آدرس : خیابان طالقانی نبش غذادارو  -    تلفن تماس : 66475055

 • Cougar

  متن تصویر

 • Lions

  متن تصویر

 • Snowalker

  متن تصویر

 • Howling

  متن تصویر

 • Sunbathing

  متن تصویر

یک لرن مرجع تخخصی وبلاگ نویسان
دیدار مسئولان امور ایثارگران دانشگاه و مرکز بهداشت جنوب تهران با خانواده شهید رحمانی، به مناسبت هفته دفاع مقدس - اخبار عمومی - اخبار : ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی تهران
اطلاعیه
داوطلبین گرامی لطفا قبل از طرح سوال جدید سوالات موجود در آرشیو سوالات را با دقت مطالعه نمایید زیرا به سوالات تکراری پاسخ داده نمیشود.
اخبار عمومی : دیدار مسئولان امور ایثارگران دانشگاه و مرکز بهداشت جنوب تهران با خانواده شهید رحمانی، به مناسبت هفته دفاع مقدس
فرستنده esmaeili در تاريخ ۱۳۹۶/۷/۵ ۱۶:۴۰:۰۰ (118 بار خوانده شده)به مناسبت هفته دفاع مقدس و برای گرامیداشت یاد و خاطره ایثارگران و شهدای هشت سال جنگ تحمیلی و خانواده‌هایشان، مدیر دفتر امور ایثارگران به همراه رئیس مرکز بهداشت جنوب تهران و فرمانده بسیج این مرکز با خانواده شهید رحمانی دیدار کردند.


هم‌زمان با فرارسیدن هفته دفاع مقدس و به‌منظور گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گران‌قدر هشت سال جنگ تحمیلی صبح روز چهارشنبه 5 مهر 96 دکتر مقیمی، مدیر امور ایثارگران به همراه دکتر قیوم زاده، رئیس مرکز بهداشت جنوب تهران و مهندس میراسماعیلی، فرمانده بسیج این مرکز با فرزند و همسر شهید رحمانی دیدار کردند.
در ابتدا مهندس میر اسماعیلی رابط ایثارگران در مرکز بهداشت جنوب همراهان را به خانواده رحمانی معرفی کرد. سپس دکتر مقیمی گفت: امنیت و آرامش کشور و اقتدار نظام اسلامی مرهون جان‌فشانی عزیزانی است که دفاع از میهن و اسلام را بر رفاه خود و خانواده ترجیح دادند و تمام توان و هستی خود که همانا جان شیرینشان بود را در طبق اخلاص گذاشتند و برای اسلام تقدیم کردند.
وی تصریح کرد: امروز اقتدار کشور را وامدار خون‌های مطهر و پاک کسانی هستیم که در مقابل دشمن تا بن دندان مسلح ایستادند و اجازه تعدی حتی یک وجب از خاک میهن را به دشمن ندادند.
در این دیدار، همسر شهید رحمانی از مقام و جایگاه این شهید گران‌قدر، باافتخار و عزت یادکرد و گفت: شهید رحمانی در سال 1365 در عملیات کربلای 5 به درجه رفیع شهادت نائل شد از وی چهار فرزند به یادگار مانده است گفت: زمانی که بچه‌ها کوچک بودند، مجبور بودم خودم به‌تنهایی بار مشکلات را بدوش بکشم و برایشان هم پدر باشم و هم مادر. اکنون افتخار می‌کنم که توانستم فرزندانی خوب و تحصیل‌کرده تحویل جامعه بدهم.
وی ضمن تقدیر از اهتمام مسئولان دانشگاه در تکریم ایثارگران، خطاب به مهمانان تأکید کرد: حضور شما در این محفل، باعث نشاط و دلگرمی است و قابل‌مقایسه با هیچ اقدام دیگری نیست.
توضیح این‌که فرزند شهید رحمانی، از همکاران دانشگاه و شاغل در مرکز بهداشت جنوب است.

 

خبر قبلی - خبر بعدی صفحه مناسب چاپ پیشنهاد این صفحه از این خبر یک pdf بساز


سایر خبرها
۱۳۹۶/۱۱/۳۰ ۸:۵۵:۰۵ - عرض تسلیت به مناسبت فرارسیدن ایام فاطمیه
۱۳۹۶/۱۱/۲۸ ۱۲:۴۰:۰۰ - مدیر شبکه بهداشت درمان شهرستان اسلامشهر ، مدیر دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه و مدیر دفتر امور ایثارگران به همراه کارشناسان دفتر امور ایثارگران به دیدار خانواده معزز شهیدخورسند فرد محمودآباد رفتند.
۱۳۹۶/۱۱/۱۸ ۱۵:۲۷:۰۵ - سالگرد یوم الله 22 بهمن گرامی باد
۱۳۹۶/۱۱/۱۸ ۱۰:۲۰:۰۰ - دیدار مشاور ، مدیر و کارشناسان دفتر امور ایثارگران با خانواده شهید والامقام دوران انقلاب اسلامی حبیب سیف
۱۳۹۶/۱۱/۱۶ ۱۵:۴۳:۵۱ - جلسه مشترک کمیته ورزشی و سرپرستان تیم های ورزشی ایثارگران برگزار شد

 

وبساز : منصور سرلک

شماره تماس : 09127769108