آدرس : خیابان طالقانی نبش غذادارو  -    تلفن تماس : 66475055

 • Cougar

  متن تصویر

 • Lions

  متن تصویر

 • Snowalker

  متن تصویر

 • Howling

  متن تصویر

 • Sunbathing

  متن تصویر

یک لرن مرجع تخخصی وبلاگ نویسان
جلسه مشترک کمیته ورزشی و سرپرستان تیم های ورزشی ایثارگران برگزار شد - اخبار عمومی - اخبار : ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی تهران
اطلاعیه
داوطلبین گرامی لطفا قبل از طرح سوال جدید سوالات موجود در آرشیو سوالات را با دقت مطالعه نمایید زیرا به سوالات تکراری پاسخ داده نمیشود.
اخبار عمومی : جلسه مشترک کمیته ورزشی و سرپرستان تیم های ورزشی ایثارگران برگزار شد
فرستنده esmaeili در تاريخ ۱۳۹۶/۱۱/۱۶ ۱۵:۴۳:۵۱ (69 بار خوانده شده)
جلسه کمیته و سرپرستان تیم‌های ورزشی ایثارگران جهت نهایی شدن برنامه مسابقات دهه فجر در سالن شورای دفتر امور ایثارگران برگزار شد.

این جلسه در ساعت یک بعدازظهر  روز یکشنبه 16 / 11 / 96 با حضور دکتر احمدی، دکتر مختاری نیا، دکتر مقیمی،دکتر حجازی، دکتر پورمحمدیان، دکتر هاشمی، علیمی، سالاریان،خوش ضمیر و باقری برگزار شد. در ابتدای جلسه پس از تلاوت آیاتی از کلام‌الله مجید ، دکتر مقیمی ضمن خیرمقدم به حضار و تبریک ایام‌الله دهه فجر از اعضای حاضر در جلسه به خاطر تمام تلاش‌هایی که تاکنون برای برنامه‌ریزی و اجرای مسابقات کرده‌اند تشکر و اظهار امیدواری کرد که مسابقات با همان شکوه و نظم سال‌های قبل برگزار شود.

سپس دکتر حجازی گزارشی از نفرات ثبت‌نام‌شده ارائه داد و گفت: درمجموع تیمی در رشته والیبال چهار تیم،گل‌کوچک سه تیم شرکت‌کننده داریم.درمجموع انفرادی بیش از 70 نفر در رشته‌های مختلف ثبت نامی داشتیم.در بخش آقایان در مواد ورزشی شنا تیراندازی ، دارت ، فوتبال رومیزی ،تنیس روی میز  و در بخش خواهران: تیراندازی ، دارت، شنا و والیبال.خانم خوش ضمیر پیشنهاد داد که شرایط شرکت در مسابقات را تسهیل کنیم تا افرادی که با ایثارگران وابستگی دارند مانند فرزندان رزمندگان نیز شرکت کنند. دکتر مقیمی پاسخ داد: دفتر بر اساس آیین‌نامه عمل می‌کند و خارج از آن باید پاسخگو باشد و هدف از برگزاری مسابقات این است که ایثارگران را به ورزش دعوت کنیم و اگر هدفمان در بخش خواهران به‌طور کامل محقق نشده باید در بخش‌هایی که ضعف داریم کارکنیم.

خانم باقری پیشنهاد داد: همان‌طور که در بخش شنای برادران موفق عمل کردیم می‌توانیم دوره‌های آموزشی در یک یا دو رشته برای ایثارگران برگزار کنیم. این سرمایه گزاری در طی سال‌های آینده جواب خواهد داد. خانم خوش ضمیر گفت: متأسفانه در بخش‌نامه کشوری چهارتا نیم ساعت در هفته برای ورزش کارکنان در نظر گرفته‌شده که این آیین‌نامه متأسفانه در دانشگاه اجرا نمی‌شود.از طرفی سانسی برای شنای خواهران ایثارگر وجود ندارد.دکتر مقیمی گفت: هماهنگی‌های لازم برای اختصاص سانس ویژه خواهران ایثارگر انجام خواهد شد  و از خانم خوش ضمیر برای پیگیری آموزش شنای خواهران و خانم دکتر مختاری نیا برای آموزش تیم والیبال خواهران خواست پیگیری‌های لازم را انجام دهند.

دکتر پور محمدیان گفت: غیر از آموزش عوامل انگیزشی را نیز می‌توانیم تقویت کنیم.تیم‌های منتخب دانشگاه می‌تواند با دانشگاه‌های دیگر مسابقه دهد. این خود عامل تحریکی مثبت برای سال‌های بعد می‌شود.

دکتر حجازی گفت: یکی از راهکارهای جذب بقیه کارکنان برای ورزش اهدا جوایز خاص برای منتخبین است به‌اضافه اینکه در صورت تأمین اعتبار، مسابقات بین دستگاهی برای ایثارگران برگزار کنیم.

در پایان پس از تعیین داور و سرپرست برای تیم‌های ورزشی مقرر شد برقراری نظم در روز مسابقات به‌هیچ‌وجه ثبت‌نام صورت نگیرد.برای افرادی که موفق به ثبت‌نام نشدند  مهلت ثبت‌نام تا روز چهارشنبه مورخ 18 / 11 / 96 تمدید شد .

 

خبر قبلی - خبر بعدی صفحه مناسب چاپ پیشنهاد این صفحه از این خبر یک pdf بساز


سایر خبرها
۱۳۹۶/۱۱/۳۰ ۸:۵۵:۰۵ - عرض تسلیت به مناسبت فرارسیدن ایام فاطمیه
۱۳۹۶/۱۱/۲۸ ۱۲:۴۰:۰۰ - مدیر شبکه بهداشت درمان شهرستان اسلامشهر ، مدیر دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه و مدیر دفتر امور ایثارگران به همراه کارشناسان دفتر امور ایثارگران به دیدار خانواده معزز شهیدخورسند فرد محمودآباد رفتند.
۱۳۹۶/۱۱/۱۸ ۱۵:۲۷:۰۵ - سالگرد یوم الله 22 بهمن گرامی باد
۱۳۹۶/۱۱/۱۸ ۱۰:۲۰:۰۰ - دیدار مشاور ، مدیر و کارشناسان دفتر امور ایثارگران با خانواده شهید والامقام دوران انقلاب اسلامی حبیب سیف
۱۳۹۶/۱۱/۱۶ ۱۵:۴۳:۵۱ - جلسه مشترک کمیته ورزشی و سرپرستان تیم های ورزشی ایثارگران برگزار شد

 

وبساز : منصور سرلک

شماره تماس : 09127769108