آدرس : خیابان طالقانی نبش غذادارو  -    تلفن تماس : 66475055

 • Cougar

  متن تصویر

 • Lions

  متن تصویر

 • Snowalker

  متن تصویر

 • Howling

  متن تصویر

 • Sunbathing

  متن تصویر

یک لرن مرجع تخخصی وبلاگ نویسان
نشست اعضاي كميته هيات علمي ايثارگر براي هم انديشي 14 مرداد/كشور هميشه به كساني كه با موضع ايثارگري و بسيجي وارد ميدان شوند نياز دارد - اخبار عمومی - اخبار : ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی تهران
اطلاعیه
داوطلبین گرامی لطفا قبل از طرح سوال جدید سوالات موجود در آرشیو سوالات را با دقت مطالعه نمایید زیرا به سوالات تکراری پاسخ داده نمیشود.
اخبار عمومی : نشست اعضاي كميته هيات علمي ايثارگر براي هم انديشي 14 مرداد/كشور هميشه به كساني كه با موضع ايثارگري و بسيجي وارد ميدان شوند نياز دارد
فرستنده منصور سرلک در تاريخ ۱۳۹۲/۵/۱۲ ۸:۳۰:۰۰ (1157 بار خوانده شده)

روابط عمومي دانشگاه علوم پزشكي تهران: دكتر گتميري در نشست اعضاي كميته هيات علمي ايثارگر دانشگاه، اين گروه را ذخيره اي براي كشور و دانشگاه دانست و گفت جامعه هميشه به كساني كه با موضع ايثارگري و بسيجي وارد ميدان شوند نياز دارد.

