آدرس : خیابان طالقانی نبش غذادارو  -    تلفن تماس : 66475055

 • Cougar

  متن تصویر

 • Lions

  متن تصویر

 • Snowalker

  متن تصویر

 • Howling

  متن تصویر

 • Sunbathing

  متن تصویر

یک لرن مرجع تخخصی وبلاگ نویسان
بزرگداشت هفته دفاع مقدس با حضور مدیر امور ایثارگران در بیمارستان آرش - اخبار عمومی - اخبار : ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی تهران
اطلاعیه
داوطلبین گرامی لطفا قبل از طرح سوال جدید سوالات موجود در آرشیو سوالات را با دقت مطالعه نمایید زیرا به سوالات تکراری پاسخ داده نمیشود.
اخبار عمومی : بزرگداشت هفته دفاع مقدس با حضور مدیر امور ایثارگران در بیمارستان آرش
فرستنده esmaeili در تاريخ ۱۳۹۶/۷/۱۰ ۹:۵۰:۰۰ (75 بار خوانده شده)بمناسبت بزرگداشت هفته دفاع مقدس و مقام شهدا مراسمی با حضور دکتر مقیمی مدیر امور ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار شد.

به مناسبت بزرگداشت هفته دفاع مقدس و مقام شامخ شهدا و گرامیداشت خانواده‌های معزز شهدا مراسمی با حضور دکتر مقیمی مدیر امور ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی تهران و دکتر پیر جانی معاون درمان بیمارستان و دکتر امینی مدیر این مرکز و دکتر خوشیده فرمانده بسیج بیمارستان  در روز چهارشنبه 5 مهر در سالن آمفی‌تئاتر بیمارستان جامع بانوان آرش برگزار شد. در این مراسم دکتر مقیمی مدیر امور ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت: دفتر امور ایثارگران دانشگاه در راستای رفع نیازهای خانواده شهدا و ایثارگران اهدافی را دنبال می‌کند که درچند قالب گنجانده‌شده است. بر همین اساس 6 کمیته به این مهم اختصاص داده‌شده است.کمیته آموزش و پژوهش – کمیته امور اداری – کمیته امور هیئت‌علمی – کمیته اطلاع‌رسانی – کمیته رفاهی – کمیته ورزشی،  که هرکدام جهت شناخت  مسائل و مشکلات حیطه ایثارگران و ارائه راه‌حل‌های مناسب و راهکارهای مفید جهت رفع آن و بهره‌مندی ایثارگران از خدمات و مزایای قانونی ایجادشده است. در ادامه مراسم دکتر مقیمی مدیر امور ایثارگران درزمینهٔ  مسائل مربوط به خانواده‌های شهدا و ایثارگران به سؤالات مدعوین پاسخ داد.

در ادامه دکتر امینی مدیر این مرکز ضمن  تسلیت ایام سوگواری اباعبدالله الحسین از خدمات ارائه‌شده توسط دفتر امور ایثارگران و ارتباط تنگاتنگ و روشن این مرکز با خانواده معزز شهدا در ارائه خدمات به آنان قدردانی کرد و افزود:اگر شهدا نبودند امنیتی که امروز در ایران و در مرزهای ما وجود دارد نبود. اکنون پس از گذشت چند دهه از جنگ تحمیلی همچنان راه شهادت و پاسداری از ارزش‌های دینی باز است همان‌گونه که شهید حججی‌ها همچنان برای حفظ آرمان‌ها و ارزش‌های انقلابی جان‌برکف می‌گیرند و به جنگ دشمنان نظام و اسلام می‌روند و سرمشق آنان حضرت امام حسین و حضرت عباس بودند که مظهر شجاع، آزادگی و ایثار بودند. مصداق عینی آزادگی یک انسان را می‌توان در حادثه ظهر عاشورا دید. امام حسین خود آموزگار آزادگی بود. در همین راستا خدمت‌رسانی به خانواده معزز شهدا و ایثارگران و رفع نیازهای آنان هدفی مقدس است.در پایان مراسم دکتر خوشیده فرمانده بسیج بیمارستان آرش ضمن تسلیت ایام سوگواری امام حسین(ع) از خدمات ارائه‌شده به خانواده شهدا قدردانی و تلاش‌های مستمر در رفع نیازهای مادی و معنوی این عزیزان را مهم خواند. توضیح اینکه در پایان مراسم نیز هدایایی از طرف دفتر امور ایثارگران دانشگاه  به‌رسم یادبود به خانواده‌های شهدا و ایثارگران بیمارستان اهداء شد.

 

خبر قبلی - خبر بعدی صفحه مناسب چاپ پیشنهاد این صفحه از این خبر یک pdf بساز


سایر خبرها
۱۳۹۶/۱۱/۳ ۱۰:۲۲:۵۵ - ولادت باسعادت الگوی پرستاران و روز پرستار مبارک
۱۳۹۶/۱۱/۲ ۱۳:۳۰:۰۰ - دومین جلسه بررسی پیش‌نویس برنامه چهارساله فرهنگی دانشگاه در حوزه ایثارگران
۱۳۹۶/۱۱/۲ ۱۱:۲۰:۰۰ - سلسله گفتگوهای دفتر امور ایثارگران با رزمندگان هشت سال دفاع مقدس /جناب آقای محمود معصومی مدیر بیمارستان بهارلو
۱۳۹۶/۱۱/۱ ۱۳:۲۲:۴۹ - جلسه بررسی پیش‌نویس برنامه چهارساله فرهنگی دانشگاه در حوزه ایثارگران
۱۳۹۶/۱۱/۱ ۱۲:۰۰:۰۰ - عیادت مدیر و کارشناسان دفتر امور ایثارگران از آقای عباس پیران ، جانباز هشت سال دفاع مقدس

 

وبساز : منصور سرلک

شماره تماس : 09127769108