آدرس : خیابان طالقانی نبش غذادارو  -    تلفن تماس : 66475055

 • Cougar

  متن تصویر

 • Lions

  متن تصویر

 • Snowalker

  متن تصویر

 • Howling

  متن تصویر

 • Sunbathing

  متن تصویر

یک لرن مرجع تخخصی وبلاگ نویسان
دوازدهمین جلسه هم‌اندیشی مسئولین ایثارگر با حضور دکتر محقق برگزار شد. - اخبار عمومی - اخبار : ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی تهران
اطلاعیه
داوطلبین گرامی لطفا قبل از طرح سوال جدید سوالات موجود در آرشیو سوالات را با دقت مطالعه نمایید زیرا به سوالات تکراری پاسخ داده نمیشود.
اخبار عمومی : دوازدهمین جلسه هم‌اندیشی مسئولین ایثارگر با حضور دکتر محقق برگزار شد.
فرستنده esmaeili در تاريخ ۱۳۹۶/۱۰/۹ ۹:۵۰:۰۰ (134 بار خوانده شده)
دوازدهمین جلسه هم‌اندیشی با حضور بیش از چهل نفر از مسئولین ایثارگر واحدهای مختلف دانشگاه در سالن اجلاس سازمان مرکزی دانشگاه برگزار شد.
در این جلسه پس از تلاوت آیاتی از کلام‌الله مجید توسط قاری محترم دکتر هاشمی مسئول مرکز بهداشت درمان دانشجویان  ، دکتر محقق مشاور رئیس دانشگاه در امور ایثارگران ضمن عرض خیرمقدم به حضار و تشکر از تلاش‌های دکتر مقیمی و همکاران دفتر امور ایثارگران ، اظهار امیدواری کرد که با حمایت دانشگاه و جناب آقای دکتر کریمی، دفتر امور ایثارگران باقدرت و قوت تمام به کار خود ادامه دهد. وی همچنین از همکاران خواست که علی‌رغم تمام مشکلات و چالش‌هایی که با آن روبرو هستند همگی منشأ خیروبرکت در محیط کاری باشند.
 در ادامه دکتر مقیمی ،پس از تسلیت عروج دکتر یلدا و آقای شریفی از همکاران رزمنده دفاع مقدس ،در خصوص قوانین ایثارگران در برنامه ششم توسعه توضیحانی ارائه داد و به سؤالات رابطان در این زمینه پاسخ داد.خدمت نظام‌وظیفه فرزندان ایثارگر، قوانین استخدامی و بازنشستگی و تسهیلاتی که در برنامه ششم برای رزمندگان مطرح‌شده است ازجمله مباحثی بود که موردبحث و بررسی قرار گرفت.وی همچنین در بخش دیگر سخنان خود راجع به بیمه دی و ایران ،سقف تعهدات هردو بیمه توضیحاتی داد و تأکید کرد : ارائه مدارک به‌صورت کامل شرط رسیدن به‌حق و حقوق مراجعان به بیمه است. وی همچنین  به امضاء تفاهم‌نامه  با بخش دندانپزشکی دانشگاه تهران  واقع در خیابان بزرگمهر و درمانگاه دندانپزشکی قوه قضاییه  واقع در خیابان آبان برای ارائه خدمات دندانپزشکی با شرایط ویژه به ایثارگران اشاره کرد

مدیر ایثارگران گفت  ازآنجایی‌که برگزاری اردوهای تفریحی ، فرهنگی یکی از برنامه‌های دفتر است، هماهنگی‌های لازم برای سفر یک‌روزه از شهرک سینمایی باشکوه پیامبر اعظم انجام‌شده است که خوشبختانه با استقبال فراوان همکاران روبرو شده که انشا الله در روز جمعه برگزار خواهد شد.
..سپس خانم فلاح مسئول بیمه ایران به سؤالات رابطان درباره بیمه طلایی ایثارگران پاسخ داد.
در ادامه دکتر حجازی تأکید کرد توسعه ورزش عامل مهم در سلامت و تندرستی کارکنان است و در تقویت شادابی آنان نقش اساسی دارد و ازآنجایی‌که همه‌ساله مسابقات دهه فجر به‌منظور توسعه ورزش و ایجاد نشاط و رشد کارکنان برگزار می‌شود، فعال کردن تیم منتخب ایثارگران برای این مسابقات از برنامه‌های کمیته  ورزش ایثارگران است. خانم حاتمی مسئول ورزش بانوان نیز در خصوص هماهنگی‌های لازم برای در اختیار گذاشتن سالن‌های ورزشی و آماده‌سازی بانوان توضیحاتی را ارائه داد.خبر قبلی - خبر بعدی صفحه مناسب چاپ پیشنهاد این صفحه از این خبر یک pdf بساز


سایر خبرها
۱۳۹۶/۱۲/۲۷ ۱۴:۱۰:۰۰ - تقدير از عوامل اجرايي مسابقات بزرگداشت دهه مبارک فجر 1396 ويژه ايثارگران
۱۳۹۶/۱۲/۲۷ ۱۰:۵۰:۲۹ - ماه رجب؛ ماه توحید و هم نشینی با محبوب و موسم نجوا و سخن گفتن با حضرت دوست است. حلول ماه مبارک رجب، مبارک باد.
۱۳۹۶/۱۲/۲۶ ۹:۳۱:۵۳ - به مناسبت 22 اسفندماه روز بزرگداشت شهدا، رياست دانشگاه در فضايي صميمي با پنج همسر شهيد و تنها پدر شهيد دانشگاه ديدار کرد.
۱۳۹۶/۱۲/۲۳ ۱۵:۴۰:۰۰ - دکتر مقیمی،کارشناسان دفتر، دکتر تاجیک، پناهی رابط ایثارگر شبکه بهداشت ری و تعدادی از همکاران قدرشناس شبکه بهداشت ری با خانواده معزز شهید زرینی دیدار کردند
۱۳۹۶/۱۲/۲۳ ۱۵:۳۷:۰۰ - مدير دفتر امور ايثارگران، مدير شبکه بهداشت جنوب، رابط ايثارگر شبکه بهداشت جنوب، به همراه کارشناسان دفتر امور ايثارگران به ديدار خانواده معزز شهيد علي کوهي رفتند.

 

وبساز : منصور سرلک

شماره تماس : 09127769108