آدرس : خیابان طالقانی نبش غذادارو  -    تلفن تماس : 66475055

 • Cougar

  متن تصویر

 • Lions

  متن تصویر

 • Snowalker

  متن تصویر

 • Howling

  متن تصویر

 • Sunbathing

  متن تصویر

یک لرن مرجع تخخصی وبلاگ نویسان
مدیر و کارشناسان دفتر امور ایثارگران با ناهید مسعودی فرزند شهید والامقام عبدی مسعودی دیدار کردند. - اخبار عمومی - اخبار : ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی تهران
اطلاعیه
داوطلبین گرامی لطفا قبل از طرح سوال جدید سوالات موجود در آرشیو سوالات را با دقت مطالعه نمایید زیرا به سوالات تکراری پاسخ داده نمیشود.
اخبار عمومی : مدیر و کارشناسان دفتر امور ایثارگران با ناهید مسعودی فرزند شهید والامقام عبدی مسعودی دیدار کردند.
فرستنده esmaeili در تاريخ ۱۳۹۶/۱۲/۹ ۱۱:۲۰:۰۰ (47 بار خوانده شده)
در این دیدار دکتر مقیمی مدیر امور ایثارگران به همراه کارشناسان دفتر ایثارگران و پیرامون مقدم مسئول ایثارگران معاونت درمان حضور داشتند.
در آستانه گرامیداشت روز شهدا، در روز سه‌شنبه 8 اسفند 96 دکتر مقیمی مدیر دفتر امور ایثارگران، کارشناسان دفتر به همراه علیرضا پیرامون مقدم مسئول ایثارگران معاونت درمان در فضایی صمیمی با فرزند شهید  مسعودی از شهدای بمباران هوایی خرم‌آباد دیدار کردند.
 
در ابتدا دکتر مقیمی از جمع خواست نثار روح  شهید فاتحه‌ای بخوانند، سپس گفت: شهدا برای ملت ایران مایه عزت و سرفرازی هستند.خوشحال و خرسندیم که در دانشگاه علوم پزشکی حدود 300 فرزند شهید مشغول خدمت‌اند و همگی علاوه بر اینکه افراد ارزشی برای مجموعه هستند و حضورشان مایه برکت و مباهات است، در انجام مسئولیت‌ها نیز موفق و سازنده عمل می‌کنند. مسئولین دانشگاه همواره ارادت خاص و ویژه‌ای به یادگاران شهدا دارند و در مناسبت‌های مختلف این امر را ابراز می‌کنند. .
ناهید مسعودی در مورد پدر گفت: پدرم کارمند منابع طبیعی خرم‌آباد بود. هشتم بهمن‌ماه 1366 در حمله هوایی خرم‌آباد به همراه دوازده تن از همکارانش در حال خدمت به شهادت رسید.مادر نیز شش ماه قبل ازایشان به رحمت خدا رفته بود. پدرم خیلی مهربان و خانواده‌دوست بود و در برخورد با مشکلات زندگی با آرامش و عطوفت خاصی مسائل را حل‌وفصل می‌کرد. شهادت ایشان بسیار ناباورانه و سخت بود. سه خواهر و چهار برادر دارم. موقع شهادت پدر، من 18 ساله و خواهر کوچکم هفت‌ساله بود.برادر بزرگم که آن زمان چهل‌ساله بود، مسئولیت خانواده را به عهده گرفت و با تمام توان سعی کرد فقدان پدر و مادر را برای ما جبران کند.

پیرامون مقدم گفت:غم از دست دادن پدر و مادربزرگ است اما دعای خیر آنان همواره بدرقه فرزندان است.
دکتر مقیمی گفت: خدا را شکر هرگاه دشمن توطئه‌ای کرد، ملت ایران باعزت ایستاد و در برابر مشکلات و مصائب سرخم نکرد.صبر و ایثار خانواده‌های شهدا باعث شد دشمن ناامید شده و  در شبیخون‌ها شکست بخورد.
گفتنی است ناهید مسعودی کارشناس مامایی چهار سال سابقه کار در شبکه بهداشت جنوب و ده سال در معاونت درمان مشغول به کار است.
در پایان دکتر مقیمی مدیر امور ایثارگران دانشگاه با اهدای لوح تقدیر از فرزند شهید دانشگاه قدردانی کرد


خبر قبلی - خبر بعدی صفحه مناسب چاپ پیشنهاد این صفحه از این خبر یک pdf بساز


سایر خبرها
۱۳۹۶/۱۲/۲۷ ۱۴:۱۰:۰۰ - تقدير از عوامل اجرايي مسابقات بزرگداشت دهه مبارک فجر 1396 ويژه ايثارگران
۱۳۹۶/۱۲/۲۷ ۱۰:۵۰:۲۹ - ماه رجب؛ ماه توحید و هم نشینی با محبوب و موسم نجوا و سخن گفتن با حضرت دوست است. حلول ماه مبارک رجب، مبارک باد.
۱۳۹۶/۱۲/۲۶ ۹:۳۱:۵۳ - به مناسبت 22 اسفندماه روز بزرگداشت شهدا، رياست دانشگاه در فضايي صميمي با پنج همسر شهيد و تنها پدر شهيد دانشگاه ديدار کرد.
۱۳۹۶/۱۲/۲۳ ۱۵:۴۰:۰۰ - دکتر مقیمی،کارشناسان دفتر، دکتر تاجیک، پناهی رابط ایثارگر شبکه بهداشت ری و تعدادی از همکاران قدرشناس شبکه بهداشت ری با خانواده معزز شهید زرینی دیدار کردند
۱۳۹۶/۱۲/۲۳ ۱۵:۳۷:۰۰ - مدير دفتر امور ايثارگران، مدير شبکه بهداشت جنوب، رابط ايثارگر شبکه بهداشت جنوب، به همراه کارشناسان دفتر امور ايثارگران به ديدار خانواده معزز شهيد علي کوهي رفتند.

 

وبساز : منصور سرلک

شماره تماس : 09127769108