آدرس : خیابان طالقانی نبش غذادارو  -    تلفن تماس : 66475055

 • Cougar

  متن تصویر

 • Lions

  متن تصویر

 • Snowalker

  متن تصویر

 • Howling

  متن تصویر

 • Sunbathing

  متن تصویر

یک لرن مرجع تخخصی وبلاگ نویسان
جلسه کمیته رفاهی ایثارگران دانشگاه با حضور مدیر امور ایثارگران و سایر اعضاء روز سه‌شنبه مورخ 21 / 9 / 96در سالن شورای دفتر امور ایثارگران برگزار شد. - اخبار عمومی - اخبار : ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی تهران
اطلاعیه
داوطلبین گرامی لطفا قبل از طرح سوال جدید سوالات موجود در آرشیو سوالات را با دقت مطالعه نمایید زیرا به سوالات تکراری پاسخ داده نمیشود.
اخبار عمومی : جلسه کمیته رفاهی ایثارگران دانشگاه با حضور مدیر امور ایثارگران و سایر اعضاء روز سه‌شنبه مورخ 21 / 9 / 96در سالن شورای دفتر امور ایثارگران برگزار شد.
فرستنده esmaeili در تاريخ ۱۳۹۶/۹/۲۱ ۱۶:۴۰:۰۰ (78 بار خوانده شده)
 
به گزارش روابط عمومی دفترامورایثارگران دانشگاه در پی فعالیت دور سوم کمیته‌های مشورتی  ایثارگران نخستین جلسه کمیته رفاهی در سال 96با حضور دکتر مقیمی مدیر امور ایثارگران و اعضای محترم کمیته دکتر ذاکریان ، دکتراحمدی ، آیت‌الله اکبری   آقای علیاری  ، آقای میرخانی وآقای یوسفی نژاد ،و دکتر حجازی  در دفتر امور ایثارگران برگزار شد .
در ابتدا مدیر امور ایثارگران ضمن خیرمقدم به اعضای کمیته خصوصاً عزیزانی که تازه به جمع اعضای کمیته رفاهی  ایثارگران پیوستند گزارشی در خصوص بیمه خاص و هزینه‌های درمانی ایثارگران ارائه داد وی گفت این  موضوع تا سال 94 با  تشکیل کمیته درمان  مرتفع شد ولی بعدازآن پیگیری‌ها  به نتیجه نرسید است و جانبازانی هستند که اکنون به مشکل هزینه پرداخت دارو مواجه هستند بحث دیگر در مورد خدمات دانپزشکی بود که ایثارگران می‌توانستند تا سقف هشت‌صد هزارتویمان  از این خدمات درجاهایی که بیمه ایران قرارداد داشت  استفاده نمایند حتی در مراکز خارج از دانشگاه مثل دانشگاه تهران و قوه قضائیه که با ایثارگران همکارهای صورت گرفت ولی با توجه به هزینه‌های هنگفت دانپزشکی این هزینه برای درمان کافی نبود و بعد از پیگیرهای مکرر برای بالا بردن این سقف هنوز به نتیجه‌ای که بتوانیم به یک نحو درخواست ایثارگران را پاسخ دهیم نرسیدیم  .  موضوع دیگر این جلسه  در مورد هشت سال ارفاقی برای بازنشستگی زودهنگام فرزندان شهدا است که مشکلات خاص خود داشت که بعد از رایزنی با بنیاد شهید قرار شد این هزینه توسط بنیاد شهید پرداخت شود . موضوع مطرح‌شده دیگر حق پرستاری برای فرزندان شهدا، همسران شهدا . والدین کسانی که بیماران صعب‌العلاج دارند در کمیسیون بنیاد شهید مطرح شد که می‌توانند از این امتیاز استفاده نمایند . و آخرین بحث مطرح‌شده در مورد  جذب سهمیه 25 % برای خانواده‌های ایثارگران در دانشگاه است که در برنامه ششم تأکید شده .  وی اظهار امیدواری کرد با همفکری بتوان این موانع را برطرف نمود .
سپس دکتر احمدی رئیس کمیته رفاهی ایثارگران گزارشی از عملکرد کمیته  رفاهی را به جلسه ارائه نمود  وی ابتدا در مورد شیوه‌نامه کمیته رفاهی ایثارگران توضیحاتی را ارائه نمود و سپس به محور فعالیت‌های کمیته رفاهی درزمینه های  تشکیل تعاونی  چندمنظوره و تک منظوره ایثارگران تا 70 % درزمینهٔ کار‌های اداری  به پیش رفته است ..محور دوم بخش درمان ایثارگران است که از مهم‌ترین آیتم‌های اصلی  این کمیته است .سومین محور استفاده از اماکن اقامتی دانشگاه در این خصوص تفاهم‌نامه‌ای بین امور رفاهی و ایثارگران تنظیم شد که در حال حاضر ایثارگران از این امکانات می‌توانند استفاده کنند . محور بعدی استفاده از  تسهیلات بانکی است که با رایزنی که با صندوق قرض‌الحسنه رسالت شده ایثارگران می‌توانند از این تسهیلات استفاده نمایند.
در ادامه  این جلسه علیاری مدیر بیمارستان یاس در خصوص  ، خدمات‌رسانی به خانواده‌های ایثارگران در بخش زنان و مامائی و  استفاده از خدمات کلینیک قلب اعلام آمادگی کرد وی همچنین در مورد ضریب ایثارگری در کارانه راهکارهای  را مطرح کرد .
دکتر حجازی کارشناس دفتر امور ایثارگران پیشنهاد اختصاص یک جلسه‌ی هیئت‌رئیسه جهت رسیدگی به امور ایثارگران را مطرح و آقای یوسفی نژاد نیز پیشنهاد طرح مسائل و مشکلات را در جلسه مدیران معاونت توسعه را  مورد تأکید قرارداد
گفتنی است: کلیه اعضا به  ارائه هرچه بهتر خدمات رفاهی به کارکنان دانشگاه تأکید کردند و مقرر شد در این خصوص شیوه‌نامه توسط افراد منتخب کمیته تنظیم و در جلسه بعد ارائه گردد .

خبر قبلی - خبر بعدی صفحه مناسب چاپ پیشنهاد این صفحه از این خبر یک pdf بساز


سایر خبرها
۱۳۹۶/۱۱/۳ ۱۰:۲۲:۵۵ - ولادت باسعادت الگوی پرستاران و روز پرستار مبارک
۱۳۹۶/۱۱/۲ ۱۳:۳۰:۰۰ - دومین جلسه بررسی پیش‌نویس برنامه چهارساله فرهنگی دانشگاه در حوزه ایثارگران
۱۳۹۶/۱۱/۲ ۱۱:۲۰:۰۰ - سلسله گفتگوهای دفتر امور ایثارگران با رزمندگان هشت سال دفاع مقدس /جناب آقای محمود معصومی مدیر بیمارستان بهارلو
۱۳۹۶/۱۱/۱ ۱۳:۲۲:۴۹ - جلسه بررسی پیش‌نویس برنامه چهارساله فرهنگی دانشگاه در حوزه ایثارگران
۱۳۹۶/۱۱/۱ ۱۲:۰۰:۰۰ - عیادت مدیر و کارشناسان دفتر امور ایثارگران از آقای عباس پیران ، جانباز هشت سال دفاع مقدس

 

وبساز : منصور سرلک

شماره تماس : 09127769108