آدرس : خیابان طالقانی نبش غذادارو  -    تلفن تماس : 66475055

 • Cougar

  متن تصویر

 • Lions

  متن تصویر

 • Snowalker

  متن تصویر

 • Howling

  متن تصویر

 • Sunbathing

  متن تصویر

یک لرن مرجع تخخصی وبلاگ نویسان
دكتر محقق: دومين هم انديشي اعضاي هيات علمي ايثارگر با حضور رييس دانشگاه برگزار مي شود - اخبار عمومی - اخبار : ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی تهران
اطلاعیه
داوطلبین گرامی لطفا قبل از طرح سوال جدید سوالات موجود در آرشیو سوالات را با دقت مطالعه نمایید زیرا به سوالات تکراری پاسخ داده نمیشود.
اخبار عمومی : دكتر محقق: دومين هم انديشي اعضاي هيات علمي ايثارگر با حضور رييس دانشگاه برگزار مي شود
فرستنده منصور سرلک در تاريخ ۱۳۹۲/۵/۶ ۹:۳۰:۵۸ (1119 بار خوانده شده)

روابط عمومي دانشگاه علوم پزشكي تهران: دومين هم انديشي اعضاي هيات علمي ايثارگر دانشگاه روز دوشنبه ١٤ مرداد 92 مصادف با ٢٧ ماه مبارك رمضان ساعت 5:30 بعد از ظهر با حضور دكتر منصوري، رييس دانشگاه برگزار مي شود.دكتر محقق، مشاور رييس دانشگاه در امور ايثارگران در گفت و گو با روابط عمومي دانشگاه با اعلام اين خبر گفت: ما در دانشگاه علم پزشكي تهران در حال حاضر 2500 هيات علمي و كارمند ايثارگر و حدود 1500 دانشجوي ايثارگر داريم كه بالغ بر 4 هزار نفر هستند. از اين تعداد بالغ بر 167 نفر اعضاي هيات علمي هستند كه بخش عمده اي از آنان رزمندگان دفاع مقدس بوده اند و در عمليات هاي مختلف حضور مستقيم داشته اند.
وي افزود: به نظر ما اين افراد گنجينه اي هستند از افراد متعهد، متدين و علاقه مند به نظام و انقلاب و افرادي كه هم تجارب زيادي دارند و هم در جنبه هاي مختلف مدير هستند.
مشاور رييس دانشگاه در امور ايثارگران در ادامه با اشاره به تاكيدات مقام معظم رهبري در سال هاي اخير بر موضوع علم و توليد علم به عنوان يكي از راهبردهاي اصلي كشور گفت: اين گروه ( اعضاي هيات علمي ايثارگر ) مي توانند از موثرترين افراد و صاحب نظرترين افراد دراين بحث باشند.
وي با بيان اينكه شرايط كشور به صورتي است كه افراد دانشگاهي بايد بتوانند در رشد و اعتلاي كشور نقش موثرتري داشته باشند افزود: به همين دليل تصميم گرفتيم دومين هم انديشي ايثارگران هيات علمي دانشگاه علوم پزشكي تهران روز دوشنبه ١٤ مرداد مصادف با ٢٧ ماه مبارك رمضان ساعت 5:30 بعد از ظهر را با حضور رييس دانشگاه برگزار كنيم  تا اين عزيزان دور هم جمع شوند و ان شاء الله بتوانيم از نظرات آنها حداكثر استفاده را براي دانشگاه داشته باشيم.
وي با اشاره به اينكه تاسيس مركز تحقيقات سلامت ايثارگران در مرحله بررسي در معاونت پژوهشي است تا به وزارت بهداشت ارسال شود به تاثيرات برگزاري اولين هم انديشي اعضاي هيات علمي ايثارگر پرداخت و گفت: بازتابي كه اين جلسه داشت تشكر و قدرداني بود كه افراد به صور مختلف به ما منعكس كردند و اينكه ابتكار خوبي بوده است. آنان از ما درخواست داشتند اين جلسات تكرار شود. به نظر ما نيز اين جلسات  فرصت مناسبي  براي برنامه ريزي است و اينكه افراد بتوانند نقطه نظرات خود را بيان كنند.

خبر قبلی - خبر بعدی صفحه مناسب چاپ پیشنهاد این صفحه از این خبر یک pdf بساز


سایر خبرها
۱۳۹۶/۱۱/۳۰ ۸:۵۵:۰۵ - عرض تسلیت به مناسبت فرارسیدن ایام فاطمیه
۱۳۹۶/۱۱/۲۸ ۱۲:۴۰:۰۰ - مدیر شبکه بهداشت درمان شهرستان اسلامشهر ، مدیر دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه و مدیر دفتر امور ایثارگران به همراه کارشناسان دفتر امور ایثارگران به دیدار خانواده معزز شهیدخورسند فرد محمودآباد رفتند.
۱۳۹۶/۱۱/۱۸ ۱۵:۲۷:۰۵ - سالگرد یوم الله 22 بهمن گرامی باد
۱۳۹۶/۱۱/۱۸ ۱۰:۲۰:۰۰ - دیدار مشاور ، مدیر و کارشناسان دفتر امور ایثارگران با خانواده شهید والامقام دوران انقلاب اسلامی حبیب سیف
۱۳۹۶/۱۱/۱۶ ۱۵:۴۳:۵۱ - جلسه مشترک کمیته ورزشی و سرپرستان تیم های ورزشی ایثارگران برگزار شد

 

وبساز : منصور سرلک

شماره تماس : 09127769108