال جدید سوالات موجود در آرشیو سوالات را با دقت مطالعه نمایید زیرا به سوالات تکراری پاسخ داده نمیشود.
اخبار عمومی : سومین جلسه فرهنگی واطلاع رسانی ایثارگران در سال 96 برگزارشد.
فرستنده esmaeili در تاريخ ۱۳۹۶/۵/۱۱ ۱۰:۲۰:۰۰ (263 بار خوانده شده)به گزارش روابط عمومی دفتر امور ایثارگران سومین  جلسه کمیته فرهنگی ایثارگران در سال 96  روز دوشنبه 9 مردادماه با حضور اعضای محترم کمیته ، دکتر پرویز، ، دکتر پورمحمدیان، حجت‌الاسلام دکتر غفاری  ، دکتر خسروانی ، دکتر مقیمی  خانم دکتر مجدی نسب و دکتر شهابی در دفتر معاونت فرهنگی دانشگاه برگزار شد 
 این جلسه با تلاوت آیاتی از کلام‌الله مجید توسط دکتر خسروانی  شروع شد . سپس دکتر مقیمی ضمن عرض خیرمقدم به حاضرین گزارشی از فعالیت‌های فرهنگی 5 ماه گذشته دفتر ایثارگران ، ششمین نشریه الکترونیکی فصلنامه  ندای ایثار  و همچنین اعزام خانواده‌های آزادگان به مشهد مقدس به مناسبت 26 مرداد سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی را ارائه نمود .
و در ادامه دستور جلسه در خصوص  معیارهای شهدای منتخب دانشگاه در سال جاری  ، جشنواره علمی فرهنگی و همچنین برنامه‌های  هفته دفاع مقدس مطرح شد .
 سپس دکتر پرویز معاونت فرهنگی دانشگاه در تبین دیدگاه خودرا در مورد شهدا منتخب دانشگاه اظهار داشت  آنچه امروز به‌عنوان تجلی امنیت در جامعه می‌بینیم به خاطر شهدای گران‌قدری است که برای پیروزی انقلاب و جنگ  جان خود را فدا کردند. و نمی‌توان شهدای شاخص تعیین کرد . پیشنهاد می‌شود عنوان شهدای منتخب سال جاری باشد چراکه  تمام شهدا  با خلوص  و نیت پاک پا به عرصه‌های میدان‌های جهاد و شهادت گذاشتند و همگی این شهدا در پیش گاه الهی مورد رحمت قرار گرفتند و گاهی ممکن است یک بسیجی بسیار ساده و نوجوان هم در اولین حضور خود در جبهه از یک فرمانده باسابقه که سالیان سال در جبهه هم حضورداشته مقامشان بالاتر باشد  انتخاب شهدای منتخب  بر مبنای اثر بیشتر و این‌که در مناطق محروم  خدمات‌رسانی به اقشار محروم بیشتر انجام داده باشد . دسترسی به اطلاعات این عزیزان می‌توان از طریق دوستان و هم‌رزمانشان و خانواده‌های آنان جمع‌آوری کرد .
دکتر شهابی میهمان جلسه اظهار داشت : کتاب شهدا ایران و تهران  می‌تواند اطلاعات خوبی به ما بدهد حتی شهدای شاخص هم در این کتاب معرفی شدند.
سپس حجت‌الاسلام دکتر غفاری بیان کرد :موظف هستیم به خاطر حفظ دستاوردهای شهدا در راستای تثبیت انقلاب ایفای نقش کنیم و دانشگاه نقش مؤثری در این زمینه دارد پس  همه ما باید تلاش کنیم  با یک کار عملیاتی از کسانی که با این شهدا در ارتباط  بودند اطلاعات کامل  و جامع  جمع‌آوری و تدوین و به‌عنوان یک سند در دانشگاه منتشر کنیم .

 دکتر پرویز  تأکید کرد :برگزاری جشنواره فرهنگی علمی یک امر بزرگ فرهنگی است و همه موظف هستیم به نحو احسن این جشنواره را برگزار کنیم و با این همفکری و هم‌افزایی می‌توان  در نیل به این هدف،توجه ویژه شود . در ادامه اعضای کمیته فرهنگی  نظرات خود را بیان کردند و به این اجماع رسیدند که در قالب کنگره بزرگداشت شهدا و به‌صورت سالیانه  و یا هر دو سال  یک‌بار به نام یک دانشکده   این کنگره برگزار شود .
 مدیر امور ایثارگران گزارشی از اقدامات هفته دفاع مقدس سال‌های قبل ارائه داد و  مقرر شد انتشار ویژه‌نامه ندای ایثار به مناسبت هفته دفاع مقدس برگزاری نمایشگاه کتاب در لابی  سازمان مرکزی و مصاحبه  با ایثارگران دانشگاه از اولویت‌های سال جاری باشد  .

خبر قبلی - خبر بعدی صفحه مناسب چاپ پیشنهاد این صفحه از این خبر یک pdf بساز


سایر خبرها
۱۳۹۶/۱۱/۳۰ ۸:۵۵:۰۵ - عرض تسلیت به مناسبت فرارسیدن ایام فاطمیه
۱۳۹۶/۱۱/۲۸ ۱۲:۴۰:۰۰ - مدیر شبکه بهداشت درمان شهرستان اسلامشهر ، مدیر دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه و مدیر دفتر امور ایثارگران به همراه کارشناسان دفتر امور ایثارگران به دیدار خانواده معزز شهیدخورسند فرد محمودآباد رفتند.
۱۳۹۶/۱۱/۱۸ ۱۵:۲۷:۰۵ - سالگرد یوم الله 22 بهمن گرامی باد
۱۳۹۶/۱۱/۱۸ ۱۰:۲۰:۰۰ - دیدار مشاور ، مدیر و کارشناسان دفتر امور ایثارگران با خانواده شهید والامقام دوران انقلاب اسلامی حبیب سیف
۱۳۹۶/۱۱/۱۶ ۱۵:۴۳:۵۱ - جلسه مشترک کمیته ورزشی و سرپرستان تیم های ورزشی ایثارگران برگزار شد

 

وبساز : منصور سرلک

شماره تماس : 09127769108