آدرس : خیابان طالقانی نبش غذادارو  -    تلفن تماس : 66475055

 • Cougar

  متن تصویر

 • Lions

  متن تصویر

 • Snowalker

  متن تصویر

 • Howling

  متن تصویر

 • Sunbathing

  متن تصویر

یک لرن مرجع تخخصی وبلاگ نویسان
دومين هم انديشي اعضاي هيات علمي ايثارگر با حضور رئيس دانشگاه دوشنبه 14 مرداد/دكتر سالاري فر بر تقويت روحيه ايثارگري در جامعه تاكيد كرد - اخبار عمومی - اخبار : ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی تهران
اطلاعیه
داوطلبین گرامی لطفا قبل از طرح سوال جدید سوالات موجود در آرشیو سوالات را با دقت مطالعه نمایید زیرا به سوالات تکراری پاسخ داده نمیشود.
اخبار عمومی : دومين هم انديشي اعضاي هيات علمي ايثارگر با حضور رئيس دانشگاه دوشنبه 14 مرداد/دكتر سالاري فر بر تقويت روحيه ايثارگري در جامعه تاكيد كرد
فرستنده منصور سرلک در تاريخ ۱۳۹۲/۵/۱۰ ۸:۳۳:۲۵ (1118 بار خوانده شده)

روابط عمومي دانشگاه علوم پزشكي تهران: عضو هيات علمي دانشگاه تاكيد كرد؛ تقويت روحيه و فرهنگ ايثارگري و شهادت در جامعه مي‌تواند ناهنجاري‌ها و مشكلات فرهنگي و اقتصادي موجود در جامعه را در شرايط پيچيده حاكم بر كشور برطرف كند.دومين هم انديشي اعضاي هيات علمي ايثارگر دانشگاه روز دوشنبه ١٤ مرداد 92 مصادف با ٢٧ ماه مبارك رمضان ساعت 5:30 بعد از ظهر با حضور دكتر منصوري، رييس دانشگاه برگزار مي شود.
در آستانه برگزاري دومين هم انديشي اعضاي هيات علمي ايثارگر؛ دكتر مجتبي سالاري فر، عضو هيات علمي دانشگاه علوم پزشكي تهران و متخصص قلب با اشاره به ارزيابي مثبت از برگزاري اين همايش در سطح دانشگاه؛ اظهار داشت: تقويت روحيه ايثارگري در قالب شعارهايي كه داده مي شود نيست واقعيت اين است كه روحيه ايثارگري بايد در هر مكان و زمان و با توجه به وظايفي كه داريم به خوبي انجام شود كه به طور مثال مي توانيم به زمان جنگ اشاره كنيم كه افراد زيادي با روحيه بالا در اين مسير وارد شدند و چه خدمات ارزشمندي انجام دادند كه در تاريخ به يادگار ثبت شده است.

وي گفت: اما آن چيزي كه باقي مي ماند روند تفكر و روحيه ايثارگري است كه ممكن است در هر مقطع تاريخي معنا خاصي داشته باشد يك زماني ممكن است در صحنه جبهه و جنگ و فعاليت هاي مرتبط با آن و زماني در يك مقطع ديگر در محل كار، دانشگاه و ... باشد.
دكتر سالاري فر، خاطر نشان كرد: زماني روحيه ايثار تقويت و ماندگار مي شود كه فرد از منافع خودش بگذرد و منافع كشور را سرلوحه كارها و فعاليت ها قرار دهد، نبايد در جهت روحيه ايثارگري كليشه اي و شعاري برخورد كنيم .
عضو هيات علمي دانشگاه علوم پزشكي تهران، يادآور شد: افرادي كه منافع فردي را به منافع جامعه، كشور و اعتقادات ديني و ارزشي سوق مي دهند داراي روحيه ايثارگري بالايي هستند و در هر مقطعي در اين خصوص وارد عمل مي شوند كه اميدواريم اين افراد روز به روز در سطح كشور بيشتر مشاهده شوند.

خبر قبلی - خبر بعدی صفحه مناسب چاپ پیشنهاد این صفحه از این خبر یک pdf بساز


سایر خبرها
۱۳۹۶/۱۱/۳۰ ۸:۵۵:۰۵ - عرض تسلیت به مناسبت فرارسیدن ایام فاطمیه
۱۳۹۶/۱۱/۲۸ ۱۲:۴۰:۰۰ - مدیر شبکه بهداشت درمان شهرستان اسلامشهر ، مدیر دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه و مدیر دفتر امور ایثارگران به همراه کارشناسان دفتر امور ایثارگران به دیدار خانواده معزز شهیدخورسند فرد محمودآباد رفتند.
۱۳۹۶/۱۱/۱۸ ۱۵:۲۷:۰۵ - سالگرد یوم الله 22 بهمن گرامی باد
۱۳۹۶/۱۱/۱۸ ۱۰:۲۰:۰۰ - دیدار مشاور ، مدیر و کارشناسان دفتر امور ایثارگران با خانواده شهید والامقام دوران انقلاب اسلامی حبیب سیف
۱۳۹۶/۱۱/۱۶ ۱۵:۴۳:۵۱ - جلسه مشترک کمیته ورزشی و سرپرستان تیم های ورزشی ایثارگران برگزار شد

 

وبساز : منصور سرلک

شماره تماس : 09127769108