آدرس : خیابان طالقانی نبش غذادارو  -    تلفن تماس : 66475055

 • Cougar

  متن تصویر

 • Lions

  متن تصویر

 • Snowalker

  متن تصویر

 • Howling

  متن تصویر

 • Sunbathing

  متن تصویر

یک لرن مرجع تخخصی وبلاگ نویسان
باهمت دفتر امور ايثارگران و به مناسبت بزرگداشت روز شهدا، ميلاد باسعادت حضرت فاطمه زهرا (ص) و روز مادر، يادگاران شهدا از موزه دفاع مقدس ديدار کردند. - اخبار عمومی - اخبار : ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی تهران
اطلاعیه
داوطلبین گرامی لطفا قبل از طرح سوال جدید سوالات موجود در آرشیو سوالات را با دقت مطالعه نمایید زیرا به سوالات تکراری پاسخ داده نمیشود.
اخبار عمومی : باهمت دفتر امور ايثارگران و به مناسبت بزرگداشت روز شهدا، ميلاد باسعادت حضرت فاطمه زهرا (ص) و روز مادر، يادگاران شهدا از موزه دفاع مقدس ديدار کردند.
فرستنده esmaeili در تاريخ ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ ۸:۵۰:۰۰ (36 بار خوانده شده)
در روز جمعه هجدهم اسفندماه 96 به مناسبت گراميداشت روز شهدا و ميلاد باسعادت حضرت فاطمه زهرا(ص) و روز مادر، فرزندان شهيد دانشگاه علوم پزشکي تهران به همراه خانواده‌هايشان از باغ‌موزه دفاع مقدس بازديد کردند. در اين بازديد دکتر مقيمي و کارشناسان دفتر، گروه را همراهي کردند.صبح روز جمعه مطابق آنچه از قبل هماهنگ شده بود، خانواده‌هاي شهداي گران‌قدر  در مسجد خرمشهر باغ‌موزه جمع شدند.در اين مراسم  دکتر مقيمي ضمن خيرمقدم به حاضران، گراميداشت روز شهيد و تبريک ميلاد باسعادت حضرت فاطمه زهرا (ص) و روز مادر گفت: شهدا، مرگ را به بازي گرفته‌اند، تا ما به دنيا وابسته نباشيم وبه  حقارت دنيا بخنديم شهدا، از همه تعلقات مادي خور را رها کردند و مسافر قرب الهي شدند، واثبات کردند  که دنيا  گذرگاه و مزرعه‌اي است براي آخرت. پس سلام بر شهدا و بر فرهنگ نوراني و روشني‌بخششان سلام بر شهادت که مدالي است پرافتخار براي بندگان برگزيده الهي.
گفتني است باغ‌موزه دفاع مقدس در بزرگراه حقاني، خيابان سرو قرار دارد که داراي هفت تالار: آستانه‌اي براي روايت،حيرت و واقعيت،روايت دفاع، آرامش و مقابله،روايت شهادت،روايت پيروزي و روايت سرانجام است مي‌باشد که هر تالار به معرفي بخشي از تاريخ انقلاب و هشت سال دفاع مقدس مي پردازد؛ محوطه بيرون آن نيز داراي فضاي سبز و آب‌نماي زيبايي است که در اين فضا انواع جنگ‌افزارهاي جنگي ازجمله توپ،تانک، موشک، هلي کوپتر و هواپيماهاي جنگي که برخي از آن‌ها يادگار جنگ و برخي به‌صورت ماکت شبيه‌سازي‌شده،براي بازسازي حال و هواي جنگ در معرض ديد بازديدکنندگان قرار دارد.اين موزه رسالت تذکار فرهنگ ايثار و مقاومت ملت غيور ايران را به عهده دارد و با استفاده از فناوري‌ها نوين اعم از نمايشي، تعاملي،تلفيقي و همچنين هنر و معماري فضايي حماسي و معنوي را براي بازديدکنندگان ايجاد کرده است. عطر دلاويز شهادت، عشق و ايمان در فضاي موزه ملموس است و بازديدکنندگان تحت تأثير ابهت و اقتدار شهدا دچار احساس دوگانه  غم و غرور مي‌شوند. 


خبر قبلی - خبر بعدی صفحه مناسب چاپ پیشنهاد این صفحه از این خبر یک pdf بساز


سایر خبرها
۱۳۹۶/۱۲/۲۷ ۱۴:۱۰:۰۰ - تقدير از عوامل اجرايي مسابقات بزرگداشت دهه مبارک فجر 1396 ويژه ايثارگران
۱۳۹۶/۱۲/۲۷ ۱۰:۵۰:۲۹ - ماه رجب؛ ماه توحید و هم نشینی با محبوب و موسم نجوا و سخن گفتن با حضرت دوست است. حلول ماه مبارک رجب، مبارک باد.
۱۳۹۶/۱۲/۲۶ ۹:۳۱:۵۳ - به مناسبت 22 اسفندماه روز بزرگداشت شهدا، رياست دانشگاه در فضايي صميمي با پنج همسر شهيد و تنها پدر شهيد دانشگاه ديدار کرد.
۱۳۹۶/۱۲/۲۳ ۱۵:۴۰:۰۰ - دکتر مقیمی،کارشناسان دفتر، دکتر تاجیک، پناهی رابط ایثارگر شبکه بهداشت ری و تعدادی از همکاران قدرشناس شبکه بهداشت ری با خانواده معزز شهید زرینی دیدار کردند
۱۳۹۶/۱۲/۲۳ ۱۵:۳۷:۰۰ - مدير دفتر امور ايثارگران، مدير شبکه بهداشت جنوب، رابط ايثارگر شبکه بهداشت جنوب، به همراه کارشناسان دفتر امور ايثارگران به ديدار خانواده معزز شهيد علي کوهي رفتند.

 

وبساز : منصور سرلک

شماره تماس : 09127769108