آدرس : خیابان طالقانی نبش غذادارو  -    تلفن تماس : 66475055

 • Cougar

  متن تصویر

 • Lions

  متن تصویر

 • Snowalker

  متن تصویر

 • Howling

  متن تصویر

 • Sunbathing

  متن تصویر

یک لرن مرجع تخخصی وبلاگ نویسان
دومين هم انديشي اعضاي هيات علمي ايثارگر با حضور رييس دانشگاه دوشنبه 14 مرداد/دكتر رييس كرمي، شناسايي و احياء اهداف ايثارگران را موجب تقويت روحيه ايثارگري در دانشگاه دانست - اخبار عمومی - اخبار : ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی تهران
اطلاعیه
داوطلبین گرامی لطفا قبل از طرح سوال جدید سوالات موجود در آرشیو سوالات را با دقت مطالعه نمایید زیرا به سوالات تکراری پاسخ داده نمیشود.
اخبار عمومی : دومين هم انديشي اعضاي هيات علمي ايثارگر با حضور رييس دانشگاه دوشنبه 14 مرداد/دكتر رييس كرمي، شناسايي و احياء اهداف ايثارگران را موجب تقويت روحيه ايثارگري در دانشگاه دانست
فرستنده منصور سرلک در تاريخ ۱۳۹۲/۵/۷ ۲۲:۲۵:۵۴ (1096 بار خوانده شده)

روابط عمومي دانشگاه علوم پزشكي تهران: رييس بخش اطفال بيمارستان امام خميني (ره)، در آستانه برگزاري دومين هم انديشي اعضاي هيات علمي ايثارگر، از خود گذشتگي و خدمت رساني به ديگران را از ويژگيهاي ايثارگران خواند و خواستار تقويت اين روحيه در محيط هاي دانشگاهي شد.در آستانه برگزاري دومين هم انديشي اعضاي هيات علمي ايثارگر، دكتر رييس كرمي، رييس بخش اطفال بيمارستان امام خميني (ره) گفت: شايد مهم تر از نفس ايثارگري، هدفي باشد كه به خاطرش جمعي از افراد به اين مسئله وارد شده اند. لذا شناسايي اين اهداف و تقويت آنها به شيوه اي مناسب در محيط دانشگاه مي تواند موجب احياء اين روحيه شود.
وي علاقه به كشور، دين، وحدت كلمه و نظام را از جمله اهداف ايثارگري خواند و افزود: مفاهيم اساسي جمهوري اسلامي مانند استقلال، آزادي، يك رنگي و يك دل بودن از مواردي بود كه موجب تقويت روحيه ايثارگري در مردم شد و حضرت امام خميني (ره) خود باني تمامي اين تفكرات و نخستين ايثارگر بشمار مي آيند.
دكتر رييس كرمي، بازگشت به اصول را موجب تقويت روحيه ايثارگري دانست و تصريح كرد: با احياء اين اصول و تقويت روحيه ايثارگري در دانشگاه، احساس خدمت به مردم در قاطبه كارمندان و دانشگاه هيان تقويت شده و موجب منشاء اثرات و خدمات بيشتر خواهد شد.
رييس بخش اطفال بيمارستان امام خميني (ره) بر لزوم ايجاد محيطي يكدل و بدور از تبعيض تاكيد كرد و گفت: با ايجاد اين شرايط افراد مي توانند فعاليت و توانمنديهاي خود را به گونه اي موثرتر ارائه نمايند.
وي توجه به ايثارگران و تفكرات آنها را مثبت ارزيابي كرد و يادآور شد: ايثارگران دانشگاه بيشتر از آنكه نيازمند توجه مادي و رفاهي باشند، نيازمند اين هستند كه نظرات و تفكراتشان مورد توجه قرار گيرد و اين روحيه به ديگران منتقل شود.
دكتر رييس كرمي، خاطر نشان كرد: وظيفه اي نيز بر عهده خود ايثارگران است و آنها بايد با همان روحيه اي كه به صحنه هاي مبارزه وارد شدند با همان روحيه در صحنه هاي خدمت رساني حضور يابند و در عملكرد خود مبناي ايثارگري را داشته باشند تا شاهد محيط ها و صحنه هايي پر از امواج ايثارگري باشيم.

خبر قبلی - خبر بعدی صفحه مناسب چاپ پیشنهاد این صفحه از این خبر یک pdf بساز


سایر خبرها
۱۳۹۶/۱۱/۳۰ ۸:۵۵:۰۵ - عرض تسلیت به مناسبت فرارسیدن ایام فاطمیه
۱۳۹۶/۱۱/۲۸ ۱۲:۴۰:۰۰ - مدیر شبکه بهداشت درمان شهرستان اسلامشهر ، مدیر دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه و مدیر دفتر امور ایثارگران به همراه کارشناسان دفتر امور ایثارگران به دیدار خانواده معزز شهیدخورسند فرد محمودآباد رفتند.
۱۳۹۶/۱۱/۱۸ ۱۵:۲۷:۰۵ - سالگرد یوم الله 22 بهمن گرامی باد
۱۳۹۶/۱۱/۱۸ ۱۰:۲۰:۰۰ - دیدار مشاور ، مدیر و کارشناسان دفتر امور ایثارگران با خانواده شهید والامقام دوران انقلاب اسلامی حبیب سیف
۱۳۹۶/۱۱/۱۶ ۱۵:۴۳:۵۱ - جلسه مشترک کمیته ورزشی و سرپرستان تیم های ورزشی ایثارگران برگزار شد

 

وبساز : منصور سرلک

شماره تماس : 09127769108