آدرس : خیابان طالقانی نبش غذادارو  -    تلفن تماس : 66475055

 • Cougar

  متن تصویر

 • Lions

  متن تصویر

 • Snowalker

  متن تصویر

 • Howling

  متن تصویر

 • Sunbathing

  متن تصویر

یک لرن مرجع تخخصی وبلاگ نویسان
مدیر دفتر امور ایثارگران ، مدیر ستاد شاهد و ایثارگران دانشگاه، به همراه کارشناسان دفتر امور ایثارگران به دیدار خانواده معزز شهید سید رضا میر محمدعلی رفتند. - اخبار عمومی - اخبار : ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی تهران
اطلاعیه
داوطلبین گرامی لطفا قبل از طرح سوال جدید سوالات موجود در آرشیو سوالات را با دقت مطالعه نمایید زیرا به سوالات تکراری پاسخ داده نمیشود.
اخبار عمومی : مدیر دفتر امور ایثارگران ، مدیر ستاد شاهد و ایثارگران دانشگاه، به همراه کارشناسان دفتر امور ایثارگران به دیدار خانواده معزز شهید سید رضا میر محمدعلی رفتند.
فرستنده esmaeili در تاريخ ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ ۱۲:۱۰:۰۰ (42 بار خوانده شده)دیدار با خانواده شهید سید رضا میر محمدعلی

در آستانه گرامیداشت روز شهدا، دکتر مقیمی، دکتر پورمحمدیان، به همراه کارشناسان دفتر امور ایثارگران با سید مرتضی میر محمدعلی فرزند معزز شهید سید رضا میر محمدعلی دیدار کردند. دکتر مقیمی ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدا از جمع خواست نثار روح شهید فاتحه‌ای بخوانند و گفت: فریاد ممتد شهید در ثانیه ثانیه زمان جاری است. شهدا، رفته‌اند و رسالتی از جنس آگاهی و حرکت را بر دوش ما باقی گذاشته‌اند. زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره رشادت و جان‌فشانی شهدا وظیفه‌ای است که بر دوش تک‌تک ماست.

فرزند شهید گفت: پدرم زمان شهادت 52 ساله بودند.ما اهل کن هستیم و پدرم  پیش از شهادت مشغول کشاورزی بودند. ایشان ده سال قبل از نهضت امام خمینی (ره) خواب‌دیده بود که شهید می‌شود و این خواب را برای مادرم تعریف کرده بودند. آن زمان برای مادرم باورکردنی نبود تا اینکه انقلاب شروع شد و ایشان راهی جبهه‌های نبرد حق علیه باطل شدند و در سال 1361 در عملیات آزادسازی خرمشهر به فیض شهادت نائل شدند.از شهید هفت فرزند پسر و یک دختر به یادگار مانده است.برادر بزرگم سال 1376 به رحمت خدا رفتند.خدا را شکر سایه مادر بالای سرمان است. پدرم قبل از رفتن به جبهه هشت اتاق  در خانه درست کردند و هر اتاق را به نیت یکی از فرزندان ساختند. درواقع به دنبال آسایش و آرامش خانواده و فرزندان بودند.در آن دوران تمام خانه‌های روستا از گل و خشت بود ولی  ایشان خانه ما را از آجر درست کردند.

گفتنی است سید مرتضی میر محمدعلی از سال 1378 در دانشگاه علوم پزشکی تهران مشغول به کار است، که حدود سه سال آن را در بیمارستان امام و شانزده سال در کارگزینی ستاد مرکزی مشغول خدمت می‌باشد.

خبر قبلی - خبر بعدی صفحه مناسب چاپ پیشنهاد این صفحه از این خبر یک pdf بساز


سایر خبرها
۱۳۹۶/۱۲/۲۷ ۱۴:۱۰:۰۰ - تقدير از عوامل اجرايي مسابقات بزرگداشت دهه مبارک فجر 1396 ويژه ايثارگران
۱۳۹۶/۱۲/۲۷ ۱۰:۵۰:۲۹ - ماه رجب؛ ماه توحید و هم نشینی با محبوب و موسم نجوا و سخن گفتن با حضرت دوست است. حلول ماه مبارک رجب، مبارک باد.
۱۳۹۶/۱۲/۲۶ ۹:۳۱:۵۳ - به مناسبت 22 اسفندماه روز بزرگداشت شهدا، رياست دانشگاه در فضايي صميمي با پنج همسر شهيد و تنها پدر شهيد دانشگاه ديدار کرد.
۱۳۹۶/۱۲/۲۳ ۱۵:۴۰:۰۰ - دکتر مقیمی،کارشناسان دفتر، دکتر تاجیک، پناهی رابط ایثارگر شبکه بهداشت ری و تعدادی از همکاران قدرشناس شبکه بهداشت ری با خانواده معزز شهید زرینی دیدار کردند
۱۳۹۶/۱۲/۲۳ ۱۵:۳۷:۰۰ - مدير دفتر امور ايثارگران، مدير شبکه بهداشت جنوب، رابط ايثارگر شبکه بهداشت جنوب، به همراه کارشناسان دفتر امور ايثارگران به ديدار خانواده معزز شهيد علي کوهي رفتند.

 

وبساز : منصور سرلک

شماره تماس : 09127769108