آدرس : خیابان طالقانی نبش غذادارو  -    تلفن تماس : 66475055

 • Cougar

  متن تصویر

 • Lions

  متن تصویر

 • Snowalker

  متن تصویر

 • Howling

  متن تصویر

 • Sunbathing

  متن تصویر

یک لرن مرجع تخخصی وبلاگ نویسان
دومين هم انديشي اعضاي هيات علمي ايثارگر با حضور رئيس دانشگاه دوشنبه 14 مرداد/دكتر رستميان رمز موفقيت هم انديشي را در بكارگيري پيشنهادات سازنده ايثارگران دانست - اخبار عمومی - اخبار : ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی تهران
اطلاعیه
داوطلبین گرامی لطفا قبل از طرح سوال جدید سوالات موجود در آرشیو سوالات را با دقت مطالعه نمایید زیرا به سوالات تکراری پاسخ داده نمیشود.
اخبار عمومی : دومين هم انديشي اعضاي هيات علمي ايثارگر با حضور رئيس دانشگاه دوشنبه 14 مرداد/دكتر رستميان رمز موفقيت هم انديشي را در بكارگيري پيشنهادات سازنده ايثارگران دانست
فرستنده منصور سرلک در تاريخ ۱۳۹۲/۵/۱۰ ۸:۳۲:۱۵ (1105 بار خوانده شده)

روابط عمومي دانشگاه علوم پزشكي تهران: عضو هيات علمي دانشگاه، اظهار داشت، در جنگ فداكاري جان بود و امروز كه در شرايط تحريم هستيم فداكاري علمي، فداكاري در كار و تلاش و رسيدن به اهداف سازمان وجود دارد.دومين هم انديشي اعضاي هيات علمي ايثارگر دانشگاه روز  دوشنبه ١٤ مرداد 92 مصادف با ٢٧ ماه مبارك رمضان ساعت 5:30 بعد از ظهر با حضور دكتر منصوري، رييس دانشگاه برگزار مي شود.
در آستانه برگزاري دومين هم انديشي اعضاي هيات علمي ايثارگر؛ دكتر رستميان نماينده مجلس شوراي اسلامي و عضو هيات علمي دانشگاه علوم پزشكي تهران، با مثبت ارزيابي كردن برگزاري همايش ايثارگران تاكيد كرد: زماني يك همايش موفق است؛ كه بتوان براي پيشنهاداتي كه از سوي شركت كنندگان مطرح مي شود راهكار اجرايي پيدا كرد در حقيقت پيگيري نظرات و انجام اقدامات بعدي سخت تر از برگزاري همايش است.