دكتر گتميري: دومين هم‌انديشي هيات علمي ايثارگر و ضيافت افطاري دوشنبه 14 مرداد 92  در طبقه نهم سازمان مركزي دانشگاه برگزار مي شود
جلسه كميته امور هيات علمي ايثارگر روز يكشنبه 6 مرداد 92 با حضور دكتر گتميري، مدير روابط عمومي و و رييس كميته امور هيات علمي ايثارگران، دكتر فرتوك زاده، معاون آموزشي دانشكده طب سنتي، دكتر مقيمي، مدير دفتر ايثارگران دانشگاه و دكتر پارسا، سرپرست دبيرخانه هيات اجرايي جذب در دفتر امور ايثارگران دانشگاه در خيابان طالقاني برگزار شد.
در اين جلسه كه به منظور هماهنگي و برنامه‌ريزي براي دومين هم‌انديشي اعضاي هيات علمي ايثارگر برگزار شد ابتدا دكتر گتميري ضمن تسليت به مناسبت ايام ضربت خوردن و شهادت حضرت امير (ع) و آرزوي قبولي طاعات و عبادات همكاران در شب‌هاي قدر گفت: ما سال گذشته هم‌انديشي را كه هم برنامه كميته امور هيات علمي ايثارگران و هم برنامه دفتر ايثارگران دانشگاه بود با زحمات دكتر مقيمي، مدير دفتر ايثارگران و همكارانشان برگزار كرديم.
وي با بيان اينكه كميته هيات‌علمي اين ايده را به صورت مشترك مطرح كرده بود افزود: اولين هم‌انديشي اعضاي هيات علمي دانشگاه با رييس وقت دانشگاه به خوبي برگزار شد و همان طور كه پيش‌بيني مي شد متوجه شديم بزرگترين گروه هيات علمي ايثارگر كشور در دانشگاه علوم پزشكي تهران حضور دارند. علت هم اين بود كه دانشگاه ما دانشگاه بزرگي است و بزرگترين هيات علمي گروه پزشكي كشور را در اختيار دارد. از طرفي همكاران دانشگاه‌هاي علوم پزشكي به جهت وظيفه خاص درماني خود بيشتر توفيق حضور در دفاع مقدس و جبهه را داشتند و ميانگين تعدادي كه افتخار ايثارگري داشتند در شرايط مشابه بيشتر بوده و گروه بزرگتري را به خودش اختصاص داده‌اند.
دكتر گتميري با بيان اينكه در دانشگاه علوم پزشكي تهران حدود 170 نفر عضو هيات علمي ايثارگر شناخته شده‌اند افزود: تعدادي از اين عزيزان هم هنوز شناسايي نشده اند كه شايد اين عدد به 200 نفر برسد.
وي در ادامه گفت: نگاه دفتر ايثارگران و كميته هيات علمي ايثارگر به اين عزيزان به عنوان ذخيره اي براي كشور و دانشگاه است زيرا بالاخره بخشي از تاريخ دفاع مقدس در سينه هاي اين عزيزان است و ما بايد اين ها را دور يك حلقه جمع كنيم.
دكتر گتميري افزود: البته انگيزه‌هاي ديگري نيز براي ما به عنوان كميته هيات‌علمي و دفتر ايثارگران مطرح بوده است. اگر خداي ناخواسته براي هيات علمي ايثارگر و خانواده‌هايشان مشكلاتي وجود دارد بايد بتوان از طرق قانوني و با وجود قوانيني كه هست به اين عزيزان كمك كرد. اين وظيفه محفوظ است و بايد انجام دهيم اگرچه عزيزان ايثارگر و هيات علمي هيچ وقت علاقه مندي براي استفاده از اين مزايا نشان نداده‌اند اما اگر به ندرت مواردي پيش مي‌آيد دفتر ايثارگران وظيفه خود مي داند ضوابط قانوني را جستجو كند و اگر شد و اگر جايي لازم است كه كمك شود كمك كند.
وي با اشاره به اينكه گاهي جامعه ما با نوسانات فرهنگي و سياسي و تغيير و تحولات منفي روبرو هست افزود: جامعه هميشه نياز به كساني دارد كه با موضع ايثارگري و موضع بسيجي وارد ميدان شوند و به كمك انقلاب و كشورشان و دانشگاهشان بيايند. ايثارگران نشان داده اند كه هميشه اين آمادگي را بيشتر از ديگران داشته اند و سابقه شان اين را نشان داده است و ما از اين جهت هم وظيفه داريم اين دوستان را دور هم جمع كنيم.
دكتر گتميري اضافه كرد: ما دلمان مي خواست اين هم انديشي اولين و آخرين نباشد و بنا داريم هم‌انديشي را به صورت سالانه تكرار و در هر دوره كامل‌تر از دوره قبل برگزار كنيم و حتي امسال و سال هاي اتي آن را سازمان يافته تر برگزار كنيم و در سال هاي بعد اگر شرايط فراهم بود مباحث علمي را نيز در آن مطرح كنيم و به صورت سمينارهايي كه موضوعات فرهنگي و علمي حول و حوش مسائل ايثارگران و مسائل دانشگاه دارد مطرح شود.
وي افزود: اگر بتوانيم  افكار و ايده‌هاي هيات علمي ايثارگر رادريافت كنيم حتما مديريت دانشگاه مي تواند از اين ايده استفاده كند. ضمن اينكه تغيير مديريت ها هميشه وجود دارد؛ بنابراين ميانگين و و برآورد افكار ايثارگران اگر به مديريت هر دوره از دانشگاه منتقل شود مي تواند تضمين كننده اعتلاي دانشگاه باشد.
دكتر گتميري ادامه داد: وقتي به دكتر منصوري، رييس دانشگاه گزارش كوچكي از سابقه اين هم‌انديشي را ارائه كرديم ايشان كه خود از پيشكسوتان ايثارگري هستند و در دوران ستمشاهي حداقل 5 سال  زنداني بودند و قبل از آن نيز  فعاليت سياسي داشتند از اين هم انديشي ها استقبال كردند. دكتر منصوري خط سياسي، مذهبي و اسلامي خود را از قبل از انقلاب تا امروز حفظ كرده اند  و به نظرم خودشان به عنوان يك ذخيره مطرح هستند.
دكتر گتميري با بيان اينكه دومين هم‌انديشي هيات علمي ايثارگر و ضيافت افطاري دوشنبه 14 مرداد 92  در طبقه نهم سازمان مركزي دانشگاه برگزار مي شود ابراز اميدواري كرد با تبادل نظر دراين هم انديشي فكر بيرون بيايد و اين افكار و ايده‌ها يك نقشه راهي براي مديريت كلان دانشگاه ايجاد كند و مديريت دانشگاه نيز احساس كند كه نسبت به حوزه ايثارگري تعهداتي دارد.
دكتر مقيمي هم با تسليت ايام شهادت مولي الموحدين به برگزاري اولين هم انديشي هيات علمي ايثارگر اشاره كرد و گفت: يكي از بزرگترين نتايج و محصولات آن جلسه، طراحي و تدوين تشكيل مركز تحقيقات سلامت ايثارگران بود كه قرار است خدمات مختلفي در بحث هاي معنوي، رفاهي و جسمي ايثارگران را دنبال كند و منبعي باشد براي هدايت و راهنمايي بقيه سازمان ها و جاهايي كه به ايثارگران خدمت مي كنند.
وي افزود: الحمدالله اساسنامه اين مركز تدوين شد و اعضاي هيات موسس مشخص شدند. در شوراي پژوهشي معاونت پژ‍وهشي نيز مصوب شده و بايد در شوراي مديران دانشگاه مطرح شود تا در قدم بعدي  به وزارت خانه ارجاع شود. علت اينكه تاسيس اين مركز با تاخير مواجه شد اين بود كه شوراي پژوهشي معاونت پژوهشي از اول سال جلسه نداشت و در اولين جلسه اي كه برگزار كرد آن را مصوب كرد.
وي به ديگر نتايج حاصل از هم انديشي اول اشاره كرد و گفت: اول اينكه دوستان استقبال كردند و اصرار داشتند اين جلسات مستمر ادامه داشته باشد. در آن جلسه 50 درصد مدعوين را داشتيم كه بسيار خوب بود و بحث هاي مختلف روانپزشكي و روانشناسي را مطرح كردند كه قرار شد درهمين مركز تحقيقات، بحث هاي علمي را كه مطرح كردند پيگيري كنيم.
دكتر مقيمي در ادامه گفت: ما در ادامه كارهايي كه براي عزيزان در دفتر ايثارگران دنبال مي كنيم اميدواريم در هم انديشي دوم بحث درمان ايثارگران، ماموريت آموزشي ايثارگران كه الحمدالله روال معمول خودش را پيدا كرده و مسائل اداري را به همراه برنامه هاي فرهنگي و مسائل رفاهي براي همه ايثارگران پيگيري كنيم و از اعضاي هيات علمي نيز مي توانيم ايده بگيريم تا كارهايمان با سرعت بهتر و بيشتري ادامه دهيم.
در ادامه جلسات نقطه نظرات اعضا دريافت و آخرين هماهنگي‌ها براي برگزاري هرچه بهتر دومين هم‌انديشي مطرح، بررسي و تصويب شد.

