آدرس : خیابان طالقانی نبش غذادارو  -    تلفن تماس : 66475055

 • Cougar

  متن تصویر

 • Lions

  متن تصویر

 • Snowalker

  متن تصویر

 • Howling

  متن تصویر

 • Sunbathing

  متن تصویر

یک لرن مرجع تخخصی وبلاگ نویسان
آیا معافیت از مالیات و احتساب یک پایه مدرک بالاتر برای رزمندگانی که به صورت خدمت سربازی در جبهه ها به مدت بیشتر از یک سال تعلق میگید یا خیر؟ - سوالات ایثارگران - اخبار : ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی تهران
اطلاعیه
داوطلبین گرامی لطفا قبل از طرح سوال جدید سوالات موجود در آرشیو سوالات را با دقت مطالعه نمایید زیرا به سوالات تکراری پاسخ داده نمیشود.
سوالات ایثارگران : آیا معافیت از مالیات و احتساب یک پایه مدرک بالاتر برای رزمندگانی که به صورت خدمت سربازی در جبهه ها به مدت بیشتر از یک سال تعلق میگید یا خیر؟
فرستنده منصور سرلک در تاريخ ۱۳۹۶/۱۲/۲ ۹:۴۰:۰۰ (86 بار خوانده شده)

با سلام و خسته نباشید
آیا معافیت از مالیات و احتساب یک پایه مدرک بالاتر برای رزمندگانی که به صورت خدمت سربازی در جبهه ها به مدت بیشتر از یک سال تعلق میگید یا خیر؟
با توجه به اینکه وزارت نفت به قانون حمایت از ایثارگران عمل نمینماید و ما رزمنگان نیز صدایمان به جایی نمیرسد لطفا راهنمایی بفرمایید
با سپاس از زحمات شمابا سلام
 براساس قانون سه / چهارم از خدمت سربازی داوطلبانه محسوب می شود . و مزایای آن نیز شامل همه افراد می شود از طریق مشاور ایثارگران واحد مربوطه موضوع را پیگیری کنید .

خبر قبلی - خبر بعدی صفحه مناسب چاپ پیشنهاد این صفحه از این خبر یک pdf بساز


سایر خبرها
۱۳۹۶/۱۲/۲۷ ۱۴:۱۰:۰۰ - تقدير از عوامل اجرايي مسابقات بزرگداشت دهه مبارک فجر 1396 ويژه ايثارگران
۱۳۹۶/۱۲/۲۷ ۱۰:۵۰:۲۹ - ماه رجب؛ ماه توحید و هم نشینی با محبوب و موسم نجوا و سخن گفتن با حضرت دوست است. حلول ماه مبارک رجب، مبارک باد.
۱۳۹۶/۱۲/۲۶ ۹:۳۱:۵۳ - به مناسبت 22 اسفندماه روز بزرگداشت شهدا، رياست دانشگاه در فضايي صميمي با پنج همسر شهيد و تنها پدر شهيد دانشگاه ديدار کرد.
۱۳۹۶/۱۲/۲۳ ۱۵:۴۰:۰۰ - دکتر مقیمی،کارشناسان دفتر، دکتر تاجیک، پناهی رابط ایثارگر شبکه بهداشت ری و تعدادی از همکاران قدرشناس شبکه بهداشت ری با خانواده معزز شهید زرینی دیدار کردند
۱۳۹۶/۱۲/۲۳ ۱۵:۳۷:۰۰ - مدير دفتر امور ايثارگران، مدير شبکه بهداشت جنوب، رابط ايثارگر شبکه بهداشت جنوب، به همراه کارشناسان دفتر امور ايثارگران به ديدار خانواده معزز شهيد علي کوهي رفتند.

 

وبساز : منصور سرلک

شماره تماس : 09127769108