آدرس : خیابان طالقانی نبش غذادارو  -    تلفن تماس : 66475055

 • Cougar

  متن تصویر

 • Lions

  متن تصویر

 • Snowalker

  متن تصویر

 • Howling

  متن تصویر

 • Sunbathing

  متن تصویر

یک لرن مرجع تخخصی وبلاگ نویسان
میلاد فرخنده و با سعادت اسوه تمام عیار مکارم و قله رفیع فضائل صدیقه کبری ، حضرت فاطمه زهرا (س) مبارک باد. - اخبار عمومی - اخبار : ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی تهران
اطلاعیه
داوطلبین گرامی لطفا قبل از طرح سوال جدید سوالات موجود در آرشیو سوالات را با دقت مطالعه نمایید زیرا به سوالات تکراری پاسخ داده نمیشود.
اخبار عمومی : میلاد فرخنده و با سعادت اسوه تمام عیار مکارم و قله رفیع فضائل صدیقه کبری ، حضرت فاطمه زهرا (س) مبارک باد.
فرستنده esmaeili در تاريخ ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ ۱۵:۱۰:۰۰ (30 بار خوانده شده) 

 

 

نگین خلقت

امروز خورشید وجود فاطمه(س) جهان را روشن ساخت. زمین خاکی لختی از ظلمت مادّی برون آمد و نور آسمانی را در خود دید. فاطمه(س) به دنیا آمد تا کهکشان خلقت برگرد وجودش بگردد. به دنیا آمد تا رحمت الهی تجلی دوباره یابد. به دنیا آمد تا خلقت بی‌معنا نماند. و انگشتر وجود بی‌نگین نماند. سلام و درود خدا بر تنها انگیزه خلقت، زیباترین آیه وحی، فاطمه زهرا(س). امروز، روز میلاد گرامی‌ترین گوهر وجود فاطمه زهرا(س) و زیباترین روز خلقت است. فرشته‌ها همه‌جا را به نور تهنیت و تبریک آذین کرده‌اند. درهای رحمت خدا گشوده است و درخت وجود جز میوه‌های شیرین سرور هیچ ندارد. امروز امام عصر(عجب) به دستان مبارکش بسته هدیه می‌بخشد و از آسمان مهر خدا دسته‌دسته گل اجابت می‌بارد. حیف است اگر امروز با زمزمه مستانه زمین و زمان هم‌نوا نشویم و بر خود نبالیم که امروز بوستان وجود از غنچه‌های رستگاری و سعادت پر است.

امروز در آسمان، هلهله سلام‌وصلوات پیچیده است. سلام بر فاطمه و پدرش، سلام بر فاطمه و همسرش، سلام بر فاطمه و فرزندانش، و این سلام‌ها باغ زندگی‌ها را از رشته‌های نورانی نجات و ریسمان‌های سعادت لبریز ساخته است. به سلامی و صلواتی پر بگیریم و تا بر دوست پرواز کنیم. مولود مبارک این روز گرامی فاطمه زهراست. خوش‌آمدی‌ای دردانه آفرینش، ای مهربان‌ترین ابر رحمت، بیا، بیا تا عفاف را معنا کنی. بیا تا عبادت به نمازهای شبانه و خالصانه تو روح بگیرد و تسبیحت، ذکر همیشه بماند. بیا تا ایثار در بخشیدن نانی از سفره افطارت به مسکین و یتیم و اسیر، خلاصه شود. بیا ای سرچشمه همه خوبی‌ها، ای پاک‌ترین نور، ای شفاف‌ترین معنی ایمان، ای کامل‌ترین تبلور انسان. بیا که چه مبارک آمدنت.

خبر قبلی - خبر بعدی صفحه مناسب چاپ پیشنهاد این صفحه از این خبر یک pdf بساز


سایر خبرها
۱۳۹۶/۱۲/۲۷ ۱۴:۱۰:۰۰ - تقدير از عوامل اجرايي مسابقات بزرگداشت دهه مبارک فجر 1396 ويژه ايثارگران
۱۳۹۶/۱۲/۲۷ ۱۰:۵۰:۲۹ - ماه رجب؛ ماه توحید و هم نشینی با محبوب و موسم نجوا و سخن گفتن با حضرت دوست است. حلول ماه مبارک رجب، مبارک باد.
۱۳۹۶/۱۲/۲۶ ۹:۳۱:۵۳ - به مناسبت 22 اسفندماه روز بزرگداشت شهدا، رياست دانشگاه در فضايي صميمي با پنج همسر شهيد و تنها پدر شهيد دانشگاه ديدار کرد.
۱۳۹۶/۱۲/۲۳ ۱۵:۴۰:۰۰ - دکتر مقیمی،کارشناسان دفتر، دکتر تاجیک، پناهی رابط ایثارگر شبکه بهداشت ری و تعدادی از همکاران قدرشناس شبکه بهداشت ری با خانواده معزز شهید زرینی دیدار کردند
۱۳۹۶/۱۲/۲۳ ۱۵:۳۷:۰۰ - مدير دفتر امور ايثارگران، مدير شبکه بهداشت جنوب، رابط ايثارگر شبکه بهداشت جنوب، به همراه کارشناسان دفتر امور ايثارگران به ديدار خانواده معزز شهيد علي کوهي رفتند.

مصاحبه ها

 

وبساز : منصور سرلک

شماره تماس : 09127769108