گالري عكس

خبر قبلی - خبر بعدی صفحه مناسب چاپ پیشنهاد این صفحه از این خبر یک pdf بساز


سایر خبرها
۱۳۹۶/۱۱/۳۰ ۸:۵۵:۰۵ - عرض تسلیت به مناسبت فرارسیدن ایام فاطمیه
۱۳۹۶/۱۱/۲۸ ۱۲:۴۰:۰۰ - مدیر شبکه بهداشت درمان شهرستان اسلامشهر ، مدیر دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه و مدیر دفتر امور ایثارگران به همراه کارشناسان دفتر امور ایثارگران به دیدار خانواده معزز شهیدخورسند فرد محمودآباد رفتند.
۱۳۹۶/۱۱/۱۸ ۱۵:۲۷:۰۵ - سالگرد یوم الله 22 بهمن گرامی باد
۱۳۹۶/۱۱/۱۸ ۱۰:۲۰:۰۰ - دیدار مشاور ، مدیر و کارشناسان دفتر امور ایثارگران با خانواده شهید والامقام دوران انقلاب اسلامی حبیب سیف
۱۳۹۶/۱۱/۱۶ ۱۵:۴۳:۵۱ - جلسه مشترک کمیته ورزشی و سرپرستان تیم های ورزشی ایثارگران برگزار شد

 

وبساز : منصور سرلک

شماره تماس : 09127769108