آدرس : خیابان طالقانی نبش غذادارو  -    تلفن تماس : 66475055

 • Cougar

  متن تصویر

 • Lions

  متن تصویر

 • Snowalker

  متن تصویر

 • Howling

  متن تصویر

 • Sunbathing

  متن تصویر

یک لرن مرجع تخخصی وبلاگ نویسان
دومين هم انديشي اعضاي هيات علمي ايثارگر با حضور رييس دانشگاه دوشنبه 14 مرداد/دكتر شيرزاد: هم انديشي هيات علمي ايثارگر دانشگاه فارغ از رنگ و بوي سياسي است - اخبار عمومی - اخبار : ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی تهران
اطلاعیه
داوطلبین گرامی لطفا قبل از طرح سوال جدید سوالات موجود در آرشیو سوالات را با دقت مطالعه نمایید زیرا به سوالات تکراری پاسخ داده نمیشود.
اخبار عمومی : دومين هم انديشي اعضاي هيات علمي ايثارگر با حضور رييس دانشگاه دوشنبه 14 مرداد/دكتر شيرزاد: هم انديشي هيات علمي ايثارگر دانشگاه فارغ از رنگ و بوي سياسي است
فرستنده منصور سرلک در تاريخ ۱۳۹۲/۵/۷ ۲۲:۲۸:۵۵ (1091 بار خوانده شده)

روابط عمومي دانشگاه علوم پزشكي تهران: عضو هيات علمي گروه جراحي قلب دانشگاه و رزمنده سالهاي دفاع مقدس گفت گردهم آمدن بچه هاي قديمي دوران دفاع مقدس به جهت ايجاد همدلي، صفا و صميميت نتيجه مثبتي دارد و من آن را مبارك مي دانم.
دومين هم انديشي اعضاي هيات علمي ايثارگر دانشگاه روز دوشنبه ١٤ مرداد 92 مصادف با ٢٧ ماه مبارك رمضان ساعت 5:30 بعدازظهر با حضور دكتر منصوري، رييس دانشگاه برگزار مي شود.
دكتر شيرزاد در آستانه برگزاري اين هم انديشي در گفت و گو با روابط عمومي دانشگاه با بيان اين اينكه برگزاري هم انديشي هيات علمي ايثارگر بسيار مفيد و خوب است گفت: من برگزاري اين هم انديشي ها را بسيار مبارك مي دانم زيرا هيات علمي ايثارگر فرصت خواهند داشت تا در فضايي صميمي و بي ريا و در كنار هم حرف دلشان را بزنند.
دكتر شيرزاد با تاكيد بر اينكه اين هم انديشي بايد فارغ از رنگ و بوي سياسي باشد گفت: بايد كاري كنيم كه اين جلسات با همان صفا و صميميت خاص خودش برگزار شود.
وي با بيان اينكه گردهم آمدن بچه هاي قديمي دوران دفاع مقدس به جهت ايجاد همدلي و ايجاد صفا و صميميت نتيجه مثبتي دارد در پاسخ به اين سوال كه براي تقويت روحيه ايثارگري در دانشگاه چه كار بايد كرد گفت: روحيه ايثارگري در دانشگاه بايد به وسيله اساتيدي كه با عشق به جبهه رفته اند حفظ شود. بايد اين عزيزان تجربيات خود را به دانشجويان جديد منتقل كنند و اين ميسر نمي شود مگر با تداوم حضور ايثارگران در جلسات، افتتاحيه ها و مراسم هاي مختلف؛ بايد صداقت و صفاي ايثارگران به نسل آينده تزريق شود.
دكتر شيرزاد با اشاره به برخي مشكلات فرهنگي موجود بر سرراه جوانان همانند فيس بوك و ماهواره در دنياي امروز گفت: بايد براي مقابله با اين ابزارها براي جوانان سرمايه گذاري كرد. به طور مسلم اگر بخواهيم آينده كشور، انقلاب و جامعه را تضمين كنيم بايد دانشجويان را به نوعي با ايثارگران مرتبط كرد.
رتبه اول جراحي قلب در سال 1385افزود: اينكه امام خميني و رهبر معظم انقلاب بر زنده نگه داشتن دهه محرم تاكيد مي كنند به اين علت است كه عاشورا انقلاب ايجاد مي كند و هر كس به فراخور لياقتش برداشتي از اين درياي بي كران الهي مي كند. به نظرمن زنده نگه ياد و خاطره شهدا و ايثارگران آينده كشور را تضمين مي كند.
دكتر شيرزاد با اشاره به برگزاري موفق اولين هم انديشي هيات علمي ايثارگر و حضور خود در اين هم انديشي گفت: به نظرم برگزاري اين جلسات بسيار خوب است؛ با توجه به اينكه وقت محدود است و در طول سال هيچ ارتباطي نيست اما همين يكبار برگزاري هم انديشي در سال را بايد غنيمت دانست. از طرفي بايد اطلاع رساني مناسبي از اين هم انديشي ها انجام شود ضمن اينكه معتقدم به جاي پيامك براي دعوت كردن بهتر است تلفن زده شود و احوال ايثارگران پرسيده شود.
وي افزود: پيشنهاد من اين است كه بحث اين هم انديشي ها آزاد باشد و برنامه سخنراني گنجانده نشود تا وقت بيشتري براي اظهارنظر ايثارگران باشد.

خبر قبلی - خبر بعدی صفحه مناسب چاپ پیشنهاد این صفحه از این خبر یک pdf بساز


سایر خبرها
۱۳۹۶/۱۱/۳۰ ۸:۵۵:۰۵ - عرض تسلیت به مناسبت فرارسیدن ایام فاطمیه
۱۳۹۶/۱۱/۲۸ ۱۲:۴۰:۰۰ - مدیر شبکه بهداشت درمان شهرستان اسلامشهر ، مدیر دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه و مدیر دفتر امور ایثارگران به همراه کارشناسان دفتر امور ایثارگران به دیدار خانواده معزز شهیدخورسند فرد محمودآباد رفتند.
۱۳۹۶/۱۱/۱۸ ۱۵:۲۷:۰۵ - سالگرد یوم الله 22 بهمن گرامی باد
۱۳۹۶/۱۱/۱۸ ۱۰:۲۰:۰۰ - دیدار مشاور ، مدیر و کارشناسان دفتر امور ایثارگران با خانواده شهید والامقام دوران انقلاب اسلامی حبیب سیف
۱۳۹۶/۱۱/۱۶ ۱۵:۴۳:۵۱ - جلسه مشترک کمیته ورزشی و سرپرستان تیم های ورزشی ایثارگران برگزار شد

مصاحبه ها

 

وبساز : منصور سرلک

شماره تماس : 09127769108