آدرس : خیابان طالقانی نبش غذادارو  -    تلفن تماس : 66475055

 • Cougar

  متن تصویر

 • Lions

  متن تصویر

 • Snowalker

  متن تصویر

 • Howling

  متن تصویر

 • Sunbathing

  متن تصویر

یک لرن مرجع تخخصی وبلاگ نویسان
مدير دفتر امور ايثارگران، مدير شبکه بهداشت جنوب، رابط ايثارگر شبکه بهداشت جنوب، به همراه کارشناسان دفتر امور ايثارگران به ديدار خانواده معزز شهيد علي کوهي رفتند. - اخبار عمومی - اخبار : ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی تهران
اطلاعیه
داوطلبین گرامی لطفا قبل از طرح سوال جدید سوالات موجود در آرشیو سوالات را با دقت مطالعه نمایید زیرا به سوالات تکراری پاسخ داده نمیشود.
اخبار عمومی : مدير دفتر امور ايثارگران، مدير شبکه بهداشت جنوب، رابط ايثارگر شبکه بهداشت جنوب، به همراه کارشناسان دفتر امور ايثارگران به ديدار خانواده معزز شهيد علي کوهي رفتند.
فرستنده esmaeili در تاريخ ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ ۱۵:۳۷:۰۰ (30 بار خوانده شده)ديدار با خانواده شهيد علي کوهي به مناسبت گراميداشت روز شهدا

به مناسبت گراميداشت روز شهدا، دکتر مقيمي، دکترقيوم زاده، مهندس مير اسماعيلي، به همراه کارشناسان دفتر امور ايثارگران با خانواده شهيد علي کوهي ديدار کردند.در ابتدا دکتر مقيمي از جمع خواست نثار روح شهيد والا مقام فاتحه اي بخوانند و گفت حقيقت آن است که هيچ کدام از ما نمي توانيم آن گونه که شايسته است، خانواده شهدا را تکريم کنيم.عظمت و جايگاهي که شهدا دارند با هيچ چيز جز اجر معنوي و اخروي قايل تعويض نيست؛ چرا که شهدا خالصانه براي خدا و دفاع از اعتقاداتشان، دست از خانواده و تمام تعلقاتشان شستند و به ميدان جنگ رفتند. بي شک امنيت، اقتدار و عزت امروز مردم ايران مديون خون شهدا است.بنابراين بازهم تعظيم مي کنيم به مقام رفيع شهدا و تشکر مي کنيم از خانواده هاي شهدا که با صبر و بردباري مشکلات و ناملايمات را پشت سر مي گذارند.
سپس همسر شهيد ضمن خير مقدم و تشکر گفت: خوشحاليم که فراموش نشديم.من خودم را خادم خانه شهيد مي دانم، وقتي عده اي به منزل شهيد مي آيند، بسيار خوشحال مي شوم.در آستانه سال نو با حضورتان نور و شادي به منزل شهيد آورديد. وي همچنين در مورد شهيد علي کوهي گفت: همسرم از شجاع ترين و نامي ترين فرماندهان سپاه پاسداران در کامياران بود که درجنگ داخلي و درگيري با دموکرات ها به شهادت رسيد.ايشان در زمان شهادت 27 ساله بودند و ما صاحب چهار فرزند بوديم. دو دختر 5 و 3 ساله و دو پسر 2 ساله و 39 روزه داشتيم. پس از شهادت همسرم با سختي ها و مشکلات زيادي روبه رو شدم. کردستان در آن زمان نا امن بود.ما زير توپ و تانک زندگي مي کرديم و  من  با سختي زياد و به تنهايي از فرزندانم محافظت مي کردم. با صبر و توکل به خدا فرزندانم را بزرگ کردم.اميدوارم اين امنيت که با قيمت بسيار سنگيني براي ملت ايران فراهم شده است، هميشه برقرار باشد و مردم ايران هرگز چهره زشت جنگ را نبينند.
در پايان دکتر مقيمي با اهدا لوح يادبود از زحمات همسر شهيد قدرداني کرد.
گفتني است ليلا کوهي فرزند شهيد علي کوهي،  کارشناس مامايي و کارشناس ارشد روان شناسي باليني است و هفت سال سابقه خدمت در شبکه بهداشت جنوب را دارد.

خبر قبلی - خبر بعدی صفحه مناسب چاپ پیشنهاد این صفحه از این خبر یک pdf بساز


سایر خبرها
۱۳۹۶/۱۲/۲۷ ۱۴:۱۰:۰۰ - تقدير از عوامل اجرايي مسابقات بزرگداشت دهه مبارک فجر 1396 ويژه ايثارگران
۱۳۹۶/۱۲/۲۷ ۱۰:۵۰:۲۹ - ماه رجب؛ ماه توحید و هم نشینی با محبوب و موسم نجوا و سخن گفتن با حضرت دوست است. حلول ماه مبارک رجب، مبارک باد.
۱۳۹۶/۱۲/۲۶ ۹:۳۱:۵۳ - به مناسبت 22 اسفندماه روز بزرگداشت شهدا، رياست دانشگاه در فضايي صميمي با پنج همسر شهيد و تنها پدر شهيد دانشگاه ديدار کرد.
۱۳۹۶/۱۲/۲۳ ۱۵:۴۰:۰۰ - دکتر مقیمی،کارشناسان دفتر، دکتر تاجیک، پناهی رابط ایثارگر شبکه بهداشت ری و تعدادی از همکاران قدرشناس شبکه بهداشت ری با خانواده معزز شهید زرینی دیدار کردند
۱۳۹۶/۱۲/۲۳ ۱۵:۳۷:۰۰ - مدير دفتر امور ايثارگران، مدير شبکه بهداشت جنوب، رابط ايثارگر شبکه بهداشت جنوب، به همراه کارشناسان دفتر امور ايثارگران به ديدار خانواده معزز شهيد علي کوهي رفتند.

 

وبساز : منصور سرلک

شماره تماس : 09127769108