آدرس : خیابان طالقانی نبش غذادارو  -    تلفن تماس : 66475055

 • Cougar

  متن تصویر

 • Lions

  متن تصویر

 • Snowalker

  متن تصویر

 • Howling

  متن تصویر

 • Sunbathing

  متن تصویر

یک لرن مرجع تخخصی وبلاگ نویسان
فرزند جانباز 50 درصد هستم و یک بار در مقطع کارشناسی دانشگاه روزانه از سهمیه و یک بار در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد هم از سهمیه و هم از شهریه استفاده کرده ام - سوالات دانشجویی و تحصیلی - اخبار : ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی تهران
اطلاعیه
داوطلبین گرامی لطفا قبل از طرح سوال جدید سوالات موجود در آرشیو سوالات را با دقت مطالعه نمایید زیرا به سوالات تکراری پاسخ داده نمیشود.
سوالات دانشجویی و تحصیلی : فرزند جانباز 50 درصد هستم و یک بار در مقطع کارشناسی دانشگاه روزانه از سهمیه و یک بار در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد هم از سهمیه و هم از شهریه استفاده کرده ام
فرستنده منصور سرلک در تاريخ ۱۳۹۶/۶/۲۸ ۹:۳۰:۰۰ (334 بار خوانده شده)

من فرزند جانباز 50 درصد هستم و یک بار در مقطع کارشناسی دانشگاه روزانه از سهمیه و یک بار در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد هم از سهمیه و هم از شهریه استفاده کرده ام و اکنون قصد شرکت در کنکور در رشته های پزشکی و دندانپزشکی پردیس های خودگردان سراسری را دارم که به احتمال زیاد به دلیل استفاده از تحصیل رایگان در مقطع لیسانس ، مشمول شهریه خواهم بود.حالا 2 سوال دارم :
اول : با توجه به شرایط فوق، آیا قادر به استفاده از سهمیه ایثارگران برای قبولی در پردیس خودگردان پزشکی و یا دندانپزشکی خواهم بود؟
دوم : آیا در صورت قبولی در پردیس های خودگردان مذکور ، بنیاد شهید شهریه ام را پرداخت می کند؟
خواهش می کنم این 2 تا سوال را شفاف تر جواب بدهید ،چون سوال خیلی مهم هستند و از طرفی سوال خیلی از دوستان می باشد . سوالات و جواب های قبلی کمی گنگ و مبهم بودند و همچنان سوال در ذهن اکثر دوستان باقی می ماند.
مجددا از لطف و محبت حضرتعالی سپاسگزارمبا سلام
 فرزند گرامی جانباز 50%
چون شما در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد از سهمیه و شهریه استفاده کردید در صورتی می توانید از سهمیه وشهریه استفاده کنید که از کارشناسی ارشد به دکترا بخواهید ادامه تحصیل نمائید . بنابراین بر اساس قانون نمی توانید از ابتدا در رشته تجربی برای دکترا استفاده کنید .

خبر قبلی - خبر بعدی صفحه مناسب چاپ پیشنهاد این صفحه از این خبر یک pdf بساز


سایر خبرها
۱۳۹۶/۸/۳۰ ۱۳:۴۰:۰۰ - انا لله و انا الیه راجعون
۱۳۹۶/۸/۲۷ ۱۳:۲۰:۰۶ - انا لله و انا الیه راجعون
۱۳۹۶/۸/۲۷ ۱۱:۵۴:۲۹ - شهادت امام رضا(علیه‌السلام) تسلیت باد
۱۳۹۶/۸/۱۷ ۱۳:۲۰:۰۰ - اسلام را عاشورا بیمه کرد و عاشورا را اربعین.
۱۳۹۶/۸/۷ ۱۱:۵۰:۰۰ - سلسله گفتگوهای دفتر امور ایثارگران با رزمندگان دانشگاه / آقای دکتر احمدعلی نوربالا

 

وبساز : منصور سرلک

شماره تماس : 09127769108