آدرس : خیابان طالقانی نبش غذادارو  -    تلفن تماس : 66475055

 • Cougar

  متن تصویر

 • Lions

  متن تصویر

 • Snowalker

  متن تصویر

 • Howling

  متن تصویر

 • Sunbathing

  متن تصویر

یک لرن مرجع تخخصی وبلاگ نویسان
دیدار دکتر مقیمی مدیر امور ایثارگران دانشگاه با دکتر محمدعلی نوربالا از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس - اخبار عمومی - اخبار : ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی تهران
اطلاعیه
داوطلبین گرامی لطفا قبل از طرح سوال جدید سوالات موجود در آرشیو سوالات را با دقت مطالعه نمایید زیرا به سوالات تکراری پاسخ داده نمیشود.
اخبار عمومی : دیدار دکتر مقیمی مدیر امور ایثارگران دانشگاه با دکتر محمدعلی نوربالا از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس
فرستنده esmaeili در تاريخ ۱۳۹۶/۷/۱۹ ۱۴:۴۵:۰۲ (138 بار خوانده شده) 
در این دیدار به تاریخچه و عملکرد دفتر امور ایثار گران اشاره شد و تأکید شد  مرکز تحقیقات سلامت ایثارگران موفق  به اخذ مجوز دانشگاهی شده و اکنون در مرحله تائید وزارت بهداشت است.
به گزارش دفتر امور ایثارگران ، دکتر مقیمی ضمن دیدار با دکتر محمدعلی نوربالا استاد روان‌پزشکی و رئیس بخش روان‌تنی بیمارستان امام خمینی (ره) و از رزمندگان 8 سال دفاع مقدس ، به بیان توضیحاتی پیرامون تاریخچه و عملکرد دفتر امور ایثارگران پرداخت و گفت: این دفتر از سال 89 با دستور دکتر لاریجانی و زیر نظر دکتر محقق تأسیس‌شده است و باوجود چالش‌های فراوان برای جمع‌آوری اطلاعات ایثارگران دانشگاه با توجه به عدم تمایل ایثارگران  برای ثبت اطلاعات،  توانستیم اطلاعات 1300 ایثارگر را در دانشگاه جمع‌آوری کنیم. 120 تن از اعضای هیئت‌علمی دانشگاه از ایثارگران هستند . البته مطمئناً این اطلاعات کامل نیست و تعداد ایثارگران دانشگاه بیشتر از این آمار است. اما در کشور تنها دانشگاهی هستیم  که بالاترین اعضای هیئت‌علمی ایثارگر راداریم و این گروه همیشه در همه حال آماده خدمت به ملت ایران و محرمان جهان هستند .
وی افزود: دستورالعمل رسیدگی به امور ایثارگران در طول مدت 6 ماه و با جلسات متعدد مدون شد و بعد از انجام مراحل حقوقی مصوبه هیئت‌رئیسه دانشگاه را اخذ کرد، سپس با تلاش دکتر موسوی و دستور دکتر هاشمی از سوی وزارت بهداشت به همه دانشگاه‌ها ابلاغ شد. در این دستورالعمل تشکیلات و ساختار و کمیته‌های مختلف پیش‌بینی شد. یکی از این کمیته‌های فرهنگی و اطلاع‌رسانی بوده که فعالیت‌های مختلفی ازجمله  مصاحبه با ایثارگران پیشکسوت ،راه‌اندازی سایت اطلاع‌رسانی ایثار گران ،انتشار مجله  ندای ایثار و ویژه‌نامه‌های متعدد به مناسبت‌های مختلف  را شامل می‌شود.
دکتر مقیمی راه‌اندازی مرکز تحقیقات سلامت ایثارگران که موفق  به اخذ مجوز دانشگاهی شده و اکنون در مرحله تائید وزارت بهداشت است را از دیگر فعالیت‌های این دفتر خواند ایشان اضافه کرد در بخش آموزش و پژوهش ، بخش اداری و رفاهی ورزش و شرکت در رقابت‌های ورزشی نیز دفتر ایثارگران فعال است
دکتر نوربالا نیز اقدامات صورت گرفته در دفتر امور ایثارگران را مناسب دانست.

خبر قبلی - خبر بعدی صفحه مناسب چاپ پیشنهاد این صفحه از این خبر یک pdf بساز


سایر خبرها
۱۳۹۶/۱۱/۳۰ ۸:۵۵:۰۵ - عرض تسلیت به مناسبت فرارسیدن ایام فاطمیه
۱۳۹۶/۱۱/۲۸ ۱۲:۴۰:۰۰ - مدیر شبکه بهداشت درمان شهرستان اسلامشهر ، مدیر دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه و مدیر دفتر امور ایثارگران به همراه کارشناسان دفتر امور ایثارگران به دیدار خانواده معزز شهیدخورسند فرد محمودآباد رفتند.
۱۳۹۶/۱۱/۱۸ ۱۵:۲۷:۰۵ - سالگرد یوم الله 22 بهمن گرامی باد
۱۳۹۶/۱۱/۱۸ ۱۰:۲۰:۰۰ - دیدار مشاور ، مدیر و کارشناسان دفتر امور ایثارگران با خانواده شهید والامقام دوران انقلاب اسلامی حبیب سیف
۱۳۹۶/۱۱/۱۶ ۱۵:۴۳:۵۱ - جلسه مشترک کمیته ورزشی و سرپرستان تیم های ورزشی ایثارگران برگزار شد

 

وبساز : منصور سرلک

شماره تماس : 09127769108