آدرس : خیابان طالقانی نبش غذادارو  -    تلفن تماس : 66475055

 • Cougar

  متن تصویر

 • Lions

  متن تصویر

 • Snowalker

  متن تصویر

 • Howling

  متن تصویر

 • Sunbathing

  متن تصویر

یک لرن مرجع تخخصی وبلاگ نویسان
فرارسیدن سالروزشهادت یازدهمین اخترتابناک امامت وولایت حضرت امام حسن عسگری(ع)رابه محضرمبارک فرزندبزرگوارایشان حضرت ولی عصر(عج)وهمه شیعیان تسلیت عرض می نماییم - اخبار عمومی - اخبار : ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی تهران
اطلاعیه
داوطلبین گرامی لطفا قبل از طرح سوال جدید سوالات موجود در آرشیو سوالات را با دقت مطالعه نمایید زیرا به سوالات تکراری پاسخ داده نمیشود.
اخبار عمومی : فرارسیدن سالروزشهادت یازدهمین اخترتابناک امامت وولایت حضرت امام حسن عسگری(ع)رابه محضرمبارک فرزندبزرگوارایشان حضرت ولی عصر(عج)وهمه شیعیان تسلیت عرض می نماییم
فرستنده esmaeili در تاريخ ۱۳۹۶/۹/۵ ۱۴:۳۰:۰۰ (140 بار خوانده شده)کوچه‌های بی‌مهر سامرا
چه هواي گرفته‌ای داشت، دوران امامت شما! چه فضاي بسته و سینه‌های پرکینه‌ای! حتي زوال و بی‌پایگی عمارت حکومت فرزندان عباس هم سبب نشده بود تا بی‌دغدغه، مجالي براي روشن گري داشته باشيد.


چه بسيار نامردماني که حضور ملکوتی‌تان، آزارشان می‌داد و شمارا سدي بر سر راه خواسته‌های نامشروع و هوسرانی‌های بی‌نهایت خود می‌دیدند، از بنی‌عباس گرفته، تا ترکان و پيروان آیین‌های ديگر .


آفتاب وجود شما، سوسوي فانوسشان را بی‌فروغ می‌کرد.


کلامتان، کاخ آرزوهايشان را به ویرانه‌ای مبدل می‌ساخت.


هر چه سال‌ها با دروغ و نيرنگ رشته بودند، پنبه می‌شد. حتي عبورتان از کوچه‌های بی‌مهر سامرا، هنگامی‌که براي اعلام حضور، نزد حکومت می‌رفتید، دلشان را می‌لرزاند و نفسشان را به شماره می‌انداخت.


به تو محتاج بودن؛ ولي تو را تاب نمی‌آوردند


وقتي می‌دیدند هزاران نفر به بهانه امور روزمره در کوچه‌ها به انتظار ديدن آفتاب روي شما ایستاده‌اند و پابه‌پا می‌کنند و با آمدنتان، هياهويشان را می‌نشانند تا اگر کلامي از ميان دو لب آسمانی‌تان عروج کرد، از دست ندهند؛ احساس هراس می‌کردند. آن‌ها می‌دانستند که بايد از شما بترسند؛ می‌دانستند که نقطه مشترکي براي جمع شدنشان با شما وجود ندارد تا دل سياهشان را به آن خوش کنند؛ می‌دانستند شمارا حتي با تحت نظر قرار دادن نمی‌توانند محصور مرزهاي ديدني کنند؛ چراکه بر دل‌ها خانه داشتيد و حکومت شما فناناپذیر بود . بااین‌همه، هرگاه از دانايي پوشالي خويش نااميد می‌شدند و اسير گردابي، به سایه‌سار حکمت و علم شما پناه می‌آوردند و دست ياري شمارا می‌طلبیدند؛ وگرنه حيله مذبوحانه‌ای دين واداشته‌شان را در لحظه‌ای به باد می‌داد و عقيده مردمان را به ورطه هلاک می‌کشید.


به جنگ آفتاب شتافتند


آن‌ها همه‌چیز را در مورد شما و پدرانتان می‌دانستند؛ بااین‌حال توانستند بين نور و تاريکي، روشني رضوان را برگزينند و به جنگ آفتاب شتافتند و مردم را از فيض وجود مبارک امام جوان و شایسته‌شان محروم کردند .


واي که چه دوران سختي داشتيد، امام بزرگوار، ابا محمد، حسن بن علي العسکري علیه‌السلام!

 

خبر قبلی - خبر بعدی صفحه مناسب چاپ پیشنهاد این صفحه از این خبر یک pdf بساز


سایر خبرها
۱۳۹۶/۱۲/۲۷ ۱۴:۱۰:۰۰ - تقدير از عوامل اجرايي مسابقات بزرگداشت دهه مبارک فجر 1396 ويژه ايثارگران
۱۳۹۶/۱۲/۲۷ ۱۰:۵۰:۲۹ - ماه رجب؛ ماه توحید و هم نشینی با محبوب و موسم نجوا و سخن گفتن با حضرت دوست است. حلول ماه مبارک رجب، مبارک باد.
۱۳۹۶/۱۲/۲۶ ۹:۳۱:۵۳ - به مناسبت 22 اسفندماه روز بزرگداشت شهدا، رياست دانشگاه در فضايي صميمي با پنج همسر شهيد و تنها پدر شهيد دانشگاه ديدار کرد.
۱۳۹۶/۱۲/۲۳ ۱۵:۴۰:۰۰ - دکتر مقیمی،کارشناسان دفتر، دکتر تاجیک، پناهی رابط ایثارگر شبکه بهداشت ری و تعدادی از همکاران قدرشناس شبکه بهداشت ری با خانواده معزز شهید زرینی دیدار کردند
۱۳۹۶/۱۲/۲۳ ۱۵:۳۷:۰۰ - مدير دفتر امور ايثارگران، مدير شبکه بهداشت جنوب، رابط ايثارگر شبکه بهداشت جنوب، به همراه کارشناسان دفتر امور ايثارگران به ديدار خانواده معزز شهيد علي کوهي رفتند.

 

وبساز : منصور سرلک

شماره تماس : 09127769108