آدرس : خیابان طالقانی نبش غذادارو  -    تلفن تماس : 66475055

 • Cougar

  متن تصویر

 • Lions

  متن تصویر

 • Snowalker

  متن تصویر

 • Howling

  متن تصویر

 • Sunbathing

  متن تصویر

یک لرن مرجع تخخصی وبلاگ نویسان
جلسه کمیته ورزشی ایثارگران با حضور مدیر تربیت‌بدنی دانشگاه برگزار شد. - اخبار عمومی - اخبار : ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی تهران
اطلاعیه
داوطلبین گرامی لطفا قبل از طرح سوال جدید سوالات موجود در آرشیو سوالات را با دقت مطالعه نمایید زیرا به سوالات تکراری پاسخ داده نمیشود.
اخبار عمومی : جلسه کمیته ورزشی ایثارگران با حضور مدیر تربیت‌بدنی دانشگاه برگزار شد.
فرستنده esmaeili در تاريخ ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ ۱۴:۱۰:۰۰ (61 بار خوانده شده)
جلسه کمیته ورزشی ایثارگران  با حضور اعضای کمیته در سالن شورای دفتر امور ایثارگران برگزار شد.
این جلسه در ساعت هشت صبح  روز دوشنبه 11 / 10 / 96 با حضور اعضای کمیته ورزشی  ایثارگران: دکتر مقیمی،دکتر حجازی، دکتر پور قریب ،دکتر آی،آقایان  شهبازی ،  سالاریان، دیرنده و خانم باقری برگزار شد. در ابتدای جلسه  پس از تلاوت آیاتی از کلام‌الله مجید و ذکر صلوات ، دکتر مقیمی ضمن عرض خیرمقدم به حضار، پیش‌نویس برنامه ورزشی مسابقات ایثارگران شامل: برنامه تمرین‌ها ، سرپرستان و مربیان گروه ها، زمان و مکان برگزاری مسابقات را جهت بررسی اعضا قرائت کرد.
گفتنی است مسابقات ورزشی ایثارگران به مناسبت دهه فجر قراراست در هشت رشته : والیبال، کوهنوردی ، تیراندازی ، فوتسال،تنیس روی میز، فوتبال دستی ، دارت و شنا برای آقایان و در شش رشته:  والیبال، کوهنوردی ، تیراندازی ، ،تنیس روی میز، دارت و شنا برای خانم‌ها از تاریخ 23تا30 بهمن برگزار شود.
دکتر پور قریب مدیر تربیت‌بدنی دانشگاه ضمن استقبال از برنامه ارائه‌شده، آمادگی کامل دانشگاه را برای برگزاری مسابقات ایثارگران اعلام کرد.ایشان هدف از برگزاری مسابقات را ارتقای سلامت دانست و تمرین و ورزش ایثارگران را امری ضروری دانست و اذعان کرد استراتژی تربیت‌بدنی این است که در خدمت ورزش کارکنان باشد و سرویس‌دهی به ایثارگران قطعاً بیشتر مورد تأکید است.ایشان از توسعه فضای ورزشی دانشگاه و برنامه‌ریزی ویژه برای ایجاد فضاهایی برای ورزش جانبازان خبر داد.
 در ادامه خانم باقری پیشنهاد تغییر ساعت مسابقات بانوان را مطرح کرد. آقایان شهبازی و سالاریان نیز پیشنهاد دادند فرزندان ایثارگر نیز اجازه شرکت در این مسابقات را پیدا  کنند که به علت اختلاف سنی فرزندان با ایثارگران و نابرابری شرایط شرکت‌کنندگان با این پیشنهاد مخالفت شد.
در پایان به پیشنهاد دکتر حجازی و دکتر پور قریب مقرر شد: مسابقات ایثارگران به مناسبت دهه فجر و فستیوال ورزشی خانواده ایثارگران به مناسبت سوم خرداد دردو نوبت در سال برگزار شود.

خبر قبلی - خبر بعدی صفحه مناسب چاپ پیشنهاد این صفحه از این خبر یک pdf بساز


سایر خبرها
۱۳۹۶/۱۱/۳ ۱۰:۲۲:۵۵ - ولادت باسعادت الگوی پرستاران و روز پرستار مبارک
۱۳۹۶/۱۱/۲ ۱۳:۳۰:۰۰ - دومین جلسه بررسی پیش‌نویس برنامه چهارساله فرهنگی دانشگاه در حوزه ایثارگران
۱۳۹۶/۱۱/۲ ۱۱:۲۰:۰۰ - سلسله گفتگوهای دفتر امور ایثارگران با رزمندگان هشت سال دفاع مقدس /جناب آقای محمود معصومی مدیر بیمارستان بهارلو
۱۳۹۶/۱۱/۱ ۱۳:۲۲:۴۹ - جلسه بررسی پیش‌نویس برنامه چهارساله فرهنگی دانشگاه در حوزه ایثارگران
۱۳۹۶/۱۱/۱ ۱۲:۰۰:۰۰ - عیادت مدیر و کارشناسان دفتر امور ایثارگران از آقای عباس پیران ، جانباز هشت سال دفاع مقدس

 

وبساز : منصور سرلک

شماره تماس : 09127769108