آدرس : خیابان طالقانی نبش غذادارو  -    تلفن تماس : 66475055

 • Cougar

  متن تصویر

 • Lions

  متن تصویر

 • Snowalker

  متن تصویر

 • Howling

  متن تصویر

 • Sunbathing

  متن تصویر

یک لرن مرجع تخخصی وبلاگ نویسان
برگزاری اردوی فرهنگی تاریخی در شهرک سینمایی محمد رسول‌الله (ص) ویژه ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی تهران - اخبار عمومی - اخبار : ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی تهران
اطلاعیه
داوطلبین گرامی لطفا قبل از طرح سوال جدید سوالات موجود در آرشیو سوالات را با دقت مطالعه نمایید زیرا به سوالات تکراری پاسخ داده نمیشود.
اخبار عمومی : برگزاری اردوی فرهنگی تاریخی در شهرک سینمایی محمد رسول‌الله (ص) ویژه ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی تهران
فرستنده esmaeili در تاريخ ۱۳۹۶/۹/۲۸ ۱۴:۲۰:۰۰ (80 بار خوانده شده)
با برنامه‌ریزی به‌عمل‌آمده از سوي مديريت امور ایثارگران  اردوی یک‌روزه فرهنگی تاریخی در شهرک سینمایی محمد رسول‌الله (ص)   ویژه ایثارگران دانشگاه برگزارمی شود .
به گزارش روابط عمومي دفتر امور ایثارگران ، این اردوی باهدف آشنایی  خانواده ایثارگران با حوادث دوران تولد و تا سن 12  سالگی پیامبر اکرم برنامه‌ریزی‌شده است.
زمان برگزاری  جمعه 8 دی‌ماه 1396 تعیین‌شده است و زمان حرکت برنامه ساعت 7 صبح از مقابل درب اصلی دفتر امور ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی تهران خواهد بو دوپایان برنامه ساعت 16 بعدازظهر است
دفتر امور ایثارگران دانشگاه مهلت ثبت‌نام برای شرکت در اردوی  مذکور را  از تاریخ 28 / 9 / 96 لغایت 4 / 10 / 96  اعلام کرده است.
ایثارگران علاقه‌مند می‌توانند برای ثبت‌نام و يا كسب اطلاعات بيشتر می‌توانند  از طریق  سامانه پیام‌رسان ایثارگران دانشگاه به شماره 10000066475055 ثبت‌نام ویا به‌صورت حضوری با آدرس خیابان آیت‌الله طالقانی _ مجاور معاونت غذا و دارو- دفتر امور ایثارگران مراجعه نمایند  

بدیهی است شرکت در اردو منوط به اخذ کارت برای همه  افراد است .
شهرک سینمایی پیامبر اعظم (ص) بزرگ‌ترین شهرک سینمایی ایران به وسعت ۱۰۰ هکتار است که در جاده قم احداث‌شده است. این شهرک اولین بار برای ساخت فیلم محمد رسول‌الله به کارگردانی مجید مجیدی مورداستفاده قرار گرفت و با پایان ساخت این فیلم در ۱۷ دی‌ماه ۱۳۹۳ رسماً برای خبرنگاران گشایش یافت.

ابتدایی‌ترین مکان بازدید از بازار شهر مکه که شامل بازار جدید که در آن داروهای گیاهی و مواد غذایی فروخته می‌شده و بازار قدیمی که به پوشاک اختصاص داشته، در ادامه کوه عمر که در حال حاضر به دلیل گسترش مکه وجود ندارد بازدید به عمل خواهد آمد. خانۀ ابولهب ( خانه‌ای دوطبقه مشرف‌به کعبه ) و ساختمان دارالندوه روی کوه مشرف‌به کعبه ( محل تصمیم‌گیری سران مکه در موضوعات مهم ) از دیگر مکان‌های دیدنی شهر مکه است. هیجان‌انگیزترین قسمت، بازدید از کعبه است که در مرکزی‌ترین نقطه از شهر قرارگرفته است در اینجا دو کعبه قرار دارد، یکی کعبۀ قدیمی که در 8 سالگی پیامبر به دلیل وقوع سیل خراب می‌شود و دیگری کعبۀ جدید که بر روی این کعبۀ قدیم ساخته‌شده است، ارتفاع کعبۀ قدیم کوتاه‌تر از کعبۀ جدید است و داخل کعبۀ جدید قرار دارد. در نزدیکی کعبه کوه زمزم قرار دارد که تیرک‌هایی از سقف کاذب بر روی آن بناشده است. خانۀ مقدس عبدالله « پدر پیامبر» خانه‌ای با حیاطی فراخ و ساختمانی ساده که محل ولادت و دوران کودکی پیامبر که بیشترین فیلم‌برداری این فیلم در این خانه صورت گرفته است . پس از خروج از خانه عبدالله سمت چپ خانه سرازیری وجود دارد که شعب ابی‌طالب با خانه‌ها و ساختمان‌های محقر را دربرمی گیرد. تابلویی بیرون از شهر مکّه وجود دارد که بازدیدکنندگان را به سمت شهر بصری هدایت می‌کرد. دیدن از ساختمان شهر سنگی بصری و کلیسای آن‌که به‌طور کامل ساخته‌شده بسیار جالب است. مرحلۀ دوم بازدید از ماکن شهر مدینه است شهرک مدینه که لوکیشن های زمان کودکی پیامبر در آن نمایش داده‌شده سرسبز است و نخل‌هایی که به عاریه به اینجا رسیده، با آن خانه‌های کاه‌گلی سفیدرنگ و زیبا که با دستان هنرمندان ساخته‌شده وربیایی خاصی به آن بخشیده‌اند. آخرین مرحله بازدید دیدن ایوان مدائن که در انتهایی‌ترین نقطۀ این شهرک قرار دارد می‌باشد.   

دفتر امور ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی تهران


خبر قبلی - خبر بعدی صفحه مناسب چاپ پیشنهاد این صفحه از این خبر یک pdf بساز


سایر خبرها
۱۳۹۶/۱۱/۳ ۱۰:۲۲:۵۵ - ولادت باسعادت الگوی پرستاران و روز پرستار مبارک
۱۳۹۶/۱۱/۲ ۱۳:۳۰:۰۰ - دومین جلسه بررسی پیش‌نویس برنامه چهارساله فرهنگی دانشگاه در حوزه ایثارگران
۱۳۹۶/۱۱/۲ ۱۱:۲۰:۰۰ - سلسله گفتگوهای دفتر امور ایثارگران با رزمندگان هشت سال دفاع مقدس /جناب آقای محمود معصومی مدیر بیمارستان بهارلو
۱۳۹۶/۱۱/۱ ۱۳:۲۲:۴۹ - جلسه بررسی پیش‌نویس برنامه چهارساله فرهنگی دانشگاه در حوزه ایثارگران
۱۳۹۶/۱۱/۱ ۱۲:۰۰:۰۰ - عیادت مدیر و کارشناسان دفتر امور ایثارگران از آقای عباس پیران ، جانباز هشت سال دفاع مقدس

 

وبساز : منصور سرلک

شماره تماس : 09127769108