دكتر رستميان موفقيت جنگ را مرهون روحيه تلاش، جهاد و ايثار دانست و گفت: در آن دوره همه با انگيزه براي حفظ كشور و اسلام تلاش مي كرد ديگر بحث نام و نان مطرح نبود بلكه انگيزه جهاد بالاتر از اين ها بود.
وي افزود: از سوي ديگر محبت و دوستي  در كشورمان و بين رزمندگان موج مي زد هركس به نوعي خدمت مي كرد يكي در جبهه و ديگري در پشتيباني از رزمندگان، همه در كنار هم بودند. لذا در جنگي كه همه قدرت ها مقابل ايران قرار داشت كشورما پيروز شد.
عضو هيات علمي دانشگاه با بيان اينكه در اين مدت جنگ هاي زيادي به كشور ما تحميل شده است افزود: در جنگ فداكاري جان بود و اكنون كه تحريم ها وجود دارد فداكاري علمي، فداكاري در كار و تلاش و رسيدن به اهداف سازمان مطرح مي شود قطعا اين جنگ ها كوچكتر از جنگ مسلحانه است و با همين روحيه و تلاش مي توان رشد كرد و كشور را به جايگاه مطلوب رساند.
دكتر رستميان با اشاره به چگونگي تقويت روحيه ايثارگري در دانشگاه گفت: ما در دانشگاه يا درس مي خوانيم و يا درس مي دهيم در هر دو صورت بايد به وظيفه مان خوب عمل كنيم.
وي با تاكيد بر توجه به آموزه هاي اخلاقي در دانشگاه گفت: ممكن است منابع علمي ما خارجي باشد اما روش تدريس، منش و رفتار يك استاد، احترام متقابل استاد و دانشجو، در نظر گرفتن وجدان و تلاش براي تربيت دانشجوياني كه آينده ساز كشور هستند و در مجموع توجه به اخلاقياتي كه در دستورات متعالي اسلام وجود دارد به نوعي تقويت روحيه ايثار در دانشگاه است.
دكتر رستميان اضافه كرد: برخورد توام با احترام با بيماران، انجام حداكثر كاري كه مي توان به يك بيمار ارايه داد و همه رفتارهاي خوب ما، بهترين درس براي دانشجويان و سايرين است.
اين عضو هيات علمي دانشگاه، با بيان اينكه دانشگاه علوم پزشكي تهران كه رتبه هاي برتر را مي پذيرد بايد بهترين شرايط پرورش و رشد دانشجويان فراهم كند تا در آينده كشور نقش آفرين باشند افزود: ما بايد با استفاده از منابع علمي دنيا در جهت توليدات علمي كشور گام برداريم.
وي با تاكيد بر كاربردي شدن پژوهش هاي دانشگاهي افزود: سال گذشته رشد كمي پژوهشي خوبي داشتيم ولي ما بايد در دانشگاه پژوهش هاي كاربردي انجام دهيم امروز اگر براساس شواهد باليني بيماري را معالجه مي كنيم به دليل پژوهش ديروز بوده لذا بايد پژوهشي انجام دهيم كه فردا بتوانيم براساس مستندات و شواهد علمي حاصل از آن به جامعه خدمت كنيم.
دكتر رستميان توجه به نيروهاي جوان و تحصيل كرده را ضروري خواند و گفت: كشور ما منابع طبيعي زيادي دارد كه هنوز به خوبي بكار گرفته نشده است انشاءالله دانشگاه با پرورش نيروهاي علمي بتواند از اين منابع در جهت رشد و توسعه كشور استفاده كند.
عضو هيات علمي دانشگاه در جمع بندي سخنان خود افزود: قطعا با توكل به خدا، و اميد و روحيه جهادي مي توانيم موفق شويم تا خداوند متعال و شهدا از ما راضي و خشنود شوند.

خبر قبلی - خبر بعدی صفحه مناسب چاپ پیشنهاد این صفحه از این خبر یک pdf بساز


سایر خبرها
۱۳۹۶/۱۱/۳۰ ۸:۵۵:۰۵ - عرض تسلیت به مناسبت فرارسیدن ایام فاطمیه
۱۳۹۶/۱۱/۲۸ ۱۲:۴۰:۰۰ - مدیر شبکه بهداشت درمان شهرستان اسلامشهر ، مدیر دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه و مدیر دفتر امور ایثارگران به همراه کارشناسان دفتر امور ایثارگران به دیدار خانواده معزز شهیدخورسند فرد محمودآباد رفتند.
۱۳۹۶/۱۱/۱۸ ۱۵:۲۷:۰۵ - سالگرد یوم الله 22 بهمن گرامی باد
۱۳۹۶/۱۱/۱۸ ۱۰:۲۰:۰۰ - دیدار مشاور ، مدیر و کارشناسان دفتر امور ایثارگران با خانواده شهید والامقام دوران انقلاب اسلامی حبیب سیف
۱۳۹۶/۱۱/۱۶ ۱۵:۴۳:۵۱ - جلسه مشترک کمیته ورزشی و سرپرستان تیم های ورزشی ایثارگران برگزار شد

 

وبساز : منصور سرلک

شماره تماس : 09127769108